Přejít na výpis diskuzí

Michael Clifford

OSOBNOST 23.3.2014 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DÍKY ♥♥ *3*
  • !!!NoH8!!!! hele nic proti ale jediná directionerka tu napsala že je hnusnej a ty hned nadáváš všem directionerkám ? xD jako já si myslím že fanoušci 5SOS jsou většina directionerky protože se vlastně tak nějak svezli na slávě one direction *3* (říkej si co cheš ale je to tak ...) ano fandím 5SOS ale přiznám si že to prostě tak je.........a kde píšou že všem directionerkám je 10?!?! spíše karotkám ale ne directionerkám :3 mě je 15 a fandím 1D a upřímě mi je jedno že jim lidi nadávaj že jsou teplí protože věřím že dva z nich (Larry Stylinson) spolu doopravdy chodí.... jooooo a opravdu si jseš 100pro jistá že je hetero??? xDD holka tet te sklamu ale ♥michael♥ se už dávno přiznal že je BISEXUÁL!!a to znamená to že je na holky i na KLUKY! (jestli my nevěříš zadej si na YouTube : muke clemmings a uvidíš ... :)) NECHCI SE TU ZASE ROZEPISOVAT TAK TO ZAKONČÍM TAKHLE: *14* Michael *14* je prostě můj typ .. a musím říct že je hezčí než kluci z 1D (ale ostatní s 5SOS prostě na 1D nemaj *14* ) a budu ho podporovat ikdyby byl heterosexuál bisexuál,homosexuál,transexuál,trisexuál(a já nevím co ještě ..... xDDD :D) na takovíchle věcech prostě nezáleží a totálně se mi hnusej lidi co kvůli tomuhle opouštěj fanklub.. *12* *12* *12* ..... nechci aby sis myslela že se s tebou hádám jen prostě píšu svůj názor .... jsem ráda že někdo z česka má rád michaela tak stejně jako já (HIGH5 :D)ale prosím tě příště se nesnižuj na inteligenci haterů a radši si dej práci s intelegtuálnějším komentem ju? :) přece nechceš vypadat jako rozmazlená a zmalovaná 13tka nebo jo? :3 doufám že tuhle radu využiješ! ♥♥♥♥ GRATULACE PRO VŠECHNY CO TOHLE DOČETLI AŽ DO KONCE *15* *15* *15* PS: omlouvám se za občasné překlepy ale je jedna hodina ráno a jsem děsně unavená takže se mi to nechce po sobě kontrolovat :DD bááj :) xDDD *3* *3*
  • tak to jako vážněěě??tak to bych tě chtěla vidět :D ;) potom si něco povíme.....
  • tak to tě nechci vidět"DDD bych se zeblila._.xDDDDDD
  • ty jsi tak nehorázně ubohá píííí*a:'DDDDDDDDDDDD kolik ti je holčičko, 5?:'D inteligenci na to máš:'DDD tebe potkat, tak už nevíš kde máš tlamu x'dddddd
  • ANO!♡♡♡
  • jako vážně:'DDDDDDDDDDDD Tohle budou komentovat 10 letý mokrý erectionerky:'''DDD já z vás nemůžu:"DDD prej hnusnej, jasně. aspoň není teplej jako ti vaši """"úžasní"""" gay erection (yyyyy) xddddddddd
  • Bože vy jste trapky. on je úžasnej♡♡ daleko lepší než ti vaši teploušský zmrdi z gay erection, no fuj je mi nějak teplo:'OOOOO x'dddd
  • pravda:33 líp bych to nenapsala♡♡
  • ♥.♥ jen díky jemu fandím 5SOS .... nebýt ho tak si jich ani nevšimnu.... on je takový zlatíčko ! *14* *14* ty jeho vlasy jsou totálně boží :3 nechápu ty lidi co sem příjdou a napíšou něco hnusnýho a pak sledujou na reakce ostatních... to je tak dětinské *12* *12* já taky popravdě nemusím moc Justina Biebera ale nechodím na stránky o něm a nepíšu něco ve stylu : nic nedokázal, je teplouš ( to bych asi nikdy vživotě nenapsala protože mám gaye ráda).... nechcu se tu rozepisovat proto to zakončím takhle : pokud by jste úrp mě hledaly hezčího kluka tak nenajdete (možná tak Daniel Sahyounie ikdyž oni jsou tak nějak nastejno :*)... jo a zamysletese nad sebou ....snad nechcete aby jste vypadaly jako děcka co nemaj nic jinýho na práci ... :3 mějte se skvěle :*
  • ty krav** nevydavej se za,mne na,1D
  • diky
  • pardon nechtěla jsem říct přesně souhlasím s niallerkou
  • přesně
  • bla bla bla
  • ty si teda blbka *4*
  • Co si jako o sobě myslíš?????? *12* *12* *12*
  • Moje řeč
  • Je to deb*l neni vůbec hezkej je hnusnej nevim jak ho můžete mít rádi možná ho máte rádi protože jste pitomí a krá*y a pí*i a vůbec nejste hezké já jsem nejhezčí na světě na celé planetě a na vás by se nepodívala ani fretka *1*
  • On je proste naj miluju ho aj jak všetkých 5SOS on je boži *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit