Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1502 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vabank000

    smoke

    nevít¨w někdo,jestli Meryl kouří?
    • sandy.velson

      Re: smoke

      Ne nekouří,ale musela v některých filmech.Jinak kouř nesnáší :)
  • oooooo

    čus faninky jak se máte dneska to bylo děsný ve škole myslela sem že nakopu do......(prdele)
  • vabank000

    bydliště

    jo a nevíte,kde bydlí,jako,v jakém městě,jen tak pro orintaci *3*
    • iviiik

      Re: bydliště

      New York přeci *3*
      • vabank000

        Re: Re: bydliště

        ono se totiž psalo,že někde na venkově a má farmu *1* asi blbost,že? *15*
        • sandy.velson

          Re: Re: Re: bydliště

          Iviik,máš špatné informace,opravdu bydlí na venkově,ale farmu nemá,pouze velké vlastní jezero na romantické procházky s Donem a projížďky na loďce :) I když má dům i v NY,ale v současné době tam nebydlí...
          • iviiik

            Re: Re: Re: Re: bydliště

            A nemyslíš, že to její "panství" bude spadat pod NY a nebude to žádnej zapomenutej ostrov? *4*
            • sandy.velson

              Re: Re: Re: Re: Re: bydliště

              o 3 hodiny méně od NY
            • sandy.velson

              Re: Re: Re: Re: Re: bydliště

              Je to asi vzdálenost o 3 hodiny méně :)
            • iviiik

              Re: Re: Re: Re: Re: bydliště

              Heeeeej!! *5* Fotka od Annie! Dobrej vkus *14*
            • vabank000

              Re: Re: Re: Re: Re: bydliště

              to je možný,přece by nejezdila z domu do domu přes celou USA *3*
          • vabank000

            Re: Re: Re: Re: bydliště

            a nevíš,kde na venkově?
  • ehmehm

    holky já sem tu taky tak mě laskavě odepisujte dk
    • caokyspeed

      Re: ehmehm

      Možná, že kdyby si se na diskuzi Meryl Streep, bavila o Meryl Streep tak by ti někdo odepsal!!!!!!! Když chceš se někoho zeptat jak se má registruj se napiš mu do vzkazů!!!! Proč to neděláš??? *7*
      • Re: Re: ehmehm

        psala sem už na jinou diskuzi že za MĚSÍÍÍÍC
        • sandy.velson

          Re: Re: Re: ehmehm

          Mimi, čaoky má pravdu
          • Re: Re: Re: Re: ehmehm

            já vím sandy ale my budeme mít novej PC už v úterý tak se nejdéle do týdne přihlásím jj.
    • sandy.velson

      Re: ehmehm

      :D Ahoj mimísku :)
      • Re: Re: ehmehm

        jak se máš a co ve škole *7*
  • ahoj

    ahoj nemohla sem sem psát měli sme rozbitý počítač ale jinak vás zdravim *14* *3* *4*
  • katjenka66

    Golden globes

    Tak co lidi, kdo se budete koukat na predavani zlatych globu? Ja bohuzel nemuzu, ale urcite budu hned rano zjistovat situaci... Verim, ze letos Meryl svou nominaci promeni a ja budu zejtra nejstastnejsi clovek na svete!!! A co vy?
    • Re: Golden globes

      Tak co jak dopadla Meryl???
      • iviiik

        Re: Re: Golden globes

        viz o 2 příspěvky výše :)
    • Re: Golden globes

      A na jakým to kanále je to předávání?
    • iviiik

      Re: Golden globes

      No já určitě vstanu a budu u toho střídavě spát a dívat se, tak doufám, že nezavřu oči zrovna u hlavních hereckých kategorií *1*
      Loni jsem kouakal na Oscary, ale Glóby budou moje premiéra *5*
      Každopádně moc držim palce a určitě aspoň něco vyjde a nee jako loni, kdy jí to všechno sebrala Kate *15*
      • katjenka66

        Re: Re: Golden globes

        A nevíš prosim tě, jestli to pak nebude třeba někde na netu ke zhlídnutí? My totiž za prvý nemáme HBO a za druhý by mě rodiče nenechali se koukat... :-(
        • iviiik

          Re: Re: Re: Golden globes

          tak jsem se nakonec nedívala, páč k tomu nebyl českej komentář a soustředit se ve 2 v noci, to na mě bylo nějak moc :D
          Na netu nevim,, možná nějaký videa na youtube.

          Ale mám dobrou zprávu, pokud jste to ještě nečetli. Letos to konečně vyšlo! Díky filmu Julie&Julia *14*
          • ily93

            Re: Re: Re: Re: Golden globes

            Tak to je moooooc krásný, Meryl si to za letošní prácí opravdu zasloužila (samozřejmě je skvělá vždy :D) zrovna na to koukám na simplystreet.com a co dodat, no je prostě nejlepčíííí
  • caokyspeed

    nuda

    poslední dobou je tu nuda tak dame téma třeba: Co by ste řikaly na to kdyby se zjistilo že meryl ma něco s piercem brosnanem!!!???? *8*
    • ily93

      Re: nuda

      Ale kuš, co pak chudák Don- a Meryl je šťastně ženatá tak proč něco kazit?? :D jo kdyby jsme zjistili, že přijede do k nám do Česka, vůbec bych se nezlobila *1*
      • caokyspeed

        Re: Re: nuda

        no mam takový tušení... že s donem přijede na nějakou výstavu do krumlova ale nic víc nevim takže nwm kdy, jak, proč atd. *9*
        • jeri

          Re: Re: Re: nuda

          To by bylo super kdyby přijela že jo *14* *14* *4* *1* J.
    • jeri

      Re: nuda

      Ahoj máš pravdu,je to tu nuda!!!!!!!!Zítra napíšu.J *3* *3* *4* *4*
  • caokyspeed

    Dabování

    Většinou dabuje Meryl Zlata Adamovská, ale dabuje joi divně! akorat se podobně směje ale ďábel nosi pradu ji dabuje šíííleně!!! *16* že jo? *14*
    • fifakovaterka

      Re: Dabování

      všechny filmy co sem viděla s Meryl Streep tak ji zatím mluví Zlata Adamovská! Moc se mi líbí jak ji mluví jak v dábel nosí pradu tak v mamma mia! akorát ji mluví divně v smrt ji sluší! a ALE ANGLICKY SE MI TO LÍBÍ DALEKO VÍC! PROTOŽE TO JE JEJÍ NEJHEZČÍ HLAS!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *1*
    • iviiik

      Re: Dabování

      Mě to v Pradě dost dobrý. Oproti Mamma Mia! určitě o 200% lepší!!!

      Zlatka je na ní podle vůbec dost dobrá a už jí maj všichni zafixovanou. Když slyšim někoho jinýho v dabingu, tak mě se teda vaří krev *15*
      • caokyspeed

        Re: Re: Dabování

        to jo je to lepší než mama mia ale já se stejně na všechno s ní budu dívat jen a jen ANGLICKY pro to, že ona má hlas nejhezčí *1* *1* *3* *14* *14*
  • ily93

    Mamma Mia

    Tak jsem včera byla u nás v kině na jeden bezvadný film-jak jinak než Mamma Mia a zase jsem si pořádně zazpívala, zatančila, pobrečela a obdivovala úžasný herecký výkon naší milované Meryl=D
    • caokyspeed

      Re: Mamma Mia

      :D *15* *14* *8*
  • iviiik

    It's Complicated

    http://thepiratebay.org/torrent/526 8500/Its.Complicated.2009.DVDSCR.XV iD-M00DY_no_rar

    odkaz na stažení It's Complicated, pokud ho ještě nemáte a sem jsem dala titulky, které na to perfektně sedí :)

    http://iviiik04.webovastranka .cz/file/2548/6264_It_s_Complicated _-_titulky.srt
    • iviiik

      Re: It's Complicated

      jestli by vám ty titulky nešly stáhnout, tak je můžu poslat mailem. nejsem si jistá, jestli na weobvastranka.cz nemusíte bejt přihlášený...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit