Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1502 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jee..

    secko nejlepci!!!...^.^
  • fifakovaterka

    Julie a Julia

    Kdo půjde do kina na film s Meryl Julie a Julia??? JÁ TEDA URČITĚ!!!!!!! *1* *3* *14* *14* *14* *14*
    • caokyspeed

      Re: Julie a Julia

      Já taky!!! *14* *14* *14* *14* *14* *7* *15*
      • lady-barbara

        Re: Re: Julie a Julia

        A o čem to je?
        • fifakovaterka

          Re: Re: Re: Julie a Julia

          ten film je úúžasnej je o dvou ženách (Amy Adams a Meryl Streep) Meryl se chce stát kuchařkou ale neumí vařit tak jde do školy (neumí udělat ani palačinku) *1* no a Amy uvidí Meryl v televizi a skusí vařit podle ni a bude se dít hrozně moc věcí a nakonec to skounčí dobře! dyžtak se koukni na videa ze simplystreep tam to uvidíš a je to velikánská sranda! *14* *1* *1* *1* *14* *15*
          • mrkvous95

            Re: Re: Re: Re: Julie a Julia

            A nevíte kdy by tenhle film měl být u nás v čechách já bych ho chtěla moc vidět předem děkuji za odpověď.
          • lady-barbara

            Re: Re: Re: Re: Julie a Julia

            S Amy hrála už i v Pochybách ne??
            • caokyspeed

              Re: Re: Re: Re: Re: Julie a Julia

              jj hrála
              *14*
          • lady-barbara

            Re: Re: Re: Re: Julie a Julia

            S AMY HRÁLA UŽ I V POCHYBÁCH NE???
  • jeri

    přání

    Vše nej k narozkám.Hodně zdraví a štěstí. *4* *4* *3* *14*
  • iviiik

    J&J

    Sandy, když už jsi byla na Julii, je to s titulkama nebo je to už dabovaný? Na ČSFD u toho v závorce píšou CZ, tak nevim, jestli to je myšlený CZ titulky nebo jazyk....
    • sandy.velson

      Re: J&J

      Titulky :-) Tím dabováním to zase skazí XD
      • iviiik

        Re: Re: J&J

        tyjo, prostě uff *15* Nooo t je mi jasný.. Když vidíš film nejdřív s titulkama a pak dabovanej, je to utrpení...

        Vidělas Vzpomínky na Afriku v originále? Bomba!!! Hudečkovou nemůžu slyšet *1*
        • sandy.velson

          Re: Re: Re: J&J

          Jo,to je utrpení :-) Já už se na to dabované dívat nebudu,pze ten hlas,co tam Mary měla,tak ten byl fakt žůžo XD strašbě standovní XD
          • vabank000

            Re: Re: Re: Re: J&J

            já mám taky nejraději originály,ale hlas Zlaty Adamovské k Meryl docela sedí...nadabovala 98% jejich filmů....
            • sandy.velson

              Re: Re: Re: Re: Re: J&J

              Adamovská je fajn,příjde mi sympatická :-) A k Meryl sedí,to je pravda :)
            • vabank000

              Re: Re: Re: Re: Re: J&J

              mě se to líbí oboje,i s Adamovskou i s titulkami....ale Meryl je Meryl.... *14*
            • lady-barbara

              Re: Re: Re: Re: Re: J&J

              Me se Adamovska libila uz predtim nez sem znama meryl a ted ji dabuje takze se mi to libi XDD ja kdyz sou tam ty titulky tak to nestiham cist XD
  • bubik22

    najúžasnejšia

    Meryl je tá najcharizmatickejšia herečka na svete a ak niekto tvrdí opak, tak potom nikdy nevidel žiaden z filmov, v ktorom hrala. A za svoj výkon vo filme Mamma Mia si zaslúži získať ďalšieho Oscara. Nielen, že je skvelá....je aj neuveriteľne krásna, skromná a naprosto úžasná.... *14*
    • Re: najúžasnejšia

      máš naprostou pravdu , Meryl v mamma mia je uplně nádherná , vypadá mladě , krásně zpívá a tančí , prostě ju žeru , klikni si když tak na moje stránky : www.mamma-mia-best.blog.cz *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • mona4981

      Re: najúžasnejšia

      Ve všem s tebou souhlasím a ze srdce bych jí přála obě ceny, Globus i Oscara *3*
      • ernia

        Re: Re: najúžasnejšia

        já pochopitelně taky, fakt doufám, že je dostane *1* bo bych zavedla samostatnou oscarovou kategorii pro Meryl *4*
        • mona4981

          Re: Re: Re: najúžasnejšia

          *1* SUPER nápad *1* !!!!!!!!!! Tak to těm frajerům v L.A. zkusíme navrhnout, jo *3* ? A nevíte někdo, kdy se u nás bude film Doubt vysílat? Ať hledám jak hledám, tak marně, nikde jsem to ještě nenašla.
          • ernia

            Re: Re: Re: Re: najúžasnejšia

            prý 5.3. 2009 ale 100% to nevím
    • ernia

      Re: najúžasnejšia

      Já myslím, že ho za MM nedostane =( ale Globus by mohla... Tipuju, že nominaci na cenu akademie dostane spíš za Doubt, podle recenzí a článků co jsem četla..
      • bubik22

        Re: Re: najúžasnejšia

        Už len podľa ukážky je samozrejmé, že film Doubt bude skvelý....ale to sú predsa všetky filmy, v ktorých hrá Meryl *4*
      • iviiik

        Re: Re: najúžasnejšia

        Nedostla i za mnohem větší role, takže si taky myslím, že za tohle asi ne-e *9*
  • fifakovaterka

    Otázka!

    Prosím mám otázku kde stáhnout filmy s Meryl? *14*
  • lady-barbara

    Mamma mia

    Je pravda,že Meryl měla v Mamma mia paruku?? *7*
    • caokyspeed

      Re: Mamma mia

      někde sem četla, že to je příčes ale nevim *4*
    • fifakovaterka

      Re: Mamma mia

      jj Meryl měla paruku v Mamma mia! *14*
    • iviiik

      Re: Mamma mia

      JJ tolik vlasů nemá *1* nic ve zlém *14*
      • lady-barbara

        Re: Re: Mamma mia

        A normálně je má tmavší,ne??
        • fifakovaterka

          Re: Re: Re: Mamma mia

          má je takový já nevim jsou blondatý a světle hnědý tak když si to spojíš tak z toho vznikne taková světlejší hnědá! Ale občas se i obarvovala na hnědo dokonce i na blondato! *14* *14* *3* *1*
  • Přání k narozeninám

    Dneska Meril narozeniny má, a mi všichni přád bychom jí měli. Hodně štěstí, moc a moc zdraví, spoustu vnoučat a hodné děti. Taky přád bych jí chtěla mnoho úspěchů v herecké kariéře a hlavně klid v rodině. Takže happy, happy birthday. :D
    • Re: Přání k narozeninám

      Taky se chci pridat a poprat Mer Happy Birthday :D jsi proste nejlepsi :D
  • sandy.velson

    61♥

    Happy B-day my lovely Mer♥ Prostě all best for u. Jsi ta nejlpší herečka na světě!!!!!!!!!!!!! *14*
  • jeri

    Oči

    Neví někdo jakou má barvu očí Meryl? *4*
    • Re: Oči

      Řekla bych, že Meryl má takové měnivé oči něco jako modrá a šedá...Těžko říct...
    • vabank000

      Re: Oči

      modrou,ale někdy to není zřetelné,ale jinak modrou *1* *14*
      • jeri

        Re: Re: Oči

        Díky *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit