Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1502 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vabank000

    oscar

    už zítra.....áááááá(pozíří)n emůžu se dočkat,až uvidím Meryl....musí vyhrát *14* *14* *14* *1*
    • iviiik

      Re: oscar

      nevyhraje...
      • caokyspeed

        Re: Re: oscar

        vyhrajééé!!!!!!!!!! i když i sandra byla asi lepší:D ale ona vyhraje udělaj ji radooooost!!!!!!!!!!!!!!
        • vabank000

          Re: Re: Re: oscar

          musí vyhrát!!!!určutě vyhraje,já se budu 100% dívat,co vy?
          • caokyspeed

            Re: Re: Re: Re: oscar

            ja na 50 protože nwm jistě jestly to na oscars.com vopravdu bude.... *9*
            • lady-barbara

              Re: Re: Re: Re: Re: oscar

              nee podle me ne me se vic libila teda tam
            • iviiik

              Re: Re: Re: Re: Re: oscar

              nevyhraje,,, hele fakt že ne,,,, Když jí to loni nedali za Doubt, tak za Julii taky ne..Protože v Doubt byla mnohem lepší
  • Oscar 2010

    V KOLIK JSOU DNES PROSÍM TI OSKAŘI???PROSÍÍÍÍÍM
    • caokyspeed

      Re: Oscar 2010

      sou zejtra ve 2v noci
      • Re: Re: Oscar 2010

        No jak to ale myslíš zítra ve 2 v noci jako jako že po dnešní pulnoci? 7.3??????????
        • iviiik

          Re: Re: Re: Oscar 2010

          myslim, že lepší by bylo říct, v noci z neděle na pondělí... Už to všichni chápete?
          • Re: Re: Re: Re: Oscar 2010

            Oh konečně very good děkujii iviii:))))) *14* *14*
            • iviiik

              Re: Re: Re: Re: Re: Oscar 2010

              no, to jsem ráda, že jsme se konečně domluvili *4* V L.A. je to myslim nějaká pátá hodina odpoledne v neděli,,,
  • lady-barbara

    Its complication

    Hey videli ste lidi uz its complication??
    Ja sem meryl prestavala obdivovat ale v tom filmu je upe best *14* akorat me stve ten divnej konec ja teda nwm s kym bude..
    ale stene je to strasne dobrej film porad sem se u toho smala *1*
    • ily93

      Re: Its complication

      jak může někdo Meryl přestat obdivovat? nechápu... *1*
    • Re: Its complication

      Za 1. Jmenuje se ten film It´s Complicated..Za 2.Ano, také jsem ten konec nepochopila:((((
      • caokyspeed

        Re: Re: Its complication

        Ja ho pochopila zutane s adamem ne ale nechapu proč Jakovi říka že by to ráda ještě taky skusila... tak nwm *9*
        • iviiik

          Re: Re: Re: Its complication

          Podle mě to mělo být tak, aby si to každý domyslel podle sebe.... Každej film nemusí mít jednoznačný konec.
          • lady-barbara

            Re: Re: Re: Re: Its complication

            caokyspeed:tak me to rekni tady
            ivik:no to nemusi ale ja to poste cu vedet me totiz pride ze zustane s obema *1*
            • caokyspeed

              Re: Re: Re: Re: Re: Its complication

              chtela sem jen pokecat ale řict ti že se mi jlibil taky asi vic te bevalaj ale zas je takovej nadrženej:D jenže me se zdalo ako by toho Adama nemilovala.... nwm
        • Re: Re: Re: Its complication

          Ja tež nwm noo...bo Jakeovi řekla že by to táké ještě ráda zkusila a adamovi nic jen že dou doměsta pro croisanty:D..podle ale zůstala s Jakeem ale s Adamem je kámoška:D
        • lady-barbara

          Re: Re: Re: Its complication

          je sorry ja nwm jak se to pise *1* me se vic zamloval ten jeji bevalej je vic po me sexy *14*
          • lady-barbara

            Re: Re: Re: Re: Its complication

            jo a to sem pisala ja xD
            • caokyspeed

              Re: Re: Re: Re: Re: Its complication

              musime pokecat na fB, protože ti něco musim říct...
  • DVD

    Lidi nemáte někdo na prodej nějaká DVD s Meryl?Ale pouze vpůvodním zněníé s českými titluky:D....Dám sem icqpro ty kdo mají ty filmy,nebo jestli by si někdo chtěl o Meryl pokecat.. 493-703-136 *14* *14* *14*
    • iviiik

      Re: DVD

      Tak si nějaký stáhni,,, když budeš hledat podle konkrétních titulků, tak se ani nemůsíš bát, že by ti neseděly *3*
    • Re: DVD

      Nebo mobil 608104799..piště SMS prosím
  • Dům duchů

    Dneska jsem se dívala na Dům duchů,koupila jsem si ho na netu...BOHUŽEL neměl ang znění jen české...Ta paní co dabovala Claru se k Meryl celkem hodila:))))
    • iviiik

      Re: Dům duchů

      Tak to já bych zase řekla, že vůůůůůbec
  • caokyspeed

    PRO iviik

    iviik pls zkusíš najít kde bych se na to mohla koukat? (na oskary) *4* *4* próóóóóósíííím *4* *15* *14* *14* *9* *3* *14* *4* *4* *14*
    • iviiik

      Re: PRO iviik

      Já jsem teda docela zmatená, ale pokud si to myslim správně, tak když si pak zítra v noci dáš oscar.com tak hned na úvodní stránce by mohl být ten pří mý přenos.. Ale samozřejmě v původním znění...
      • caokyspeed

        Re: Re: PRO iviik

        To je mi jasné moc ti děkuju ja vztanu tak ve třičtvrtě:D ale ja to tam všude hledala, to jako jen otevřu a ono to boběží? *7*
        • Re: Re: Re: PRO iviik

          Já jsem taky byla na www.oscar.com a nic tam nepsali že to bude na tech strankach zive:D...
          • iviiik

            Re: Re: Re: Re: PRO iviik

            No, červenej koberec by měl bejt živě.. Pokud jsem to dobře pochopila. Ale jestli tam pak bude i ceremoniál, tak to nevim.. Musíš se tam zkusit podívat no... Jestli to tam poběží, tak to bude určitě hned na úvodní straně.
            • Re: Re: Re: Re: Re: PRO iviik

              No já hlavně potřebuju vidět Meryl:D a bude to ve 2 v noci jo??
    • iviiik

      Re: PRO iviik

      no, pokusim se podívat na oskarový stránky,,, ale nic nezaručuju.... A ty bys mohla bejt celou noc vzhůru jo? :P
  • caokyspeed

    ahojky:D

    Včera byla na barandově Hořkost s Meryl *4* *14* viděla sem ale až konec.... bylo to hezký hlavně malá Grace:D *14* Bydlíte někdo v Plzni PS: vzkaz pro mimiek: 1. se prosim registruj a za 2. sem davej příspěvky ohledně meryl dík *14*
  • víkend

    co budete dělat o víkendu já jdu zítra k nevlastní sestře a pak jdu s nimi a s tátou na oběd a v neděli má moje prababička a praděda nerozky a možná budu hlídat moji lásku(miminko mám ji totiž ráda)
    • iviiik

      Re: víkend

      Já se budu dostávat z opice z dnešního maturiťáku :)
      • caokyspeed

        Re: Re: víkend

        Sis asi užívala co? *3* *13*
        • iviiik

          Re: Re: Re: víkend

          No to víš, že jsem si užila *3* Úplně nejvíc s mojí matikářkou *1* *1* *5*
        • caokyspeed

          Re: Re: Re: víkend

          já budu trénovat...
  • PODPIS

    Máte někdo podpis meryl streep???? *9*
    • caokyspeed

      Re: PODPIS

      bohužel... *9* pravej ne...
      • Re: Re: PODPIS

        jak to myslis'(ty ho mas falsovanej)
        • caokyspeed

          Re: Re: Re: PODPIS

          jako že ne pravej ale levej:D vytisknutej z PC *5*
          • Re: Re: Re: Re: PODPIS

            aha
  • USA

    Zítra zkouším volat do USA na to číslo Meryliny agentury, dám vědět jak to dopodlo:)))...Sem otálně nervozní:DDD
    • vabank000

      Re: USA

      já to zkoušla už dávno,a nešlo mi to
      • Re: Re: USA

        Jako jak nešlo?
        • caokyspeed

          Re: Re: Re: USA

          ono ti to nezavolá chápeš, já zkoušela sms ale ta se taky neodeslala... *3*
          • Re: Re: Re: Re: USA

            ach joooo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit