Přejít na výpis diskuzí

Michael Beran

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj

    ahoj michale,nechceš navštívit šumperk? uvítala bych tě *4* jinak jsi super herec a moc taky moc hezkej *14* *3*
  • :)

    ahojky...sem nevěděla že se narodil skoro u nás v brně *1* *15*
  • :-*

    *14* sladkej si nevíc *4*
    • Re: :-*

      Díky :)
  • Jo Michael je borec

    Michaeli seš fakt borec a seš moc krásnej...pjostě sladkej klučina !!!!! *14* *14* *3*
  • Míša

    Ahoj míso videla sem skoro vseci filmy stebou si uzasnej herec a pritom krasnej chlap!!!!!!!!!Moc ti to v tech filmech jde!!Budes hrat jeste v nakych filmech??????????diky!!!ahoj!!!!mtr
    *14*
  • Ahoj...

    Míšo, jsi fakt úžasný herec, zamilovala jsem si tě už v roce 1999 když jsem poprvé viděla Pelíšky. Myslím si že máš opravdové charizma a talent pro hraní. Jen tak dál, budu ti držet palce a těšit se že tě zas brzo uvidím v nějakém novém filmu! *14*
  • Ahoj...

    Míšo, jsi fakt úžasný herec, zamilovala jsem si tě už v roce 1999 když jsem poprvé viděla Pelíšky. Myslím si že máš opravdové charizma a talent pro hraní. Jen tak dál, budu ti držet palce a těšit se že tě zas brzo uvidím v nějakém novém filmu!
  • ahoj

    jsi krasnej
  • Ahojky

    *14* Ahojky Míšo!
    Si opravdu sqělej T-pek *14*
    Byl si na Akademii(Jablonec),byla jsem inspicientka a ptal si se jestli máme hlad... *1* No nic chtěla sem Ti napsat a zeptat se jestli přijedeš i příští rok *4* protože bych Tě chtěla jetě vidět... *5* *16*
    *1* *14* *14* *14* *1* *1*
    • Re: Ahojky

      určitě přijedu, neměj strach
  • Čus

    *14* Čus Míšo,byl si u nás na akademii v jablonci.Jsem (inspicientka)a ptal ste se nas jetli mame hlad! *1* No jinak doufam ze budes na akademii i pristi rok *5* protoze bych Te chtela jete videt *1* *14* *14* *14* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit