Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1501 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jeri

    Meryl

    Ahojky nevíte někdo na co je ta adresa na hlavní stránce?Já myslím že na podpis ale navím to jistě.Máte někdo podpis Meryl Streep??J *4* *4* *14*
  • Ja by som sa chcela stretnuť s Meryl je to fakt super herečka... Chcela by som aby nikdy neprestala s
    karierou herečky. *3* *4* *2*
  • caokyspeed

    ahujky

    Haló? lidi viděli ste rozhovor s Merylkou na you tube( red carper) potvrdila že se na ní sandra stou pusou nasála:D prej meryl: U know, She loves me She hates me, She was kissing me at the last show!:D
  • caokyspeed

    pls

    zpráva pro zavisce! :mohla by sisem dat přímo odkaz(link) na ten rozhovor? Moc prosim prosim!
    *14*
    • ily93

      Re: pls

      http://www.video.simplystreepmedia. com/view/661/academy-awards-2010/ když tak můžeš zkusit tohle *1*
    • Re: pls

      na jaký na xoutube nebo na idnes??
      *7*
      • Re: Re: pls

        tj jedno na to idnes:D
        • Re: Re: Re: pls

          http://kultura.idnes.cz/meryl-stree pova-kdybych-nebyla-herecka-kreslil a-bych-komiksy-puk-/filmvideo.asp?c =A090310_195053_filmvideo_jaz to je na idnes :D
    • Re: pls

      na jaký na xoutube nebo na idnes??
      *7*
  • Meryl Streep je v skutku úžasná herečka a v dnešnej dobe, keď je svet plný samých "béčkových" hercov je nadmieru úchvatné, ako dokáže stvárniť rôzne postavy, a v žiť sa do nich, je to obdivuhodné a chvályhodné ako to dokáže všetko stvárniť. *3* *2* *15*
  • Ten kdo jí nemá rád tak at jsem napíše proč.
  • fakt dobrá :)

    prostě super herečka,co k tomu dodat...
    • lady-barbara

      Re: fakt dobrá :)

      To jo ja ju zbozňuju!!!Na to že je jí 59 vypadá fakticky dobře!!! *14* Dívala sem se na její interwium a furt se směje *1*
      Plostě upe upe best star *14*
  • Vše nej

    Všechno nejlepší k narozeninám! Nikdo by neřek, že je Meryl už 60. Je to úžasná žena. Doufám, že se můžu těšit na spoustu dalších skvělých filmečků. Prostě Meryl forever
    *14* *4* *14*
  • Ahojte lidi jestli máte čas tak se podívejte na můj blog bude na něm všechno novinky, filmy ve kterých hrála, písničky apod.. Děkuju *3* *1*
  • M.S.

    Podle mě je Meryl jedna z nej hereček, co kdy byla.
    V Hodinách byla jasně nepřekonatelná, ale i vše ostatní s ní "mělo šťávu", na Divokou řeku a Vzpomínky na Afriku nedám dopustit.
    I ve filmovém zpracování Sophiiny volby, i když kniha byla o poznání lepší, byla přesvědčivá.
    Zkrátka skutečná Paní Herečka!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší