Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1501 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sandy.velson

    Divoká řeka

    Právě běží =D
    • vabank000

      Re: Divoká řeka

      jj,na primě.....díváme se:-p
      • caokyspeed

        Re: Re: Divoká řeka

        neee! pozdě *9*
        • ily93

          Re: Re: Re: Divoká řeka

          sakra, je třeba si to více hlídat
          • caokyspeed

            Re: Re: Re: Re: Divoká řeka

            Ale v poho! MaM TO NA dvd :D *15* *1* *1* *14*
            • ily93

              Re: Re: Re: Re: Re: Divoká řeka

              to jo, tak to závidím, snad to někde stáhnu, ale jedině bez dabingu, nic proti Zlatě, ale Meryl má úžasný hlas *1*
  • Oscar 2010

    V KOLIK TO ZAČNE? UNÁS VE 2H VNOCI NA OSCAR.COM?
    • caokyspeed

      Re: Oscar 2010

      jj
  • iviiik

    ....

    Nějak to tu nežije... Taky jste tak nachcípaný? Mě je hrozně *9*
  • fifakovaterka

    pomocte prosím

    chtěla bych se zeptat kam jít abych si zkoukla filmy s meryl streep? *7* *9*
    • lady-barbara

      Re: pomocte prosím

      Bude to mama mia 2 nebo ne???
      • caokyspeed

        Re: Re: pomocte prosím

        Jj bude *14* *3*
        • iviiik

          Re: Re: Re: pomocte prosím

          *9* *9*
          • caokyspeed

            Re: Re: Re: Re: pomocte prosím

            Ty se na to přece koukat nemusíš!!! *1* *1* *15* *14*
            • lady-barbara

              Re: Re: Re: Re: Re: pomocte prosím

              je meryl streep i zpěvačka??? *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
            • lady-barbara

              Re: Re: Re: Re: Re: pomocte prosím

              Hele nevíte kdebych teda měla vzit ten plakat mamma mia nebo meryl streep??? *7* *14*
            • iviiik

              Re: Re: Re: Re: Re: pomocte prosím

              Já to spíš myslim tak, že některý filmy by pokračování mít neměly no.... :)
            • lady-barbara

              Re: Re: Re: Re: Re: pomocte prosím

              Kde mam vzit plakát Meryl nebo Mama mia???? *7*
      • iviiik

        Re: Re: pomocte prosím

        Pevně doufám, že nebude, ale jinak vůbec nevím, nic jsem teď neslyšela... Zeptej se ernii, ta ví všechno *15*
    • iviiik

      Re: pomocte prosím

      Do půjčovny? *7* *15*
      • fifakovaterka

        Re: Re: pomocte prosím

        hmm já myslela ale na počítači nějakou adresu a mimochodem v půjčovně mají jenom mamma mia! *15* *3* *1*
        • iviiik

          Re: Re: Re: pomocte prosím

          Tak si zkus najít něc jako film ke shlédnutí zdarma nebo tak... Ale já když jsem to zkoušela, tak mi nikdy nic nešlo *15* Natož abych našla film s Meryl *9*
          • fifakovaterka

            Re: Re: Re: Re: pomocte prosím

            no jo jenže když já tam taky hledala a nic tam nebylo tohle mě štve! *16* *4*
            • iviiik

              Re: Re: Re: Re: Re: pomocte prosím

              Tak to jseš teda asi marťan *1* Mě se nikdy nic nestahovalo *8*
              A na můj vkus zas tak moc jejích filmů nedávaj, pokud nepočítáš na satelitu jedny a ty samý dokola...
            • ernia

              Re: Re: Re: Re: Re: pomocte prosím

              torrenty... tam najdeš 80% jejích filmů a poměrně často dávají její filmy i v televizi. A to i ty málo známé jako Pláč ve tmě
  • vabank000

    julia

    tak jdu zítra na Julii na kina:-) sice jsem jí viděla už 1000,protže už jí mám doma,ale v kině je to zase něco jinýho *14*
  • Husté

    Právě jsem se dozvěděla že Meryl mluví 8 jazyky..OH,GOD!!! Neví někdo které to jsou?(Zbývající: Anglicky,Francouzsky,Italsky pokud vím atyostatní?)
    • ily93

      Re: Husté

      odkud? stejně je to frajerka *1*
    • caokyspeed

      Re: Husté

      wow:D ta je užasná!!!!!!!!! já z ní nemužu!!!! *10*
  • iviiik

    nominace

    Už se objevily nominace na mnohé ceny, kde se Meryl samozřejmě taky objevuje. takže, máme tu naminace na Zlaté glóby za J&J a It's complicated, pak taky oba samotné filmy mají moninaci. Následuje nominace na SAG za J&J a taky na cenu kritiků za J&J.

    Jestli jsem něco vynechala, tak se omlouvám *1* Můžete se na to mrknout na imdb.com
  • vabank000

    HBO

    na oscary kdo může,se dívejte na HBO,protože tam to bude i s překladem:-D... *14* *14* *14* *14*
    • Re: HBO

      jO HOLKY a kdo nemáte HBO a ani na oscar.com vám to nepůjde tak je to taky online ve 2 hodiny na PRO 7. Je to sice německý kanál ale na oscar.com to taky bude anglicky :D
  • vabank000

    mamie

    ahojky,víte,že mamie měla hrát v devil wears a prada????


    tady je odkaz:-)

    http://www.youtube.com/ watch?v=RVqwBx2A8zQ&feature=related
    • iviiik

      Re: mamie

      tu scénu jsem viděla, ale zajímalo by mě, proč jí nedali na DVD do vystřižených scén.... *7*
      • vabank000

        Re: Re: mamie

        jn,to mě taky trochu zaráží,přitom to Mamie je tam dobrá,tak nevím no,já bych to dala i do filmu....aby to bylo zajímavý *3* *14*
        • caokyspeed

          Re: Re: Re: mamie

          ale ja to na svym dvd mam *13*
          • iviiik

            Re: Re: Re: Re: mamie

            já mám kopii originálu a neni to tam.. nemáš nějakou spešl verzi?
            • iviiik

              Re: Re: Re: Re: Re: mamie

              no, já mám takový tušení, že tenhle výčet by se dal prostě shrnout do: Blue Ray *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: mamie

              já mám taky originál.....oni jsou totiž dvě verze originálu,ale rozdíl je pouze v rozlišení....já mám tu horší verzi,ted jako ne horší,ale tu s tím menším rozlišením,která je i levnější a není to tam.Na té dražší to as je...ale nevím no....ale měl by to být stejný,když je rozdíl jen v rozlišení,ale fakt nevím,no.Ta levnější verze stojí ccs 200 kč a ta dražší 700 Kč,protože ta s´dražší se dá promítat i v kině nebo na promítačce..... *14* *1* *1*
    • caokyspeed

      Re: mamie

      jjj vim
  • iviiik

    Oskar for...

    And the Oscar goes to ... Sandra Bullock!
    • vabank000

      Re: Oskar for...

      OMG...nemáte někdo stránky,kde bych se na to mohla ještě mrknou again?plese *9*
      • iviiik

        Oskar for...

        Na idnes.cz je reportáž kde si to můžeš hezky po minutách přečíst :D Ale holky teď upřímě. jestli vás nezajímá, jak skončily ty filmy co byly nominovaný nebo ty herci, ale JENOM to, jak Meryl zase nevyhrála, tak si prostě najděte klip na youtube s vyhlašováním ženský herecký kategorie. protože dívat se na něco 4 hodiny, když si to můžete najít na youtube se vám vážně moc nevyplatí.
        • vabank000

          Re: Oskar for...

          iviku,máš pravdu,dáš sem prosím odkaz,kde to je?já to nějak nemůžu najít... díky *3*
          • iviiik

            Oskar for...

            Já bych ještě malou chvíli počkala. ceremoniál byl teprv před pár hodinama. Brzy to tam bude.
            • vabank000

              Re: Oskar for...

              tak už jhsem to viděla....and the winner is...Sandra Bullock... *10*
            • vabank000

              Re: Oskar for...

              iviku,tak až to bueš,dáš to sem pls?díky moc....jo,včera jsem se dívala také na AFI 2004..je to bobma,hlavně Goldie Hawn a Diane Keaton.Meryl je úplně dojatá a do její konečná řeč se protáhla tak na 7 minut,ale dohromada řekla tak 5 vět:-D *1* *1* *1* *1* já ju fakt žeru

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit