Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1502 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lady-barbara

    Re: fakt dobrá :)

    To jo ja ju zbozňuju!!!Na to že je jí 59 vypadá fakticky dobře!!! *14* Dívala sem se na její interwium a furt se směje *1*
    Plostě upe upe best star *14*
  • iviiik

    Re: Re: Re: je prostě moc moc moc super

    Na pár fotkách jsem jí už s cigárkem viděla no *4* *5* Mrkni na fotky z AFI
  • fifakovaterka

    Re: Re: je prostě moc moc moc super

    a kde si ji viděla kouřit? možná tak ve filmech to jo ale na veřejnosti? *3*
    P.S.:MERYL STREEP SI NIKDY NIKDY VZÍT NENECHÁM!!!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • fifakovaterka

    Re: Re: Re: Re: pomocte prosím

    no jo jenže když já tam taky hledala a nic tam nebylo tohle mě štve! *16* *4*
  • iviiik

    Re: Re: Re: pomocte prosím

    Tak si zkus najít něc jako film ke shlédnutí zdarma nebo tak... Ale já když jsem to zkoušela, tak mi nikdy nic nešlo *15* Natož abych našla film s Meryl *9*
  • fifakovaterka

    Re: Re: pomocte prosím

    hmm já myslela ale na počítači nějakou adresu a mimochodem v půjčovně mají jenom mamma mia! *15* *3* *1*
  • iviiik

    Re: dábel nosi pradu

    Jako bohyně *3*
  • iviiik

    Re: pomocte prosím

    Do půjčovny? *7* *15*
  • fifakovaterka

    dábel nosi pradu

    líbí se vám meryl streep v dábel nosí pradu jak vám tam připadá? *4* *14*
  • fifakovaterka

    pomocte prosím

    chtěla bych se zeptat kam jít abych si zkoukla filmy s meryl streep? *7* *9*
  • caokyspeed

    Re: Re: Prosím vás

    To věřím.. *3*
  • iviiik

    Re: Prosím vás

    Zkus třeba zadat "filmy ke shlédnutí zdarma" a nějak to prohrabat... Ale prosim tě, NEDÍVEJ SE NA TO V ČEŠTINĚ!!! To je ta největší blbost, co bys mohla udělat, to mi věř....
  • caokyspeed

    Prosím vás

    Nevite někdoo kde můžu zadarmo se podívat na film Sophiina Volba???? *14* *15*
  • caokyspeed

    Re: Re: je prostě moc moc moc super

    taky nesnašim ty pipky co milujou Miley!
    ta nikdy nic nedokázala
    PS: Meryl je taky muj Vzor
  • caokyspeed

    Re: Re: je prostě moc moc moc super

    Mě je taky 12.a taky nemam rada kouřeni *1*
  • iviiik

    Re: je prostě moc moc moc super

    Však to je jasný!!! Dneska se předpokládá, že každej komu je 12 apod tak musí žrát jen takový tupky jako je Miley Cyrus a ty hvězdičky z HSM a já nevim koho ještě... Nenech si vzít Meryl! *15* *15*

    Ale teda k tomu kouření,, sice říká, že to nesnáší, ale kouří. A to nelvim o filmových rolích *1*
  • fifakovaterka

    je prostě moc moc moc super

    mám ji moc ráda je mi sice 12 let ve škole říkají že sem blázen aby se mi meryl streep líbila ale já je neposlouchám meryl je prostě můj vzor přála bych si být jako ona všichni říkají že mám podobný hlas když zpívám jak meryl! a sem za to moc pyšná když to o mě říkají nejvíce se milíbí ve filmech: DŮM DUCHŮ, MAMMA MIA!, DIVOKÁ ŘEKA A DALŠÍ... prostě ji miluju mám celý pokojíček polepený plakáty mám tě moc moc ráda meryl! *14* *14* *14* *14* *14* *14* a dokonce nesnáší kouření stejně jako já! *5* *13*
  • iviiik

    Re: Silkwoodová

    Viděla jsem ho jen v originále a bez titulek.. Bohužel neumím moc dobře anglicky, tak jsem tomu moc nerozuměla... Každopádně jsem ale litovala Meryl jak byla pod tou sprchou... *9*
  • Silkwoodová

    A jak se Vám líbí film Silkwoodová z roku 1983, kde hrál i Kurt Russell nebo Cher?
  • Re: Madisonské mosty

    ona vypada stale stejne *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit