Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1502 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • caokyspeed

    Re: Re: Meryl Streep *I LOVE YOU*

    me teda v par filmech nerozesmala.... *9* *9* spiš skoro rozbrečela *9*
  • caokyspeed

    Re: Re: hodiny

    dekuuuju!!!! *14* *14*
  • iviiik

    Re: hodiny

    nezabije
  • caokyspeed

    hodiny

    nevite nekdo jestly se v hodinach zabije?
  • iviiik

    Re: Re: Re: Re: Re: Meryl Streep *I LOVE YOU*

    to jooo :) Ale ohle je prostě kravina. Za každou cenu ten šťastnej americkej konec. Takhle to v reálu nechodí :D
  • petlluska

    Re: Meryl

    jj to je a co nechcete nejak pokecat??? *14*
  • justik

    Meryl

    luxusní herečka!!v mamma mia je naprosto dokonalá!! *14*
  • petlluska

    Re: Re: Re: Re: Meryl Streep *I LOVE YOU*

    to jo no ona nebyla svine ale vsici ji za tu svini meli ale ja ne *15* jj ze jo??ze ten film skoncil uplne nejak divne??..jako nemel vuebc zakonceni to me nasralo..tjn ale tak treba by s emohli stat jako spolecnice vis co ze by byli obe dobry *3* *1* *15*
  • iviiik

    Re: Re: Re: Meryl Streep *I LOVE YOU*

    jojo, v Ďábel nosíPradu byla luxusní, a zas takovásvině nebyla :D Ale akorád mě na tomfilmu naštval ten konec,, jak z nějaký Popelky.. Andy měla zůstat na "temný straně" :D
  • petlluska

    Re: MAMMA MIA

    to jo bez ni by ten film byl suchej..ona září vsude fakt v kazdym filmu kde je meryl tam je záře *1*
  • petlluska

    Re: Re: Meryl Streep *I LOVE YOU*

    a coz s etakhle bavit treba o nejakych filmech kde je meryl...treba v dabel nosi Pradu me dostala jak byla za tu neprijemnou šéfku ale pak byla vpoho...ja ji mela rada ikdyz vtom filmu byla svine *1* *1* *5*
  • petlluska

    Re: Meryl Streep *I LOVE YOU*

    ahoooj lidicky jj Meryl je fakt nejluxusnejsi herecka i mimo herectvi je uzasna...neni film ve kterym by nerozesmala....fakt en ona vdycky pobavi je uzasna fakt... *3*
  • weru.nka

    Meryl Streep *I LOVE YOU*

    *14* *14* *14* *14* *8* *4* tohle je užásná herečka přímo dokonalá!!! co v životě dokázala to je užasný fák nádhera tohleto!!!! *3* moc si tě vážíme ;-)
  • Re: MAMMA MIA

    To si taky myslim,ty jo ten věk bych do ní neřekla............ *3*
  • MAMMA MIA

    V mamma mia je bezkonkurenčně nejlepší!..je skvělá prostě! *3* *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Konec CV

    Já bych tomu nevěřila.K Meryl nevěrnost pstě nesedí!A je přes 30let vdaná!!!
  • Re: Konec CV

    Přesně tak je přes 30let s Donem tak proč by ted měla být nevěrná???To mi k ní vůbec nesedí..
  • Re: :)

    Souhlasím je dokonalá *14*
  • Mtě Meryl

    Je to ta nejkrásnější a nejúžasnější herečka na světě mám ji moc ráda ve všech filmech které hraje...je dokonalá báječná, prostě the best!!! *14* *14*
  • eeayeo

    Meryl Streep

    s0rraac heh 0pravujem sa..Meryl Streep je fakt supr0va herecka..je jedna z m0jich naj..heh.. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit