Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1501 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dablik48

    :-)

    Meryl je super herečka a na svuj věk i krasna *14*
  • ily93

    Julie....

    Jak se těšíte na ten nový filmek? já teda nesmírně, po Pochybách zase něco jiného a It´s complicated bude jěště lepší:-)
    • caokyspeed

      Re: Julie....

      Nemůžu se dočkat!!! *14*
    • sandy.velson

      Re: Julie....

      Už se těším,bude to poecka nehorázná :) *1*
      • lady-barbara

        Re: Re: Julie....

        Ty jo ja už se taky nemužu dočkat!!Bude to trhák!! *1*
  • iviiik

    BAFTA

    Tak v Británii to nevyšlo, cenu jí vyfoukla Kate Winslet. Nevadí :)
  • ily93

    Margaret

    Supéér, tak je to na titulní straně osobnosti.cz, že se můžeme těšit na Meryl jako Tatcherovou :-D a myslím, že jí zvládne dokonale, ta zahraje snad všechny role
  • MERYL

    MILUJI MERYL STREEPOVOU JE TO NEJLEPSI HERECKA A JE KRASNA MOC SE MI LIBI JAK HRAJE DEKUJI ZE JSI *3* *8*
  • leonqa

    Meryl arogantní...

    Četli jste tenhle příspěvek na IMDB, přijde mi to jako otální nesmysl!
    "I swear to god, anytime I see meryl streep in a film nowadays, I almost feel like she's saying to herself "god, look at how great my acting is".
    am I seriously the only person that thinks that?!?!.
    sometimes she overacts so much in a scene, but it doesn't matter because people will say "oh, meryl blew them all off the screen" well yes, of course she did, when she's clearly sticking out like a sore thumb!.

    sorry to rant, because earlier in the career, I think she had the right balance, but now it seems like she's like the oscar winning actress who is incapable of bad acting, which is very far from the truth."
    • iviiik

      Re: Meryl arogantní...

      vždyť to tam ani nikde neni...
    • vabank000

      Re: Meryl arogantní...

      že se tím vůbec zabýváš...je to jen příspěvěk na IMDB,kterej tam napsal nějakej blb,kterej ju nemá rád....
      • sandy.velson

        Re: Re: Meryl arogantní...

        Přesně tak, jen pičoviny...
  • caokyspeed

    ahojky:D

    Včera byla na barandově Hořkost s Meryl *4* *14* viděla sem ale až konec.... bylo to hezký hlavně malá Grace:D *14* Bydlíte někdo v Plzni PS: vzkaz pro mimiek: 1. se prosim registruj a za 2. sem davej příspěvky ohledně meryl dík *14*
  • eeayeo

    Meryl Streep

    je t0 fakt s0braa herecka hihi... *14*
  • eeayeo

    Meryl Streep

    s0rraac heh 0pravujem sa..Meryl Streep je fakt supr0va herecka..je jedna z m0jich naj..heh.. *14*
  • Mtě Meryl

    Je to ta nejkrásnější a nejúžasnější herečka na světě mám ji moc ráda ve všech filmech které hraje...je dokonalá báječná, prostě the best!!! *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit