Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1501 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iviiik

    Re: Re: Doubt

    NJ, to se nedá nic dělat. Ale na netu to bude určitě mnohem dřív *1*
  • mona4981

    Re: Doubt

    Až *9* ? To si začnu dělat čárky, taková doba.... *9* Ale díky za info!!!
  • iviiik

    Doubt

    Na www.kfilmu.net píšou českou premiéru 5. března 2009. Tak uvidíme, co je na tom pravdy. Každopádně je to za dlouho. *8*
  • mona4981

    Re: Re: Re: najúžasnejšia

    *1* SUPER nápad *1* !!!!!!!!!! Tak to těm frajerům v L.A. zkusíme navrhnout, jo *3* ? A nevíte někdo, kdy se u nás bude film Doubt vysílat? Ať hledám jak hledám, tak marně, nikde jsem to ještě nenašla.
  • bubik22

    Re: Re: najúžasnejšia

    Už len podľa ukážky je samozrejmé, že film Doubt bude skvelý....ale to sú predsa všetky filmy, v ktorých hrá Meryl *4*
  • ernia

    Re: Re: najúžasnejšia

    já pochopitelně taky, fakt doufám, že je dostane *1* bo bych zavedla samostatnou oscarovou kategorii pro Meryl *4*
  • mona4981

    Re: najúžasnejšia

    Ve všem s tebou souhlasím a ze srdce bych jí přála obě ceny, Globus i Oscara *3*
  • iviiik

    Re: Re: najúžasnejšia

    Nedostla i za mnohem větší role, takže si taky myslím, že za tohle asi ne-e *9*
  • ernia

    Re: najúžasnejšia

    Já myslím, že ho za MM nedostane =( ale Globus by mohla... Tipuju, že nominaci na cenu akademie dostane spíš za Doubt, podle recenzí a článků co jsem četla..
  • bubik22

    najúžasnejšia

    Meryl je tá najcharizmatickejšia herečka na svete a ak niekto tvrdí opak, tak potom nikdy nevidel žiaden z filmov, v ktorom hrala. A za svoj výkon vo filme Mamma Mia si zaslúži získať ďalšieho Oscara. Nielen, že je skvelá....je aj neuveriteľne krásna, skromná a naprosto úžasná.... *14*
  • ernia

    Re: Meryl je nejlepší herečka na světě! :)

    a u Sophiiny volby ne? a Vzpomínek na Afriku? Lovce jelenů? atd. atd. *7*
  • zosinka

    Re: Anděl v Americe

    Meryl je nejlepší herečka,nejmilejší člověk a nejkrásnější žena *14*
    Má talent,nic si o sobě nemyslí,skvěle hraje,mluví a zpívá.
    A navíc je strašně moc sexy *14*
    Já jí prostě miluju :*
  • mona4981

    Anděl v Americe

    Meryl je ten nejúžasnější člověk na světě!!! Vnáší do mýho života světlo. Taky jí miluju *14*
  • Meryl je nejlepší herečka na světě! :)

    Já jí miluju! Madisonské mosty, Mamma Mia!→u těhle dvou jsem plakala! :) Ona je opravdu vyjímečná! Bájenčá herečka, zpěvačka, tanečnice! No prostě je opravdu báječná. A myslím si, že na svůj věk vapadá báječně a podává opravdu báječné výkony! Já jí mám strašně ráda! :) Dokonce jsem o Meryl psala i slohovou práci! :)
  • Re: Re: Re: The best ever

    OK, menší úprava, nejde to ji nemilovat *14* *14* *14* ona je prostě anděl *4*
  • ernia

    Re: Re: The best ever

    jenom rád? *4* *1*

    Je prostě skvělá, taková klidná, rozumná a zároveň cáklá *5*
  • Re: The best ever

    O ní se nic špatného dozvědět nemůžeš *4* samozřejmě neříkám, že je dokonalá, to není nikdo a ona sama říká, že když jí občas hrábne, je mírně řečeno na zabití *1* ale jinak je to tak milý, usměvavý a upřímný človíček, že to prostě nejde nemít ji rád *14*
  • iviiik

    Re: Re: DVD

    Do hlavy jinejch člověk nevidí že *1*
  • ernia

    Re: DVD

    takový existuje? *1*
  • ernia

    Re: Nejkrásnější, nejmilejší, nejtalentovanější....

    23? hustě tyyy *1* já to viděla jen 5x (v kině) to co doma, nepočítám. na DVD se těšim strašně mooooooooc *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit