Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1502 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I love her!

    Ahojte všichni, kteří milujete Meryl.
    Meryl mám ráda už hrozně dlouho, ale v Mamma Mia jsem se do ní podruhé zamilovala *14* Ona je prostě skvělá, krásná, vzrušující, úžasná, vtipná, okouzlující ... prostě Bohyně! Všechny její filmy jsou skvělé, umí se tak krásně vžít do role, je to prostě nejlepší herečka všech dob. Mám všechny její filmy a dívám se na ně skoro pořád - nejvíc miluju Mamma Mia, Hodiny, Ďábel nosí Pradu, Marvinův pokoj ... no prostě všechny *1* Na svůj věk vůbec nevypadá, je to moc krásná žena ... prostě a jednoduše I love and adore her! *14*
  • Mám ji ráda

    Meryl Streepovoü mám opravdu moc ráda a teď po shlédnutí filmu MAMAMIA,vůbec-.Měla jsem jsem ji ráda před a i po shlédnutí v Madisssonských mostech a i po dalších filmech s ní.Prostě ji mám miluju-No a Pierce Brosnen a Colin First:Nemají chybu!!!!Duli *14* *4*
  • iviiik

    Nominace

    Už jsou na světě nominece na Zlaté glóby! A Meryl má hned 2! Nejlepší herečka v dramatu za Doubt a nejlepší herečka v komedii nebo muzikálu za Mamma Mia! Dále pak co se týče "Mámy" je nominace na nejlepší film - komedie nebo muzikál. Za Doubt je nominovaná ještě Amy Adams na nejlepší herečku ve vedlejší roli, a pak ještě nejlepší scénář za Doubt.
    Držíme pěsti!!!
    • Re: Nominace

      skvělá zpráva!!! *3*
    • iviiik

      Re: Nominace

      A když už jsme u nominací Doubt.. Nominaci má ještě Philip Seymour Hoffman - nejlepší herec ve vedlejší roli a také Viola Davis - nejlepší herečka ve vedlejší roli. Jen pro úplnost *15*
    • mona4981

      Re: Nominace

      Úžasný!!!!! *14* mám radost *14* už se na ně těším, budu sedět u televize jak přikovaná *1*
      • ernia

        Re: Re: Nominace

        já bych taky koukala, ale bohužel nebudu mít možnost, soufám, že vyhraje alespo§ň jednu cenu
        • mona4981

          Re: Re: Re: Nominace

          Není problém, jestli budeš chtít, tak se pak můžeme domluvit a já ti to klidně hodím na dvd a pošlu. Stejně to budu nahrávat. *3*
          • ernia

            Re: Re: Re: Re: Nominace

            vážně? to by bylo skvělé, děkuju *14*
  • ernia

    fórum

    uplně nové Meryl fórum, kde můžeme rozebrat ji i její tvorba do detailů *14*

    http://merylstreep.nice-forums.com/forum.htm
    http://merylstreep.nice-forums.com/forum.htm
    http://merylstreep.nice-forums.com/forum.htm

    fórum má ještě svoje mouchy, ale to se snad brzo napraví *3*
  • catherinewillows

    Co je to za bordel v životopise?

    Byla bych moc ráda, kdybyste vymazali konec jejího životopisu...takový hovadiny, že žije s Brosmanem...panebože. Meryl je úžásná osobnost. Jako v ČR se ještě teď vzpomíná na Vlastu Buriana, tak na ni se nezapomene nikdy. Je to skutečná hvězda a oscarů si za svůj život zasloužila více.
    • mona4981

      Re: Co je to za bordel v životopise?

      Cože tam píšou?!!!! Tak to je dobrá blbost, který inteligent to vymyslel *1* ? Já ho teda nečetla, asi jsem věděla proč *1* *1* každopádně vymazat by to měli!
      • ernia

        Re: Re: Co je to za bordel v životopise?

        já to taky nečetla, ale někdo se asi nechal ovlivnit Peryl mánií *1*
        • iviiik

          Re: Re: Re: Co je to za bordel v životopise?

          Tak to asi ano *1* A taky jsem tam našla ještě jednu věc, za HODINY nebyla nominovaná na Oskara... Ne že by si to nezasloužila... Někdo byl zas hrozně akční
          • ernia

            Re: Re: Re: Re: Co je to za bordel v životopise?

            což tohle by mi ani tak nevadilo *1* *1*
  • iviiik

    Dabing

    Tak ten dabing mě teda docela zklamal *9*
    • Re: Dabing

      Mě dabing taky zklamal, jedinej, s kým jsem celkem spokojená, je Brosnan..
    • ernia

      Re: Dabing

      zas ena druhou stranu, kdybyste to viděli s dabingem hne dpoprvý tak byste to tak nehrotili, ale strašný to je, to souhlasím. Nemám árda dabovanou meryl, miluju její hlas
      • iviiik

        Re: Re: Dabing

        To asi nehrotili, ale ty český hlasy k hercům prostě nejdou. I když Stašovou teda miluju, to jo :)
        • ernia

          Re: Re: Re: Dabing

          já můžu i Adamovskou *4*
          • iviiik

            Re: Re: Re: Re: Dabing

            To já taky. Jen kuli ní se dívám na Ordinaci *1*
            • iviiik

              Re: Re: Re: Re: Re: Dabing

              Ale tak mě to nevadí.. Pak to hezky prokombinuju s House M.D. a C.S.I. Las Vegas a jsem v pohodě. *4*
            • ernia

              Re: Re: Re: Re: Re: Dabing

              kdysi jsem se taky dívala, pak už jen kvůli ní, ale co je moc, to je moc, teď už Ordinaci ani omylem
    • iviiik

      Re: Dabing

      myslím u Mamma Mia...
      • mona4981

        Re: Re: Dabing

        Mě taky, poslechla jsem si sotva tři minuty a hodně rychle jsem se vrátila na původní zvuk. U většiny filmů mi dabing nevadí, ale tam kde hraje Meryl ho prostě nesnesu.
        • iviiik

          Re: Re: Re: Dabing

          Tak to já můžu slyšet Adamovskou jako Streep, ale tohle se nepovedlo kompletně. Ježková se nehodí na Amandu, Stašová se nehodí na Baranski, u Julie Walters mi ta dáma (nevím jméno) taky neseí. A u Skarsgarda postrádám Jaromíra Medunu. Brosnan-Beneš je docela good, to se celkem povedlo.
          • mona4981

            Re: Re: Re: Re: Dabing

            Tak to máme stejný názor, Adamovskou u Meryl snesu, pokud nemám na výběr a film musím poslouchat nadabovaný, Brosnana Beneš dabuje normálně, takže tam se to dá přežít, ale ti ostatní KATASTROFA *16* Člověk by řekl, že s takovým filmem si dají víc záležet!!!
            • ancovicka1

              Re: Re: Re: Re: Re: Dabing

              přesně! toto mě taky sklamalo i když zlata má super hlas tak to pozadí to je hrůza! je slyšet jak je to mluvené do DUTA! prostě originál vyhrává! toto mě opravdu dostalo a díky že nejsem sama! :)
            • iviiik

              Re: Re: Re: Re: Re: Dabing

              Hold není každý den posvícení.
              A ještě jedna taková malá stížnost. U bonusových materiálů mi chybí víc nepovedených scén *15*
  • iviiik

    Doubt

    Na www.kfilmu.net píšou českou premiéru 5. března 2009. Tak uvidíme, co je na tom pravdy. Každopádně je to za dlouho. *8*
    • Re: mamma mia česky už je

      čuuusté lidičky, mamma mia v češtině už je, Meryl Streep/ Donnu dabuje Zlata Adamovská.. *14*
      • mona4981

        Re: Re: mamma mia česky už je

        když já mám stejně nejradši Merylin hlas *1*
        • iviiik

          Re: Re: Re: mamma mia česky už je

          To já taky *3*
      • iviiik

        Re: Re: mamma mia česky už je

        Supr! Kdyby ji nemluvila Zlatka, tak bych se na to v češtině ani nedívala.
      • ernia

        Re: Re: mamma mia česky už je

        viděla jsem to, padala jsem pod stůl *15*
    • mona4981

      Re: Doubt

      Až *9* ? To si začnu dělat čárky, taková doba.... *9* Ale díky za info!!!
      • iviiik

        Re: Re: Doubt

        NJ, to se nedá nic dělat. Ale na netu to bude určitě mnohem dřív *1*
        • ernia

          Re: Re: Re: Doubt

          hele, já jsem ráda že vůbec premiéra v kinech bude!!!
          • mona4981

            Re: Re: Re: Re: Doubt

            tay pravda *4* a nebo bysme si všichni mohli dojet přímo na světovou premiéru, ta je za chvilku a ještě bysme si užili Meryl osobně *14*
            • ernia

              Re: Re: Re: Re: Re: Doubt

              By mohla přijet *1*
  • bubik22

    najúžasnejšia

    Meryl je tá najcharizmatickejšia herečka na svete a ak niekto tvrdí opak, tak potom nikdy nevidel žiaden z filmov, v ktorom hrala. A za svoj výkon vo filme Mamma Mia si zaslúži získať ďalšieho Oscara. Nielen, že je skvelá....je aj neuveriteľne krásna, skromná a naprosto úžasná.... *14*
    • Re: najúžasnejšia

      máš naprostou pravdu , Meryl v mamma mia je uplně nádherná , vypadá mladě , krásně zpívá a tančí , prostě ju žeru , klikni si když tak na moje stránky : www.mamma-mia-best.blog.cz *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • mona4981

      Re: najúžasnejšia

      Ve všem s tebou souhlasím a ze srdce bych jí přála obě ceny, Globus i Oscara *3*
      • ernia

        Re: Re: najúžasnejšia

        já pochopitelně taky, fakt doufám, že je dostane *1* bo bych zavedla samostatnou oscarovou kategorii pro Meryl *4*
        • mona4981

          Re: Re: Re: najúžasnejšia

          *1* SUPER nápad *1* !!!!!!!!!! Tak to těm frajerům v L.A. zkusíme navrhnout, jo *3* ? A nevíte někdo, kdy se u nás bude film Doubt vysílat? Ať hledám jak hledám, tak marně, nikde jsem to ještě nenašla.
          • ernia

            Re: Re: Re: Re: najúžasnejšia

            prý 5.3. 2009 ale 100% to nevím
    • ernia

      Re: najúžasnejšia

      Já myslím, že ho za MM nedostane =( ale Globus by mohla... Tipuju, že nominaci na cenu akademie dostane spíš za Doubt, podle recenzí a článků co jsem četla..
      • bubik22

        Re: Re: najúžasnejšia

        Už len podľa ukážky je samozrejmé, že film Doubt bude skvelý....ale to sú predsa všetky filmy, v ktorých hrá Meryl *4*
      • iviiik

        Re: Re: najúžasnejšia

        Nedostla i za mnohem větší role, takže si taky myslím, že za tohle asi ne-e *9*
  • mona4981

    Anděl v Americe

    Meryl je ten nejúžasnější člověk na světě!!! Vnáší do mýho života světlo. Taky jí miluju *14*
    • zosinka

      Re: Anděl v Americe

      Meryl je nejlepší herečka,nejmilejší člověk a nejkrásnější žena *14*
      Má talent,nic si o sobě nemyslí,skvěle hraje,mluví a zpívá.
      A navíc je strašně moc sexy *14*
      Já jí prostě miluju :*
  • Meryl je nejlepší herečka na světě! :)

    Já jí miluju! Madisonské mosty, Mamma Mia!→u těhle dvou jsem plakala! :) Ona je opravdu vyjímečná! Bájenčá herečka, zpěvačka, tanečnice! No prostě je opravdu báječná. A myslím si, že na svůj věk vapadá báječně a podává opravdu báječné výkony! Já jí mám strašně ráda! :) Dokonce jsem o Meryl psala i slohovou práci! :)
    • ernia

      Re: Meryl je nejlepší herečka na světě! :)

      a u Sophiiny volby ne? a Vzpomínek na Afriku? Lovce jelenů? atd. atd. *7*
      • ancovicka1

        Re: Re: Meryl je nejlepší herečka na světě! :)

        to jsem etě neviděla...................... ale chcu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit