Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1502 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • te daria todo

    doporucuji si na youtbe najt te daria todo,tam se vam ukaze vyber vsech video a tam ji uvidite s brosnanem.kliknete a uvide krasny video.je super.uz tu pisnicku umim nazpamet-naucila jsem se ji za dva dny,je recky.super *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: te daria todo

      Já to viděla už 3X ty písničky hraji v autě dokola - je topohodovka a eryl je tam skvělá v 59 po 4 detěceh zpívá tančí a ještě vypadá skvělě!!! *4*
  • mamma mia

    musim rict:vytahla jsem do kina na mamma mia rodinu dvakrat a uz se moc tesim na patek,protize si koupim dvd.je nejlepsi. *14*
  • best

    hovorite mi duse.je to nejlepsi herecka na svete.videla jsem hodne jejich filmu,ale chci videt vsechny.je mi 11,tak me mamka ke vsemu nepusti,ale i sofinu volbu nekdy uvidim.je nejlepsi.u vsech herecek jsem videla pomluvy v diskuzich,u ni anijednu jedinou.kdo ma neco o ni,prosim piste na jirinka.witch@seznam.cz dik. *14* *14* *3* *4* *1* *4*
  • reese

    mamma mia!

    Film Mamma mia je prostě super. A ten kdo jej neviděl jakoby nebyl na světě. Meryl je úúúžasnáááááá *4*
    • Re: mamma mia!

      Musim jít na ten film po třetí!!Do kina je užasný!!
  • dokonaláááá

    tak jsem včera viděla Mamma mia a musím s vámi se všemi souhlasit. Meryl je tam (a nejen v tomhle filmu) absolutely fabulous. Skvěle zpívá *3* a v Hodinách byla nepřekonatelná...
  • skvelaa

    jako meryl naprosto uzasna herecka... kdo videl napr mamma mia! tak vi o cem mluvim.... pisnicka the winner takes it all v jejim podani naprosto skvela... opravdu bezkonkurencne nejlepsi!!.... *14* *3*
    • Re: skvelaa

      Přesně tak, the winners take it all je naprosto famozni ! nikdo na ni nema, kdo z nasich herecek dokaze krasne zpivat, mit tak procitenou pisnicku?? NIKDO ! v nasi republice takovyto film snad ani nikdy nebude, nejsou na to herci, a když uz ano, tak stoji za starou belu....meryl je proste uzasna :)) ten hlas ... to je proste neco krasnyho a "viteze" si poustim vzdycky predtim nez jdu spat .... je to proste uzasny!!!!!!
    • Re: skvelaa

      ahoj, dneska jsem to viděla - a přesně: the winner takes it all - bájo v jejím podání - a navíc, byla tam uplně krásná, prostě lady:) *14*
    • adrianav

      Re: skvelaa

      Opravdu v Mamma Mia! předvedla neuvěřitelné výkony ať už herecké nebo pěvecké. Je to nejlepší herečka ze všech!!!! A msím říct, že bych jí v tomto filmovém muzikálu tipla na 4O - 45 let a ne na 59.
      • Re: Re: skvelaa

        ja ji typla na 40.neuveritelne krasna.byt jeji manzel,as bych se zblaznila. *3*
    • bubik22

      Re: skvelaa

      hovoríš mi z duše....bezkonkurenčne najlepšia
  • bubik22

    Moja najobľúbenejšia

    Meryl je na 100% moja najobľúbenejšia herečka. V každom zo svojich filmov je neskutočná. A v muzikály Mamma Mia!....nemám slov. Pieseň The Winner Takes It All zaspievala úžasne...lepšie ako originál *1*
  • Je to nejelspi herecka

    Podle me je meryl nejlepsi herecka Za posledni roky...dnes jsem videla Fimovi muzikal mamma mia v nemz meryl hraje a jako vzdy to zahrala perfektne a ke vsemu skvele zpivala....Opravdu tahle herecka kde hraje tak je to skvely film....A celou dobu co ji znam se drzi furt na stejne urovni zatim zadny vyraznejsi herecky vypadek nemela.... *3* *4* ...Opravdu obdivuhodna herecka ktera si na nic jeste ke vsemu nehraje a je sva *4*
  • je cool

    nej byla v the devil wears prada..supééééééééér *3* *1*
  • M.S.

    Podle mě je Meryl jedna z nej hereček, co kdy byla.
    V Hodinách byla jasně nepřekonatelná, ale i vše ostatní s ní "mělo šťávu", na Divokou řeku a Vzpomínky na Afriku nedám dopustit.
    I ve filmovém zpracování Sophiiny volby, i když kniha byla o poznání lepší, byla přesvědčivá.
    Zkrátka skutečná Paní Herečka!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit