Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1501 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • email

    tady je email na jessie cave webmaster@jessiecave.com(napište ji neco anglicky a ten email platí včera sem ji taky psala ale neodpoví hned cca do měsíce.) *4* *4*
  • sandy.velson

    Osobní fotky

    Ahoj,nevíte,kde sehnat nějaké osobnější fotky Meryl Streep???Díky moc x x *14*
    • caokyspeed

      Re: Osobní fotky

      já mam nějaky jako když je na ulici... třeba s Donem(na procházce.. *14* )
      • sandy.velson

        Re: Re: Osobní fotky

        A pošleš pls nebo je dej tady na osůbky *1*
    • iviiik

      Re: Osobní fotky

      to myslíš jako ze svatby nebo co? *1*
      • sandy.velson

        Re: Re: Osobní fotky

        Třeba,máš? XD Protože jsem toho názoru,že normální fotky jakop momentky jsou hezčí než takové ty umělé,kde pozuje XD
        • iviiik

          Re: Re: Re: Osobní fotky

          tak si zkus třeba dát na youtube meryl streep paparazzi.. Já jsem to myslim už zkoušela a našlo mi to nějaký slušný videa... zkus to prohrabat
          • sandy.velson

            Re: Re: Re: Re: Osobní fotky

            Ale já bych spíš fotky XD Ty videjka už jsem viděla.Ale žádný fotky nemůžu najít :(
            • iviiik

              Re: Re: Re: Re: Re: Osobní fotky

              No ale aspoň jsi ty fotky viděla v tom videu *1*
    • lady-barbara

      Re: Osobní fotky

      *1*nwm *1* *3* *14* XDXDXD
  • caokyspeed

    PRO iviik

    iviik pls zkusíš najít kde bych se na to mohla koukat? (na oskary) *4* *4* próóóóóósíííím *4* *15* *14* *14* *9* *3* *14* *4* *4* *14*
    • iviiik

      Re: PRO iviik

      Já jsem teda docela zmatená, ale pokud si to myslim správně, tak když si pak zítra v noci dáš oscar.com tak hned na úvodní stránce by mohl být ten pří mý přenos.. Ale samozřejmě v původním znění...
      • caokyspeed

        Re: Re: PRO iviik

        To je mi jasné moc ti děkuju ja vztanu tak ve třičtvrtě:D ale ja to tam všude hledala, to jako jen otevřu a ono to boběží? *7*
        • Re: Re: Re: PRO iviik

          Já jsem taky byla na www.oscar.com a nic tam nepsali že to bude na tech strankach zive:D...
          • iviiik

            Re: Re: Re: Re: PRO iviik

            No, červenej koberec by měl bejt živě.. Pokud jsem to dobře pochopila. Ale jestli tam pak bude i ceremoniál, tak to nevim.. Musíš se tam zkusit podívat no... Jestli to tam poběží, tak to bude určitě hned na úvodní straně.
            • Re: Re: Re: Re: Re: PRO iviik

              No já hlavně potřebuju vidět Meryl:D a bude to ve 2 v noci jo??
    • iviiik

      Re: PRO iviik

      no, pokusim se podívat na oskarový stránky,,, ale nic nezaručuju.... A ty bys mohla bejt celou noc vzhůru jo? :P
  • email

    jj a vemte si ten email na jessie cave co sem tam napsala.
  • 2

    PRO ČAOKY.....vzala sis ten email na jessie *7*
    • caokyspeed

      Re: 2

      ja ho nepotřebuju *3* bych radši na meryl. *4* jo a sem caoky ne čaoky *1* jako čte se to [:kaky spíd:] *14*
  • weru.nka

    Meryl Streep *I LOVE YOU*

    *14* *14* *14* *14* *8* *4* tohle je užásná herečka přímo dokonalá!!! co v životě dokázala to je užasný fák nádhera tohleto!!!! *3* moc si tě vážíme ;-)
    • petlluska

      Re: Meryl Streep *I LOVE YOU*

      ahoooj lidicky jj Meryl je fakt nejluxusnejsi herecka i mimo herectvi je uzasna...neni film ve kterym by nerozesmala....fakt en ona vdycky pobavi je uzasna fakt... *3*
      • caokyspeed

        Re: Re: Meryl Streep *I LOVE YOU*

        me teda v par filmech nerozesmala.... *9* *9* spiš skoro rozbrečela *9*
        • iviiik

          Re: Re: Re: Meryl Streep *I LOVE YOU*

          nj, Sofiina volba moc k smíchu není... To je docela psycho.... *9*
          • caokyspeed

            Re: Re: Re: Re: Meryl Streep *I LOVE YOU*

            no, pravě to sem myslela *3*
      • petlluska

        Re: Re: Meryl Streep *I LOVE YOU*

        a coz s etakhle bavit treba o nejakych filmech kde je meryl...treba v dabel nosi Pradu me dostala jak byla za tu neprijemnou šéfku ale pak byla vpoho...ja ji mela rada ikdyz vtom filmu byla svine *1* *1* *5*
        • iviiik

          Re: Re: Re: Meryl Streep *I LOVE YOU*

          jojo, v Ďábel nosíPradu byla luxusní, a zas takovásvině nebyla :D Ale akorád mě na tomfilmu naštval ten konec,, jak z nějaký Popelky.. Andy měla zůstat na "temný straně" :D
          • petlluska

            Re: Re: Re: Re: Meryl Streep *I LOVE YOU*

            to jo no ona nebyla svine ale vsici ji za tu svini meli ale ja ne *15* jj ze jo??ze ten film skoncil uplne nejak divne??..jako nemel vuebc zakonceni to me nasralo..tjn ale tak treba by s emohli stat jako spolecnice vis co ze by byli obe dobry *3* *1* *15*
            • iviiik

              Re: Re: Re: Re: Re: Meryl Streep *I LOVE YOU*

              to jooo :) Ale ohle je prostě kravina. Za každou cenu ten šťastnej americkej konec. Takhle to v reálu nechodí :D
  • registrace

    mám se zaregistrovat *7* *7* *7*
    • caokyspeed

      Re: registrace

      jooooooooooooo! prosim *9* *13*
      • sandy.velson

        Re: Re: registrace

        JJ =)) A kdo je Jessie??? XD
        • Re: Re: Re: registrace

          to je ta co hrála v harry potter a princ dvojí krve jak se líbala s ronem.
  • Dům duchů

    Dneska jsem se dívala na Dům duchů,koupila jsem si ho na netu...BOHUŽEL neměl ang znění jen české...Ta paní co dabovala Claru se k Meryl celkem hodila:))))
    • iviiik

      Re: Dům duchů

      Tak to já bych zase řekla, že vůůůůůbec
  • DVD

    Lidi nemáte někdo na prodej nějaká DVD s Meryl?Ale pouze vpůvodním zněníé s českými titluky:D....Dám sem icqpro ty kdo mají ty filmy,nebo jestli by si někdo chtěl o Meryl pokecat.. 493-703-136 *14* *14* *14*
    • iviiik

      Re: DVD

      Tak si nějaký stáhni,,, když budeš hledat podle konkrétních titulků, tak se ani nemůsíš bát, že by ti neseděly *3*
    • Re: DVD

      Nebo mobil 608104799..piště SMS prosím
  • vabank000

    jaj

    tak se podívejte,je to skvělé:

    www.julieandjulia.com

    a mrkně i na upoutávku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit