Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1501 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ernia

    fórum

    uplně nové Meryl fórum, kde můžeme rozebrat ji i její tvorba do detailů *14*

    http://merylstreep.nice-forums.com/forum.htm
    http://merylstreep.nice-forums.com/forum.htm
    http://merylstreep.nice-forums.com/forum.htm

    fórum má ještě svoje mouchy, ale to se snad brzo napraví *3*
  • ernia

    Re: Dabing

    zas ena druhou stranu, kdybyste to viděli s dabingem hne dpoprvý tak byste to tak nehrotili, ale strašný to je, to souhlasím. Nemám árda dabovanou meryl, miluju její hlas
  • ernia

    Re: Re: Co je to za bordel v životopise?

    já to taky nečetla, ale někdo se asi nechal ovlivnit Peryl mánií *1*
  • mona4981

    Re: Co je to za bordel v životopise?

    Cože tam píšou?!!!! Tak to je dobrá blbost, který inteligent to vymyslel *1* ? Já ho teda nečetla, asi jsem věděla proč *1* *1* každopádně vymazat by to měli!
  • catherinewillows

    Co je to za bordel v životopise?

    Byla bych moc ráda, kdybyste vymazali konec jejího životopisu...takový hovadiny, že žije s Brosmanem...panebože. Meryl je úžásná osobnost. Jako v ČR se ještě teď vzpomíná na Vlastu Buriana, tak na ni se nezapomene nikdy. Je to skutečná hvězda a oscarů si za svůj život zasloužila více.
  • iviiik

    Re: Re: Re: Re: Re: Dabing

    Hold není každý den posvícení.
    A ještě jedna taková malá stížnost. U bonusových materiálů mi chybí víc nepovedených scén *15*
  • mona4981

    Re: Re: Re: Re: Dabing

    Tak to máme stejný názor, Adamovskou u Meryl snesu, pokud nemám na výběr a film musím poslouchat nadabovaný, Brosnana Beneš dabuje normálně, takže tam se to dá přežít, ale ti ostatní KATASTROFA *16* Člověk by řekl, že s takovým filmem si dají víc záležet!!!
  • iviiik

    Re: Re: Re: Dabing

    Tak to já můžu slyšet Adamovskou jako Streep, ale tohle se nepovedlo kompletně. Ježková se nehodí na Amandu, Stašová se nehodí na Baranski, u Julie Walters mi ta dáma (nevím jméno) taky neseí. A u Skarsgarda postrádám Jaromíra Medunu. Brosnan-Beneš je docela good, to se celkem povedlo.
  • mona4981

    Re: Re: Dabing

    Mě taky, poslechla jsem si sotva tři minuty a hodně rychle jsem se vrátila na původní zvuk. U většiny filmů mi dabing nevadí, ale tam kde hraje Meryl ho prostě nesnesu.
  • iviiik

    Re: Dabing

    myslím u Mamma Mia...
  • iviiik

    Dabing

    Tak ten dabing mě teda docela zklamal *9*
  • iviiik

    Re: Re: Re: mamma mia česky už je

    To já taky *3*
  • mona4981

    Re: Re: mamma mia česky už je

    když já mám stejně nejradši Merylin hlas *1*
  • iviiik

    Re: Re: mamma mia česky už je

    Supr! Kdyby ji nemluvila Zlatka, tak bych se na to v češtině ani nedívala.
  • ernia

    Re: Re: mamma mia česky už je

    viděla jsem to, padala jsem pod stůl *15*
  • Re: mamma mia česky už je

    čuuusté lidičky, mamma mia v češtině už je, Meryl Streep/ Donnu dabuje Zlata Adamovská.. *14*
  • ernia

    Re: Re: Re: Re: najúžasnejšia

    prý 5.3. 2009 ale 100% to nevím
  • ernia

    Re: Re: Re: Re: Re: Doubt

    By mohla přijet *1*
  • mona4981

    Re: Re: Re: Re: Doubt

    tay pravda *4* a nebo bysme si všichni mohli dojet přímo na světovou premiéru, ta je za chvilku a ještě bysme si užili Meryl osobně *14*
  • ernia

    Re: Re: Re: Doubt

    hele, já jsem ráda že vůbec premiéra v kinech bude!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit