Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1502 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lila..mia

    I love her!

    I love her. to je jediné co bych chtěla říct.
    I love Meryl!!
  • iviiik

    Re: Re: Konec CV

    No a i kdyby, tak co. Nikomu do toho nic není, jsou to jen lidi *5*
  • ernia

    Re: Konec CV

    Mně už ty story mezi Meryl a Brosnanem ani k smíchu nejsou *9*
  • Konec CV

    Kde jste to vzali panebože, že žije s Brosnanem? *1* *1* Musím se smát! *15* taková blbost ...
  • I love her!

    Ahojte všichni, kteří milujete Meryl.
    Meryl mám ráda už hrozně dlouho, ale v Mamma Mia jsem se do ní podruhé zamilovala *14* Ona je prostě skvělá, krásná, vzrušující, úžasná, vtipná, okouzlující ... prostě Bohyně! Všechny její filmy jsou skvělé, umí se tak krásně vžít do role, je to prostě nejlepší herečka všech dob. Mám všechny její filmy a dívám se na ně skoro pořád - nejvíc miluju Mamma Mia, Hodiny, Ďábel nosí Pradu, Marvinův pokoj ... no prostě všechny *1* Na svůj věk vůbec nevypadá, je to moc krásná žena ... prostě a jednoduše I love and adore her! *14*
  • Mám ji ráda

    Meryl Streepovoü mám opravdu moc ráda a teď po shlédnutí filmu MAMAMIA,vůbec-.Měla jsem jsem ji ráda před a i po shlédnutí v Madisssonských mostech a i po dalších filmech s ní.Prostě ji mám miluju-No a Pierce Brosnen a Colin First:Nemají chybu!!!!Duli *14* *4*
  • ernia

    Re: Re: Re: Re: Nominace

    vážně? to by bylo skvělé, děkuju *14*
  • mona4981

    Re: Re: Re: Nominace

    Není problém, jestli budeš chtít, tak se pak můžeme domluvit a já ti to klidně hodím na dvd a pošlu. Stejně to budu nahrávat. *3*
  • iviiik

    Re: Nominace

    A když už jsme u nominací Doubt.. Nominaci má ještě Philip Seymour Hoffman - nejlepší herec ve vedlejší roli a také Viola Davis - nejlepší herečka ve vedlejší roli. Jen pro úplnost *15*
  • ernia

    Re: Re: Nominace

    já bych taky koukala, ale bohužel nebudu mít možnost, soufám, že vyhraje alespo§ň jednu cenu
  • mona4981

    Re: Nominace

    Úžasný!!!!! *14* mám radost *14* už se na ně těším, budu sedět u televize jak přikovaná *1*
  • iviiik

    Nominace

    Už jsou na světě nominece na Zlaté glóby! A Meryl má hned 2! Nejlepší herečka v dramatu za Doubt a nejlepší herečka v komedii nebo muzikálu za Mamma Mia! Dále pak co se týče "Mámy" je nominace na nejlepší film - komedie nebo muzikál. Za Doubt je nominovaná ještě Amy Adams na nejlepší herečku ve vedlejší roli, a pak ještě nejlepší scénář za Doubt.
    Držíme pěsti!!!
  • Re: najúžasnejšia

    máš naprostou pravdu , Meryl v mamma mia je uplně nádherná , vypadá mladě , krásně zpívá a tančí , prostě ju žeru , klikni si když tak na moje stránky : www.mamma-mia-best.blog.cz *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Dabing

    Mě dabing taky zklamal, jedinej, s kým jsem celkem spokojená, je Brosnan..
  • iviiik

    Re: Re: Re: Re: Re: Dabing

    Ale tak mě to nevadí.. Pak to hezky prokombinuju s House M.D. a C.S.I. Las Vegas a jsem v pohodě. *4*
  • ernia

    Re: Re: Re: Re: Re: Dabing

    kdysi jsem se taky dívala, pak už jen kvůli ní, ale co je moc, to je moc, teď už Ordinaci ani omylem
  • iviiik

    Re: Re: Re: Re: Dabing

    To já taky. Jen kuli ní se dívám na Ordinaci *1*
  • ernia

    Re: Re: Re: Re: Co je to za bordel v životopise?

    což tohle by mi ani tak nevadilo *1* *1*
  • ernia

    Re: Re: Re: Dabing

    já můžu i Adamovskou *4*
  • iviiik

    Re: Re: Re: Co je to za bordel v životopise?

    Tak to asi ano *1* A taky jsem tam našla ještě jednu věc, za HODINY nebyla nominovaná na Oskara... Ne že by si to nezasloužila... Někdo byl zas hrozně akční

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit