Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1502 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eeayeo

    Meryl Streep

    je t0 fakt s0braa herecka hihi... *14*
  • MERYL

    MILUJI MERYL STREEPOVOU JE TO NEJLEPSI HERECKA A JE KRASNA MOC SE MI LIBI JAK HRAJE DEKUJI ZE JSI *3* *8*
  • iviiik

    BAFTA

    Tak v Británii to nevyšlo, cenu jí vyfoukla Kate Winslet. Nevadí :)
  • dablik48

    :-)

    Meryl je super herečka a na svuj věk i krasna *14*
  • Re: Re: Mama Mia

    krásně zahrála mama mia krásnéj muzikal *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Nominace

    skvělá zpráva!!! *3*
  • iviiik

    Re: Re: Oscar

    Rozhodně to bude zajímavý a bude tam velká bitka. I v ostatních kategoriích, jak jsem tak koukala. Ale strašně jí to přeju. Vždyť to už neni možný, aby odcházela pořád s prázdnou... Connery má taky Oscara jen proto, že to je Connery *1*
  • ernia

    Re: Oscar

    .. štěstím bez sebe *14* *14* *14*

    jinak Doibt je nominovaný i za scénář, Philip Seymour Hoffman v kategorii herec ve vedlejší roli, Amy Adams a Viola Davis jako nejlepší herečky ve vedlejší roli *3*
  • iviiik

    Oscar

    Meryl získala svou 15. nimonaci na Oscara!! A to za hlavní roli ve filmu Doubt. Spolu s Meryl jsou v nominaci Anne Hathaway, Angelina Jolie, Kate Winslet a Melissa Leo.
    22. úrona držíme všechny palce *14*
  • ernia

    Re: Re: Zlaté glóby

    to ne, MM bych spíš věřila teda u glóbů než u akademie
  • vrtinek

    Donna

    Meryl pstě Donna 4ever *15* *14*
  • iviiik

    Re: Re: Re: Re: Zlaté glóby

    Ale co my můžeme vědět. Glóby jsou zahraniční novináři a Oscaři jsou americký. Tam může být vše jinak... *4*
  • ily93

    Re: Zlaté glóby

    a to jsem si myslela kolik mamma mia nepřinese cen, velké zklamání snad ty oscary třeba vyjdou
  • iviiik

    Re: Re: Re: Re: Zlaté glóby

    Ale když si to vezmeš kolem a kolem, tak všechno je vlastně silná skupina. Jinak by to nebylo na nominaci :))
  • ernia

    Re: Re: Re: Zlaté glóby

    v dramatu to byla hodně silná skupina, takže ta MM s emi zdála pravděpodobnější ;)
  • iviiik

    Re: Re: Re: Re: Zlaté glóby

    Tak to je jasný :) Ale taky myslim, že když takhle všechny utřela, že to má jistý :)
  • adrianav

    Re: Re: Re: Zlaté glóby

    Jo nominace se zveřejňujou až 22.1. , ale podle mě výsledky Zlatých glóbů mnoho prozradili.... myslím že KAte Winslet má oskara jasného... i když jí to samozřejmě nepřeju kvůli Meryl *14*
  • iviiik

    Re: Re: Zlaté glóby

    Já jsem jí víc věřila za Doubt, ale taky jsem byla tak nějak skleslá :) Uvidíme příští tejden, kdy se zveřejňují oskarové nominace.
  • ernia

    Re: Zlaté glóby

    naprosté zklamání... hlavně mě mrzí ta cena v kategorii komedie/muzikál, kde to vyhrála ta ..... slečna *16*
  • iviiik

    Zlaté glóby

    Tak výsledky Zlatých glóbů už máme na světě. Meryl měla nominaci v ve dvou kategoriích, ale ani jednu však neproměnila :( Stejně tak to bylo i s herci, kteří měli nominaci za Doubt, secénář za Doubt a s filmem Mamma Mia!.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit