Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1502 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oooooo

    čus faninky jak se máte dneska to bylo děsný ve škole myslela sem že nakopu do......(prdele)
  • vabank000

    sandra&Meryl

    tak jakej máte pocit po oscarech,děvčata? *3* *1*
    • iviiik

      Re: sandra&Meryl

      to mě bylo od začítku jasný, že Meryl nevyhraje, ale že to dostane Sandra. Ta totiž na rozdíl od Meryl hrála v dojemným filmu, což se o J&J opravdu říct nedá, že by to bylo dojemný.... Tam to funguje prostě takhle no...
      • ily93

        Re: Re: sandra&Meryl

        to jo no, něco podbonýho jako Smrt čeká (číhá) všude, taky porazil jasně favorizovaného Avatara, i když mě osboně až tak nenadchnul...
      • lady-barbara

        Re: Re: sandra&Meryl

        hm to je na tom to blby!! *9*
    • lady-barbara

      Re: sandra&Meryl

      blbej!!Meryl zase nevyhrala!!Pritom v Its complicated to zahrala vyborne!!Ale asi to na Sandru nestacilo...skoda *9*
      • sandy.velson

        Re: Re: sandra&Meryl

        Já Sandru nemusím, je mi nesympatická :) Zajímalo by mě, za co to vyhrála.
        U Meryl mě to mrzí, mohla to vyhrát do třetice všeho dobrého :) Ale v televizi jsem to bohužel neviděla :(((
        • Re: Re: Re: sandra&Meryl

          Já taki ne ale myslím si že tem kdo vibíral kdo vyhraje oscara tak že nebyl úplně při smyslech. Tak jako aby 1 herečka vyhrála ocenění vpředešlej den za nejhorší hereckej výkon a hned další den vyhrát za nejlepší herecký výkon tak to moc dobře nechápu. *9*
          • iviiik

            Re: Re: Re: Re: sandra&Meryl

            to proto, že to bylo za 2 různý filmy, tudíž 2 různé role!
            • caokyspeed

              Re: Re: Re: Re: Re: sandra&Meryl

              Je jasný, že Meryl je lepší než Sandra, to ví každej ale podlemě kdyby to Meryl vyhrala bylo by to divný, Sandra prostě v tomhle filmu byla lepší. Zkuste si přectavit že řikate, tak Meryl má oskara za Kramerová vs. Kramer no pak za Sophiinu volbu, a za Julia a Julia? Nebyl to prostě tak dobrej film Meryl tam byla super ale osary se fakt davaj spíš za Drama, a dojáky.... Meryl to podle mě tay věděla.
            • Re: Re: Re: Re: Re: sandra&Meryl

              To jo no ale i tak sandra nehraje určo líp jak meryl a je jedno v jakým filmu, ale Meryl nesahá ani po kotníky!!!!
          • vabank000

            Re: Re: Re: Re: sandra&Meryl

            naprostý souhlas,je to hnus
        • vabank000

          Re: Re: Re: sandra&Meryl

          sandra je kráva.na meryl nemá....
          • lady-barbara

            Re: Re: Re: Re: sandra&Meryl

            ja si taky myslim!!pride me takova obycejna nezajimava zato meryl...bych chtela videt za jakou roli to ta sandra ziskala fakt jako *10*
          • Re: Re: Re: Re: sandra&Meryl

            Prosím Tě to víš že nemá:P..Ona je nejlepší..HODNĚ MĚ POSLEDNÍ DOBOU INSPIRUJE..ve všem:)))
            • vabank000

              Re: Re: Re: Re: Re: sandra&Meryl

              mě taky...ale sandra mě hodně naštvala,protže ten film nestál za nic...meryl is best for me *14*
    • Re: sandra&Meryl

      Ahoj děvčata. Já se mám celkem dobře. Vždyť není všem dnům konec... jo a četli jste ten rozhovor s Meryl na idnes.cz??
      Jestli ne tak si to přečtěte!!! *14*
  • caokyspeed

    prosim

    Potřebuju pomoct kde se mužu na oskary podivat znova? ví to nědo? iviiik neviš? podivaš se pls ja to hledam jak koko *9* *9*
    • iviiik

      Re: prosim

      nooo tak na nově nebo primě se můžeš podivat možná tak na reportáž ze zpráv... Já nevim, kde to může bejt... Ale už jsem to tu jednou psala,,, jestli se chcete podívat jen na vyhlášení ženský kategorie, tak si počkejte, až to bude na youtube... Zatim tam jsou jen videa z červenýho koberce...

      Ženská kategorie se vyhlašuje 3. od konce. Jestli se nezajímáte o film, ale jen o Meryl, tak je ztráta času se na něco dívat 4 hodiny... Já se zajímám o film, a ty filmy nominovaný a oceněný sleduju, takže sledovat celej ceremoniál pro mě má dost význam....
      • Re: Re: prosim

        a nevíš jak na na youtube najdu a kdy to tam bude *7* *7*
      • iviiik

        Re: Re: prosim

        a tady je danej odkaz na simplystreep,, tam už jsou fotky i některý videa...
        • lady-barbara

          Re: Re: Re: prosim

          Jo diky a nevis jestli byl nominovanej ten českej film Protektor nebo jak se to jmenuje??
          • iviiik

            Re: Re: Re: Re: prosim

            Myslíš jako na Oscara? Ten nee, ten se nedotal ani do uzšího výběru...
            • caokyspeed

              Re: Re: Re: Re: Re: prosim

              Jo jenže ja se nezajimam jen o ¨Meryl ale chci to prostě vidět celý!
    • Re: prosim

      bud na nova.cz nebo iprima.cz nebo na youtube.com
    • lady-barbara

      Re: prosim

      ja taky *1*
  • merylinky

    ahoj faninky jak se máte *7*
  • iviiik

    Oskar for...

    And the Oscar goes to ... Sandra Bullock!
    • vabank000

      Re: Oskar for...

      OMG...nemáte někdo stránky,kde bych se na to mohla ještě mrknou again?plese *9*
      • iviiik

        Oskar for...

        Na idnes.cz je reportáž kde si to můžeš hezky po minutách přečíst :D Ale holky teď upřímě. jestli vás nezajímá, jak skončily ty filmy co byly nominovaný nebo ty herci, ale JENOM to, jak Meryl zase nevyhrála, tak si prostě najděte klip na youtube s vyhlašováním ženský herecký kategorie. protože dívat se na něco 4 hodiny, když si to můžete najít na youtube se vám vážně moc nevyplatí.
        • vabank000

          Re: Oskar for...

          iviku,máš pravdu,dáš sem prosím odkaz,kde to je?já to nějak nemůžu najít... díky *3*
          • iviiik

            Oskar for...

            Já bych ještě malou chvíli počkala. ceremoniál byl teprv před pár hodinama. Brzy to tam bude.
            • vabank000

              Re: Oskar for...

              tak už jhsem to viděla....and the winner is...Sandra Bullock... *10*
            • vabank000

              Re: Oskar for...

              iviku,tak až to bueš,dáš to sem pls?díky moc....jo,včera jsem se dívala také na AFI 2004..je to bobma,hlavně Goldie Hawn a Diane Keaton.Meryl je úplně dojatá a do její konečná řeč se protáhla tak na 7 minut,ale dohromada řekla tak 5 vět:-D *1* *1* *1* *1* já ju fakt žeru
  • vabank000

    HBO

    na oscary kdo může,se dívejte na HBO,protože tam to bude i s překladem:-D... *14* *14* *14* *14*
    • Re: HBO

      jO HOLKY a kdo nemáte HBO a ani na oscar.com vám to nepůjde tak je to taky online ve 2 hodiny na PRO 7. Je to sice německý kanál ale na oscar.com to taky bude anglicky :D
  • fifakovaterka

    Meryyyyyyyyyyyl

    Dlouho jsme tu nebyla. *1* Nemám čas chodím někam všude možně. *1* A v tento významný den kdy Meryl musí vyhrát Oscara jsem se na vás holky přišla podívat. *5* Meryl Show must go on. *14*
    • caokyspeed

      Re: Meryyyyyyyyyyyl

      Koněčně terezko!!! *1* *15* *1* *15* *1*
  • Oscar 2010

    V KOLIK TO ZAČNE? UNÁS VE 2H VNOCI NA OSCAR.COM?
    • caokyspeed

      Re: Oscar 2010

      jj
  • caokyspeed

    haló

    takže naposled kde se dávaj na tej stránce ti oskaři? normalně na 1. uvodní stránce? *7*
    • caokyspeed

      Re: haló

      http://www.livestream.com/theoscars ?utm_source=website&utm_medium=html &utm_campaign=homepageheaderpromo přesně je to tady *10*
  • 890bara

    Oscar online

    Na Oscara se můžete dívat na www.oscar.com tam to budou vysilat online! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit