Přejít na výpis diskuzí

Michael Clifford

OSOBNOST 23.3.2014 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo musim
  • A musis tady porad neco psat? Jako ja nepisu ze nemuzes ale nemusis tady porad nadavat na 5SOS kdyz se ti nelibi
  • Hmmmm di si poslouchat ty svoje ubozaky
  • Ale nerozpadli akorat odesel Zayn a ja tu budu furt
  • páni 1D se rozpadaj no to snad néééé
    je divný že sem nic nenapsala to je jí asi trapně z těch její blbej řečičeck " to neni pravda-hhhhrrr to je děsný to neni pravda..."atd... panebože já sem tak ráda ale valastně jen kvůli nialerce(kvůli tomu že prudila HA teď se jí to vrátilo vsadim se že teď někde sedí a brečí a brečí a brečí

    JUCHŮŮŮŮ
    KONEČNĚ po takový době
  • Přestaň prudit a jdi si za těmi svými chcípáky. *1* *1*
  • Normalne
  • Konečně!!!!!!!!!!!
  • Niallerko 1D se ti uz pomalu rozpada odchazi Zayn
  • A jak je kopírujou Niallerko?
  • Ale jw kopiruji je
  • U nás ve třídě poslouchají 1D 2 moje spolužačky a já sem asi jediná ze třídy co poslouchá 5SOS.A moje spolužačka mi říkala že 5SOS kopírujou 1D ale to není pravda.A ještě moje kámoška si oblíbila 5SOS. *3* *4* *16*
  • Nejseš sama já jí taky tak nenávidim a u nás ve třídě taky všechny holky poslouchaj 5SOS!!!
  • adasek.horaki
    jsem moc moc moc ráda že ho znám *14* *14*
  • Muzu si chodit kam chci
  • Už brečím. *1* ale smíchy
    Ale teď vážně, když ti vadí proč na ně chodíš? Přeci nepolezu na někoho kdo mi vadí. Samotný ti určitě není příjemný když někdo nadává nebo má proti 1D.
  • Utikej za maminkou
  • No cumim na ne kazdej den ty kraaavvoo
  • Co tě to zajmá? Čum si na 1D ...
  • directionko niallerko nebo jak se to píše sví sem ti už řekla(napsala)u Lukea a mám toho plný zuby nesnášim tě víc než jednoho kluka od nás ze školy menuje se M(nebudu psát jeho méno)je to takovej píííííííííííííp von mi říká pííííííííííp a já jemu PAKOUŠ FAKOUŠ(fakuju ho pokaždý když ho potkám)EMOUŠ a jeho dvojče mi říká GORGONO to je z řecký mytologie jestli to nevíš a já si do tý doby než sem poznala tebe myslela že nikdo horší než tyhle 2 není!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ikdyž já tě chápu já taky poslouchala 1D když mi bylo asi tak 5(to byla urážka kdyby si to nepochopila)
    a popravdě osobně neznám nikoho kdo by měl rád 1D mí kámošky A.A.A.A.K.E.I.maji rádi 5SOS A 1 HOLKA Z 9 MÁ RÁDA TV(The Vamps)a 1 taky 5SOS a taky zbytek školy u nás to poslouchaj i kluci
    já sem měla 1D docela ráda ale ty si mi je naprosto znechutila a musim ti říct že mí kámošky tě nesnáší ještě víc než já *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *12* *12* *11* *11* *11* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *7* *7* *7* *7* *7* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    jo a fakt bych ráda věděla kolik ti je

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit