Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1502 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kateriska

    Nej herečka na světě

    Je to fakt nejlepší harečka na světě, a na svůj věk je moc hezká... Krásně zpívá *14*
  • ernia

    Re: na svůj věk...

    co všichni musí řešit kolik je komu let? achjo :roll:

    ale máš, pravdu, ona je krásná, i když takovým svým zvláštním způsobem *14*
  • ancovicka1

    Re: Re: Re: Re: Re: Konec CV

    prostě nějakej blbec to naspaal! že to tak musim napsat!
  • ancovicka1

    Re: Re: Re: Re: Re: Konec CV

    peryl manie! jojo je mi to jasnéé, ale oni jsou skvělí pár, ale nevěřím tomu to ne! jako fakt!
  • Re: na svůj věk...

    to víš že tam bude hráát! vždyť je to hlavnííí postava!!!
  • vercaburkhard

    na svůj věk...

    Meryl vypadá na svůj věk úplně skvěle že jí je 59 bych do ní neřekla doufám že bude hrát v mamma mii 2!!! *14*
  • kikina31

    Nej herečka

    Mám Meryl mooc ráda *4* je to nej herečka a ve filmu Mamma mia prostě hvězdička a ten film jsem vyděla nejmin tisíckrat a pořád mě to baví *15*.MERYL JE PROSTĚ PROMĚ HVĚZDA A NIKDY JI PROMĚ NEPŘESTANE BÝT.I LOVE YOU MERYL *14* *14* *14*
  • ernia

    Re: Mama Mia

    každou roli ztvární Meryl úžasně, i kdyby to byl jediný klad filmu
  • angi.d

    Mama Mia

    Naprosto souhlasím.Je to super herečka a roli Donny stvárnila výborně.Krásně zpívá *14* *14* *3* *4*
  • ernia

    Re: Re: Re: Re: Re: Konec CV

    hej ne fakt.. nevím kolik lidí tomu fakt věří, ale spousta s eo tom baví, jak by to bylo super, kdyby jo a tak.. se koukni na youtube a zadej peryl
  • iviiik

    Re: Re: Re: Re: Re: Konec CV

    Aha. No tak to je teda něco. Až to přijde z jiný strany než jsou český blogy, tak to bude zajímavá informace. *1*
  • ancovicka1

    Re: Re: Re: Re: Re: Re:Konec CV

    mno diskutuje se o tom třeba na moojem blogu, na blogách o meryl taky!
  • Mamma Mia se jí povedlo! =)

    Já myslim že v Mamma Mia byl úžasná! Ještě když si vezmete kolik jí je let a jak to zahrála.. no prostě je to úžasná herečka a já jí tleskám =) *15*
  • sikulka16

    :)

    V Mamma Mia Meryl prostě zazářila!Ta role jí byla šitá na míru...nikdo jiný by to nezahrál líp:) Nemám k ní slov *14* *4*
  • iviiik

    Re: Re: Re: Re: Re: Konec CV

    A kde se o tom jako diskutuje? Já to zaznamenala jen tady *15*
  • ancovicka1

    Re: Re: Re: Re: Re: Dabing

    přesně! toto mě taky sklamalo i když zlata má super hlas tak to pozadí to je hrůza! je slyšet jak je to mluvené do DUTA! prostě originál vyhrává! toto mě opravdu dostalo a díky že nejsem sama! :)
  • ancovicka1

    Re: Re: Re: Re: Konec CV

    tahle věta je tam napsaná→Při natáčení filmu Mama mia! se dala dohromady s hercem Piercem Brosnanem ( kterého si mimochodem do filmu ona samotná vybrala). jojo vybrala! ale dala dohromady? na netu se o tom už diskutuje jako o skutečnosti! třeba se snim dala dohromady jako myšleno na to natáčení filmu! ach jaj já vážně nevím čemu mám věřit!
  • ancovicka1

    Re: Re: Re: Konec CV

    vášnivá debata a M a 007? hej mě to taktéž přijde jako blbost, i když přiznávám, že podle pár fotek to tak trošilinku vypadalo a neříkám že by se mi to nelíbilo, mě přijdou jako skvělí pár a hodí se k sobě, ale jo! co je nám do toho! meryl je ale vdaná ne? a pierc má přítelkini nebo co ta obrině je!? já fakt nevím čemu mám věřit!
  • ancovicka1

    Re: Re: Meryl je nejlepší herečka na světě! :)

    to jsem etě neviděla...................... ale chcu
  • Kráááávíína

    To je taková krávovina, že je s Brosanem to je hrůůůůzáá. jak to někdo může napsat. necehápuj *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit