Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1502 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • caokyspeed

    oblíbená barva

    tak sem na dobrý cestě, je to buť Modrá Bílá černá nebo zelená *14* co myslíte??? *7*
  • Hovadina

    Nic proti ale to je kravina jak cyp,že by Meryl měla něco se Stevem Martinem:D:D..OMG..Máte nějaké důkazy nebo novinářskou KACHNU?
    • vabank000

      Re: Hovadina

      jasně,že to jsou keci....zase ju chce tady někdo špinit....a přitom jsme FANclub
      • caokyspeed

        Re: Re: Hovadina

        hm, jasně špinit
        • vabank000

          Re: Re: Re: Hovadina

          tak si to zase znova přečtěte,co je to za hovadinu....a nikde to v bulváru není
          • Re: Re: Re: Re: Hovadina

            no jasně ale nemusíš řikat že ji já špinim!! Já sem to nebrala ve zlym!!!
            • vabank000

              Re: Re: Re: Re: Re: Hovadina

              však to taky neříkám,chtěla jsem tm říct,že ten bulvár,co to nepsal,je debilní,protože to není pravda
  • sexy

    hele komu připadá nebo připadala meryl sexy. *7*
    • jerinka7

      Re: sexy

      Na svůj věk je docela sexy ne *7* . *4*
    • Re: sexy

      She always:)..everywhere:*******
    • ily93

      Re: sexy

      Meryl? tak ta bezpochyby :D
    • caokyspeed

      Re: sexy

      kde kdy? ona je sexy, akorat to mus posoudit chlapi ne? *3* *15*
    • caokyspeed

      Re: sexy

      kde kdy ona je sexa, akorat to mus posoudit chlapi ne? *3* *15*
  • caokyspeed

    Odhalení!!!!

    Steve Martin a Meryl spolu chodili!!!!!!!!!! A spekulovala se o tm, jestly Louisa neni jeho dcera! Ale Don, a vlastně celá rodina odmítli dělat si genetický testy( to víte aby kdyby náhodou *3* ) a Don ji nevěru pak odpustil *14* No prosim ted mi nenadávejte a neřikejte že je to blbost *13* já to nenapsala, to bulvár *3*
    • iviiik

      Re: Odhalení!!!!

      No, já ti do toho nechci kecat, ale něco bych ti poradila.... Až zase seženeš takovouhle, opravdu s odpuštěním koko*inu, tak jí sem snad radši ani nepiš *1* *1*
      • caokyspeed

        Re: Re: Odhalení!!!!

        Dobře ja jen tak jako novinku, takže tomu nemam věřit??? *7* *1*
        • ily93

          Re: Re: Re: Odhalení!!!!

          připadá mi to něco jako spekulace o tom, že chodila i s Piercem po natočení Mamma Mia, jen proto, že se s ním líbala, no a co jako, to k filmu patří ne? *1*
          • iviiik

            Re: Re: Re: Re: Odhalení!!!!

            no jako ta mu strkala jazyk až do krku no,,, ale jako blbost největší *1*
            • iviiik

              Re: Re: Re: Re: Re: Odhalení!!!!

              No, já nevim, co na tom potřebuješ vysvětlovat :) Filmová pusa prostě není doopravdy. Jen HRAJEŠ že někoho líbáš,, nee že mu vykouneš mandle *1* *1*
            • caokyspeed

              Re: Re: Re: Re: Re: Odhalení!!!!

              Tak mi to prosim vysvětly:D
            • iviiik

              Re: Re: Re: Re: Re: Odhalení!!!!

              tak to potom joooo *1*
            • caokyspeed

              Re: Re: Re: Re: Re: Odhalení!!!!

              Eeeee.... ne:D
            • iviiik

              Re: Re: Re: Re: Re: Odhalení!!!!

              a říká ti něco výraz filmová pusa? :)
            • caokyspeed

              Re: Re: Re: Re: Re: Odhalení!!!!

              ja vim ja to viděla *3* ale jinak, nikde? (na veřejnosti?) Tamto přec byla její role ne? *4*
            • iviiik

              Re: Re: Re: Re: Re: Odhalení!!!!

              Nooo tak jako stačí si pustit jen ten film. :P
            • caokyspeed

              Re: Re: Re: Re: Re: Odhalení!!!!

              kdy mu strakala jazyk do krku?:D *14*
            • caokyspeed

              Re: Re: Re: Re: Re: Odhalení!!!!

              Co kde kdy jak???? *7* já chci aby byly spolu *14* Peryl *14*
        • iviiik

          Re: Re: Re: Odhalení!!!!

          fakt jako takovýhle věco prostě přejdi... nezájem
          • Re: Re: Re: Re: Odhalení!!!!

            pravda
        • ily93

          Re: Re: Re: Odhalení!!!!

          ty jako, v USA je možný všechno, ale zas bych to do Meryl neřekla, i když .... ale spíš neeee
  • iviiik

    odkaz

    http://www.youtube.com/watch?v=Sn3R ljiu-OY

    zkoušim podruhý, tak snad už to teď půjde,,, ale stejně jste to asi už viděli :)
    • iviiik

      Re: odkaz

      dobře, tak neee *1* *1*

      Tak si na youtube zadejte meryl streep google,,, je to hned to první
      • caokyspeed

        Re: Re: odkaz

        ok dikes!!! *14*
  • caokyspeed

    Haló

    a neni to náhodou tohle?

    Zjistila jsem, že po prvním porodu byla Meryl strašně vystresovaná, a o to víc, když zase začala hrát ve filmech a v divadlech. Povídá bulváru ,,Někdy bych byla radši normální pracující člověk, ktery chodí do práce na směny a ne jak já. Já která žije ve stresu že se něco stane s naší rodinou a nebo že ve filmech neuspěju a skončím jako nejhorší. Kdybych nebyla herečkou kreslila bych komiksy a nebo bych dělala knížky pro malé děti. Vím jistě, že kdybych nebyla herečkou, tak že bych byla normální člověk, ale zase na druhou stranu bych si přála mít život takovžý jako mám já. Je těžké se v tom vyznat. Jako dítě sem byla normalní přála jsem si být úspěšná, což se stalo, ale zase když už začínám stárnout a tak si přeju opak. Ale dokud budu mít zakázky na filmy a divadlo budu hrát jako o duši :) Budu hrát tak, že mě budete mít všicni plné zuby :) '' Tohle to prozradila jednomu bulváru když bylo jejímu synovi 2 roky. Měla namále a málem se nám rozpadla rodina protože byla protivná a věčně nervózní a přitom ji jako jediné zajímalo tak akorát natáčení filmu a zkoušky. Porzradil tentokrát její manžel. *7* *7* *7* *7* *7*
    • ily93

      Re: Haló

      tak to doufám, že dodrží, že bude točit filmy jak o dušu :D fanoušci budou jen rádi, i když už to bude asi čím dál tím těžší, ale zdá se být plná vitality tak je to dobrý :D
    • vabank000

      Re: Haló

      to poslední je 100% kec
      • iviiik

        Re: Re: Haló

        A proč by to nemohla být pravda? Měla první dítě, filmová kariéra byla ještě téměř v začátcích, tak z toho byla vystrašená... Chcic vidět vás, až budete mít dítě a k tomu práci, jak vám to bude připadat snadný....
        • caokyspeed

          Re: Re: Re: Haló

          ja is taky nemyslim že zrovna tohle je kec, ale že Louisa je Stevovo Martinovo... To je hustý!!!! *13*
          • Re: Re: Re: Re: Haló

            já myslím,že Don by Meryl nepušpinil...a z jakýho je to bulváru?
    • caokyspeed

      Re: Haló

      A víte co je hnusný? Že Meryl přebírala role Sigourney Weaver.... *9* *13*
  • caokyspeed

    moc moc moc prosííííím!

    Ahojky děvčata mamproblém! nejdou mi otevřít vaše odkazy(zavice a iviik) poslete mi to do vzkazu? nebo dyž to nepujde tak nekam jinam? ja vam řeknu kam *14*
    • caokyspeed

      Re: moc moc moc prosííííím!

      Nejde mi to sice otevřít ale zavisce! vim další krásnou společnou věc co mam s Mery!!!! Taky kreslim Komiksy!!!!!!!!! aaaaaaaaaa! to je úžo!!! *14* Všichni mi moje postavičky chválí!!! a já se z toho po.... *1* *1* *1* *14* *14*
      • Re: Re: moc moc moc prosííííím!

        moc moc vtipný!!! áááááh já asi prasknu smíchy. já myslela že tě meryl zajímá. a jestli ne tak proč seš v tomhle fanklubu??? Jestli se ti nelíbý tak sem nechoď a neotravu těma blbejma připomínkama ostatní co tady Meryl fandí a mají ji rádi!!!! *13* *8*
        • caokyspeed

          Re: Re: Re: moc moc moc prosííííím!

          To je jako na mě? *7* Co jsem řekla? *16*
          • Re: Re: Re: Re: moc moc moc prosííííím!

            jo to bylo na tebe caokyspeed!!!! Jo mno tady se na příspěvky opovídá nějak divně!!
            • Re: Re: Re: Re: Re: moc moc moc prosííííím!

              Tak ještě jednou promiň!! Tak co kámošky??? *7*
            • Re: Re: Re: Re: Re: moc moc moc prosííííím!

              mno já sem měla blbí období a vijela jsem na každýho. Moji kamarádi Meryl nemaj moc v lásce a pořád se mi vůdči ní vysmívají atd... Už s tím začíná i moje sestra achjo!§ *9*
            • caokyspeed

              Re: Re: Re: Re: Re: moc moc moc prosííííím!

              No v pohodě ale proč si na mě vyjela???? Dyt sem nic špatnýho nenapsala nebo jo??? *7*
            • Re: Re: Re: Re: Re: moc moc moc prosííííím!

              ále radši nic. Promíň caokyspeed já sem to tak nemyslela já píšu i to co psát nechci promiň!!!! Odpustíš mi to?? *7*
            • caokyspeed

              Re: Re: Re: Re: Re: moc moc moc prosííííím!

              ja sem to fakt nepochopila, mužeš mi zavisce říct o co de?!
          • iviiik

            Re: Re: Re: Re: moc moc moc prosííííím!

            Nooo ono se tady vůbec nějak divně odpovídá na příspěvky *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • ehmehm

    A UŽ CHCI ODPOVED CHODI SEM JEŠTE SANDY *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
    • iviiik

      Re: ehmehm

      Taky asi nee, když odpověď nemáš *1* *1* *1* *1* *1*
  • iviiik

    video

    dám se odkaz na mini videjko, který jsem teď viděla *1*

    http://www.youtube.com/watch?v= Sn3Rljiu-OY&feature=related

    *5* *1*
    • caokyspeed

      Re: video

      super hned se mrknu:D *14*
  • sos

    hele chodi sem jeste sandy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit