Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1501 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ehmehm

    A UŽ CHCI ODPOVED CHODI SEM JEŠTE SANDY *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
    • iviiik

      Re: ehmehm

      Taky asi nee, když odpověď nemáš *1* *1* *1* *1* *1*
  • dokonaláááá

    tak jsem včera viděla Mamma mia a musím s vámi se všemi souhlasit. Meryl je tam (a nejen v tomhle filmu) absolutely fabulous. Skvěle zpívá *3* a v Hodinách byla nepřekonatelná...
  • te daria todo

    doporucuji si na youtbe najt te daria todo,tam se vam ukaze vyber vsech video a tam ji uvidite s brosnanem.kliknete a uvide krasny video.je super.uz tu pisnicku umim nazpamet-naucila jsem se ji za dva dny,je recky.super *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: te daria todo

      Já to viděla už 3X ty písničky hraji v autě dokola - je topohodovka a eryl je tam skvělá v 59 po 4 detěceh zpívá tančí a ještě vypadá skvělě!!! *4*
  • Meryl zboznuju.Ta umi zahrat jakykoliv zanr -komedii,drama,muzikal.Ja mam nejradeji film Madisonske mosty a Divoka reka.
  • I love her!

    Ahojte všichni, kteří milujete Meryl.
    Meryl mám ráda už hrozně dlouho, ale v Mamma Mia jsem se do ní podruhé zamilovala *14* Ona je prostě skvělá, krásná, vzrušující, úžasná, vtipná, okouzlující ... prostě Bohyně! Všechny její filmy jsou skvělé, umí se tak krásně vžít do role, je to prostě nejlepší herečka všech dob. Mám všechny její filmy a dívám se na ně skoro pořád - nejvíc miluju Mamma Mia, Hodiny, Ďábel nosí Pradu, Marvinův pokoj ... no prostě všechny *1* Na svůj věk vůbec nevypadá, je to moc krásná žena ... prostě a jednoduše I love and adore her! *14*
  • lila..mia

    I love her!

    I love her. to je jediné co bych chtěla říct.
    I love Meryl!!
  • Meryl Streep

    Meryl Streep je vynikajúca herečka,páči sa mi vo filme napríklad Divoká rieka. *4* *3*
    • jeri

      Re: Meryl Streep

      to jo.Ona je ve všech nejlepší!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ahoj všem. Mám na vás velkou prosbu : sháním nějakou knížku o Meryl a nedaří se mi nic najít. Opravdu žádná není nebo jen hledám špatně? Moc díky za reakce. Michal
    • Je jen jedna co vím a to Streep A Life In Film, ale bohužel není u nás v čr.... *16*
      • Taky mě to štve nevím jak tu knížku sehnat škoda že ji v česku nevidali *16* *10*
  • Já bych jí typovala na 30 roků je nejlepší americká herečka. Nemá žádnou chybu.
  • jeri

    kilos

    nn fakt váží 62 a né 72!!!!!! *7*
    • Re: kilos

      BULLSHIT! SORRY *15* Ale jako fakt! Vem to logicky 62-8= 54! Takže mi chceš říct že Meryl měla na DWP 54kg jo? *1* To je blbost. Tolik vážím já (54kg) ve 14 letech a měřím stejně jako Meryl, takže si to nedokážu představit, že by někdo měl v 61 letech postavu jako já *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší