Přejít na výpis diskuzí

Michael Beran

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojda zase ti asi jako jedna z tisíců potřesu upřímně pravicí za film Pelíšky je to jeden z nejlepších filmů a se skvělým obsazením...! =)
  • ahoj michale si hodně dobrý herec a rád jsme se díval na filmy s tebou třeba pelíšky nebo ro(c)k podvratáků nemohl jsem ze scénky v pelíškách kde si Sašu poslal do pr*ele :) pokračuj dál.. *3* *3*
  • jednička chlap!

    čus Michale, zahrál si fakt dost dobře role ve filmech jak známmých tak i těch méně známých. Já vím, že už teď moc rolí nemáš a zajímáš se něčím jiným. Začal jsem hrát křoví, kompars, později i ty menší vyditelny role:-)) a byl bych rád kdybys mi k tomu něco řekl jak dál, co vše a jak, atd, atd..No byl bych vděčný. (a nejsem gay) :-) takže tě nechci zbalit :-) jen tě obdivuju jako chlapa!dík, čus.
  • celslamka

    Michal Beran much love !!! *14* *14* *14*
  • celslamka

    Nepřestavej hrat!!!

    Prosim Michale neprestavej hrat!!! *9* jsi skvely a ne jen herec si proste uplne uzasny a mam te moc rada!!!! *14*
  • Re: Re: Ahoj

    a davej nejake novinky nebo fotky :) *3* *14* *8* *3*
  • Re: Ahoj

    Tak ale to je trapne a 10 let si pořadne ve filmu nehral a ted chceš zkončit? už ses mohl pomalu proslavit..tk aspon nam tu piš neco o sobe *16* *8* *4*
  • Ahoj

    Ahoj, chci Vám všem poděkovat za Váš zájem o mě. Opravdu moc mě to těší a lichotí mi to. Díval jsem se že mám i webovou stránku a jsem za to moc vděčnej, protože sám sem se k něčemu takovýmu furt nedokopal. Ještě chci jenom doplnit nějaké informace: jako herec se už neživím, ale neznamená to, že bych už vůbec nehrál. Příkladem je nový seriál Než se táta vrátí, mimochodem půjde v srpnu do kin jako celovečerní film (ale je to neoficiální - zatím). V současné době se živím jako produkční v centru hrané tvorby v České televizi a protože jsem z Brna tak v jejím brněnském studiu.
    Díky všem za vaši podporu. Zase sem někdy něco napíšu.
    Michael Beran (opravdu)
  • Re: :-*

    Díky :)
  • NOvý serial

    Bude hrát v new serialu,plus nov rozhovory vše na michael-beran.blog.cz
  • Prosim chodtě na tuo stranku

    Plsky chodtě na tuhlle stranku o Michaelovi jinak nemá cenu tam přidávat članky *9*
  • erikbu

    erikbu

    Jakoviděl sem ho v Pelíškach a Podvratacích..dobře to zahrál,ale těch filmu moc není no,měl by se trochu víc proslavit,více hrát... *3* *1* Je to škoda...hm ted si jdu najít kristynu novakovou,vždycky to tak dělam :-D že si hledam herce co hrali ve filmu :-d,tak hlavně více FILMU!!! *1* *4* *3*
  • Pozdrav

    Týjo, ty máš fanynek!:))) No, všechno už snad bylo řečeno. (Jsi mega, úžo supr, bla bla.. dochází mi slova, doplňte mě někdo :P)
    Jenom chci, abys věděl, že ti ještě fandím a střep z tý sádry, cos mi podepsal na předpremiéře Roku podvraťáků v Humpolci ještě furt mám. (Někde.*4* )
    Každopádně to byla haluz, měla jsem po tom představení výtlem totální, akorát vy už jste se s klukama někam spařili, takže jsem nemohla pochválit. Překvapilo mě, že je to točený skoro celý u nás na Kladně.:)) (No co, já tam fakt byla jen náhodou. Ale byl to masox.*3* Jsem ráda, že jsem se tam dostala.)

    P.S. Psal sem někdo, že je s tebou psina? (S tou sladkostí nevim, já nestačila ochutnat.) *1*
  • ahoj

    ahoj michale,nechceš navštívit šumperk? uvítala bych tě *4* jinak jsi super herec a moc taky moc hezkej *14* *3*
  • :)

    ahojky...sem nevěděla že se narodil skoro u nás v brně *1* *15*
  • :-*

    *14* sladkej si nevíc *4*
  • Jo Michael je borec

    Michaeli seš fakt borec a seš moc krásnej...pjostě sladkej klučina !!!!! *14* *14* *3*
  • Míša

    Ahoj míso videla sem skoro vseci filmy stebou si uzasnej herec a pritom krasnej chlap!!!!!!!!!Moc ti to v tech filmech jde!!Budes hrat jeste v nakych filmech??????????diky!!!ahoj!!!!mtr
    *14*
  • Ahoj...

    Míšo, jsi fakt úžasný herec, zamilovala jsem si tě už v roce 1999 když jsem poprvé viděla Pelíšky. Myslím si že máš opravdové charizma a talent pro hraní. Jen tak dál, budu ti držet palce a těšit se že tě zas brzo uvidím v nějakém novém filmu! *14*
  • Ahoj...

    Míšo, jsi fakt úžasný herec, zamilovala jsem si tě už v roce 1999 když jsem poprvé viděla Pelíšky. Myslím si že máš opravdové charizma a talent pro hraní. Jen tak dál, budu ti držet palce a těšit se že tě zas brzo uvidím v nějakém novém filmu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit