Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1502 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vabank000

    Re: kiss

    tjn,ale fotky z toho jsou skvělý...funguje vám ten odkaz na stažení?
  • ily93

    Re: Re: Re: Re: Golden globes

    Tak to je moooooc krásný, Meryl si to za letošní prácí opravdu zasloužila (samozřejmě je skvělá vždy :D) zrovna na to koukám na simplystreet.com a co dodat, no je prostě nejlepčíííí
  • iviiik

    Re: kiss

    tjn, ale docela slušně po ní lezla :D
  • sandy.velson

    kiss

    LOL, Meryl a Sandra :D Všichni psali, že to byl francek, ale přitom to byla jenom pusa :) Bilváry všechno moc zveličujou :)
  • iviiik

    It's Complicated

    http://thepiratebay.org/torrent/526 8500/Its.Complicated.2009.DVDSCR.XV iD-M00DY_no_rar

    odkaz na stažení It's Complicated, pokud ho ještě nemáte a sem jsem dala titulky, které na to perfektně sedí :)

    http://iviiik04.webovastranka .cz/file/2548/6264_It_s_Complicated _-_titulky.srt
  • iviiik

    Re: Re: Golden globes

    viz o 2 příspěvky výše :)
  • Re: Golden globes

    Tak co jak dopadla Meryl???
  • iviiik

    Re: Re: Re: Golden globes

    tak jsem se nakonec nedívala, páč k tomu nebyl českej komentář a soustředit se ve 2 v noci, to na mě bylo nějak moc :D
    Na netu nevim,, možná nějaký videa na youtube.

    Ale mám dobrou zprávu, pokud jste to ještě nečetli. Letos to konečně vyšlo! Díky filmu Julie&Julia *14*
  • Re: Golden globes

    A na jakým to kanále je to předávání?
  • katjenka66

    Re: Re: Golden globes

    A nevíš prosim tě, jestli to pak nebude třeba někde na netu ke zhlídnutí? My totiž za prvý nemáme HBO a za druhý by mě rodiče nenechali se koukat... :-(
  • iviiik

    Re: Golden globes

    No já určitě vstanu a budu u toho střídavě spát a dívat se, tak doufám, že nezavřu oči zrovna u hlavních hereckých kategorií *1*
    Loni jsem kouakal na Oscary, ale Glóby budou moje premiéra *5*
    Každopádně moc držim palce a určitě aspoň něco vyjde a nee jako loni, kdy jí to všechno sebrala Kate *15*
  • katjenka66

    Golden globes

    Tak co lidi, kdo se budete koukat na predavani zlatych globu? Ja bohuzel nemuzu, ale urcite budu hned rano zjistovat situaci... Verim, ze letos Meryl svou nominaci promeni a ja budu zejtra nejstastnejsi clovek na svete!!! A co vy?
  • sandy.velson

    Re: Re: Re: Re: Re: těšíte se??

    prý nějaká. Žádná nějaká, ale Velká Meryl XD
  • iviiik

    Re: Re: Re: Re: Re: těšíte se??

    *1* tak to je taky good *1* Přece jenom v tom našm drogovým doupěti sama chodit nebudu :D ještě mě někdo zatáhne do křoví a co pak.. To mi nějaká |Meryl asi nepomůže :)
  • iviiik

    Re: Re: Re: Re: Re: těšíte se??

    na titulky je podle mě jetě brzo, ale už jsem zapsala požadavek,, takže už by to mělo bejt v povědomí :D

    já teda veškerý torrenty stahuju z http://thepiratebay.org/.. stahuje tam podle mě i docela dost lidí
  • sandy.velson

    Re: Re: Re: Re: Re: těšíte se??

    Nejsem z Ostravy, jsem z malého městečka kousek od ostravy XD máme tam kino hvězda a nechodí tam ani těch 20 lidí XD
  • vabank000

    Re: Re: Re: Re: Re: těšíte se??

    já sem taky byla,ale nemám k tomu titulky.musíš si ale stáhnou torrnet,a pak si na google.com zadat to vyhledávače it's complicated free torrent a to ti tam už vyjede
  • iviiik

    Re: Re: Re: Re: těšíte se??

    NJ, koukám, že ty jseš z Ostravy (jestli je to pravda *1* ) tak tobě může bejt jedno, jestli jdeš do kina sama, ale v našem městě chodí do kina 20 lidí, takže jako moc se mi neche přdávat se k tý skupince padesátníků :)

    Já teda čekám na titulky až budou no.. koukat se na to v angličtině a mít z toho půlku, to se mi moc nechce :)
  • sandy.velson

    Re: Re: Re: Re: Re: těšíte se??

    LOL, šak ti může být jedno, esli se na tebe koukají nebo ne. Je to tvoje věc.
    Fakt???? A kdes to stáhla??? Já už se na to třepu XD
  • vabank000

    Re: Re: Re: Re: těšíte se??

    no,já už to viděla...je do super *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit