Přejít na výpis diskuzí

Michael Beran

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ahojda zase ti asi jako jedna z tisíců potřesu upřímně pravicí za film Pelíšky je to jeden z nejlepších filmů a se skvělým obsazením...! =)
 • ahoj michale si hodně dobrý herec a rád jsme se díval na filmy s tebou třeba pelíšky nebo ro(c)k podvratáků nemohl jsem ze scénky v pelíškách kde si Sašu poslal do pr*ele :) pokračuj dál.. *3* *3*
 • jednička chlap!

  čus Michale, zahrál si fakt dost dobře role ve filmech jak známmých tak i těch méně známých. Já vím, že už teď moc rolí nemáš a zajímáš se něčím jiným. Začal jsem hrát křoví, kompars, později i ty menší vyditelny role:-)) a byl bych rád kdybys mi k tomu něco řekl jak dál, co vše a jak, atd, atd..No byl bych vděčný. (a nejsem gay) :-) takže tě nechci zbalit :-) jen tě obdivuju jako chlapa!dík, čus.
 • celslamka

  Michal Beran much love !!! *14* *14* *14*
 • celslamka

  Nepřestavej hrat!!!

  Prosim Michale neprestavej hrat!!! *9* jsi skvely a ne jen herec si proste uplne uzasny a mam te moc rada!!!! *14*
 • Ahoj

  Ahoj, chci Vám všem poděkovat za Váš zájem o mě. Opravdu moc mě to těší a lichotí mi to. Díval jsem se že mám i webovou stránku a jsem za to moc vděčnej, protože sám sem se k něčemu takovýmu furt nedokopal. Ještě chci jenom doplnit nějaké informace: jako herec se už neživím, ale neznamená to, že bych už vůbec nehrál. Příkladem je nový seriál Než se táta vrátí, mimochodem půjde v srpnu do kin jako celovečerní film (ale je to neoficiální - zatím). V současné době se živím jako produkční v centru hrané tvorby v České televizi a protože jsem z Brna tak v jejím brněnském studiu.
  Díky všem za vaši podporu. Zase sem někdy něco napíšu.
  Michael Beran (opravdu)
  • Re: Ahoj

   Tak ale to je trapne a 10 let si pořadne ve filmu nehral a ted chceš zkončit? už ses mohl pomalu proslavit..tk aspon nam tu piš neco o sobe *16* *8* *4*
   • Re: Re: Ahoj

    a davej nejake novinky nebo fotky :) *3* *14* *8* *3*
 • NOvý serial

  Bude hrát v new serialu,plus nov rozhovory vše na michael-beran.blog.cz
 • Prosim chodtě na tuo stranku

  Plsky chodtě na tuhlle stranku o Michaelovi jinak nemá cenu tam přidávat članky *9*
 • erikbu

  erikbu

  Jakoviděl sem ho v Pelíškach a Podvratacích..dobře to zahrál,ale těch filmu moc není no,měl by se trochu víc proslavit,více hrát... *3* *1* Je to škoda...hm ted si jdu najít kristynu novakovou,vždycky to tak dělam :-D že si hledam herce co hrali ve filmu :-d,tak hlavně více FILMU!!! *1* *4* *3*
 • Pozdrav

  Týjo, ty máš fanynek!:))) No, všechno už snad bylo řečeno. (Jsi mega, úžo supr, bla bla.. dochází mi slova, doplňte mě někdo :P)
  Jenom chci, abys věděl, že ti ještě fandím a střep z tý sádry, cos mi podepsal na předpremiéře Roku podvraťáků v Humpolci ještě furt mám. (Někde.*4* )
  Každopádně to byla haluz, měla jsem po tom představení výtlem totální, akorát vy už jste se s klukama někam spařili, takže jsem nemohla pochválit. Překvapilo mě, že je to točený skoro celý u nás na Kladně.:)) (No co, já tam fakt byla jen náhodou. Ale byl to masox.*3* Jsem ráda, že jsem se tam dostala.)

  P.S. Psal sem někdo, že je s tebou psina? (S tou sladkostí nevim, já nestačila ochutnat.) *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit