Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1501 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iviiik

    5.7.

    V neděli 5.7. dávaj na Primě odpoledne Vzpomínky na Afriku, a pak večer Jedinou správnou věc.*3* Já vám teda nevim, ale podle mě tenhle film televizi ještě nikdy nebyl...
    • lady-barbara

      Re: 5.7.

      Divali ste se na tu Jedinou správnou věc??Já jo a bylo to celkem smutny!Ale tu Vzpominku na Afriku sem propasla o cem to bylo?? *3* *7*
      • caokyspeed

        Re: Re: 5.7.

        Ty byly krásný!! Robert Redford byl hustej! ale Meryl mi tam bylo docela líto! krásnej film! prej to má 7 oskarů!!! *14* *14* *14* *14*
        • sandy.velson

          Re: Re: Re: 5.7.

          Ahoj děcka,hej ta jediná správná věc podle mě byla lepší.Ale bylo to děsně smutný.Jak se předávkovala....:(
    • caokyspeed

      Re: 5.7.

      Víc se asi těším na ty vzpomínky na afriku rodiče říkali, že je to krásnej film! *14*
    • caokyspeed

      Re: 5.7.

      Jéééé! supr já už se těšim!!!! *14* *14* *14* *1* *14* *14* *15*
  • reese

    mamma mia!

    Film Mamma mia je prostě super. A ten kdo jej neviděl jakoby nebyl na světě. Meryl je úúúžasnáááááá *4*
    • Re: mamma mia!

      Musim jít na ten film po třetí!!Do kina je užasný!!
  • Hrůza a děs

    Tak jsem slyšela ten dabing na Nějak se to komplikuje a je to hrůza!!! Fakt děs. Hned jak sem to uslyšela musela jsem to vypnout. *10*
    • jeri

      Re: Hrůza a děs

      Je to hrůza *8* *9*
    • vabank000

      Re: Hrůza a děs

      že???? *16* fakt se jí to nepovedlo *10* ale tak,stane se *13*
  • Nejkrásnější a nejtalentovanější herečka na světě. Bude pro mě vždycky nejlepší, získala si mě. Jedna z mála, která se už jako herečka narodila.
  • iviiik

    !!

    Nádherná ženská a nejlepší herečka. Co víc říct...
  • meryl streep

    MERYL, je hrozně sexy...a je asi i hodna je prostě uplně ůžasná... *14* *14* *4* je to ANDĚL... *4*
  • mlada hezka?

    Vypada asi na 30! jak to dela? Je hezka a myslim ze i oblibena, a kazdopadne skvela herecka. v mamma mia!
  • Madisonské mosty

    Včera jsem viděla Medisonské mosty....jéjda to byl tak romantický a dojemný film...Meryl tam bylo 46 a vypadala tak na 30...je tak SEXY.. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Madisonské mosty

      ona vypada stale stejne *14*
  • mona4981

    Anděl v Americe

    Meryl je ten nejúžasnější člověk na světě!!! Vnáší do mýho života světlo. Taky jí miluju *14*
    • zosinka

      Re: Anděl v Americe

      Meryl je nejlepší herečka,nejmilejší člověk a nejkrásnější žena *14*
      Má talent,nic si o sobě nemyslí,skvěle hraje,mluví a zpívá.
      A navíc je strašně moc sexy *14*
      Já jí prostě miluju :*
  • Na to, že bude mít příští pátek 63. narozeniny je stále velmi krásná a neuvěřitelně nadaná! Fandím jí! Je jedna z těch nejlepších hereček, co znám. Zaslouží si tu slávu! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší