Přejít na výpis diskuzí

Michael Clifford

OSOBNOST 23.3.2014 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak si barví vlasy a co??! Poserte se z toho!! -,- ...... Vám muže byt uplne jedno co dela, znam 13-tiletyho kluka ktery ma svetle modre vlasy, piercing, a tunel v obou uších a nikdo to neřesí tak proc nadavate na Michaela??! *16* *16*
    • takový lidi jsou blbečci,jen prostě zavidí.... já si taky barvím vlasy už od 14 *3* takže vlastně 4 roky a lidi mají pořád kecy .... je to náš život a ostatní nemusí zajímat co děláme .... *16*
  • Um... Děvčata, co kdybyste se zklidnila? Popravdě nechápu, proč se navážíte navzájem do oblíbených skupin. Není snad každého věc, co poslouchá? Jistě, chápu, že internet je dokonalé místo, kde můžete říct svůj názor bez následků, ale takovéhle nenávistné vzkazy jsou 1) směšné a 2) naprosto zbytečné a nesmyslné. Pár faktů o vzniku obou skupin: 1D byli 3. v X Factoru a svou slávu si za tu snahu myslím zaslouží. 5SOS vznikla nezávisle na nich přibližně ve stejném roce. 1D v nich viděli (opodstatněně) potenciál a tak je nechali dělat jim předskokany. Tady tedy vidíme, že obě skupiny šplhají výš díky sobě navzájem, tudíž myslím, že fanoušci by se k sobě neměli chovat špatně. Navíc 1D i 5SOS obě zakládají na jiném stylu hudby a textech, 1D jsou všichni zpěváci, kdežto 5SOS si hrají na nástroje sami. Jak tedy můžete tyto dvě skupiny vůbec porovnávat, nedej Bože vykládat, že se navzájem kopírují? Co se týče mě, jsem dlouhodobá fanynka obou skupin a nad přítomnými komentáři můžu jen kroutit hlavou. Všichni kluci jsou skvělí a mají nás rádi, to vám nestačí? Přestaňte si házet klacky pod nohy a konečně si uvědomte, že právě díky takovým jako vy opustil Zayn kapelu. Děláte jim jejich náročnou práci ještě těžší, protože se pak obviňují z vaší vzájemné nesnášenlivosti. Klídek, prostě klídek. Berte ty skupiny tak, jak jsou, každá je jedinečná a svá. Peace out, domluvila jsem...
  • Úplně s tebou souhlasím.Taky jsem fanouškem obou skupin (přece jen 1D mám radši), a ty komentáře mi totálně zkazili náladu. Šla jsem se sem podívat na to kdy má můj oblíbenec z 5sos narozky ( yes Im michael girl :3) a narazím na takovýhle komentáře ..... bože niallerko až budeš starší tak ti přísahám že se za své komenty budeš stydět :D
  • Já sem se narodila jak on *14* 20.11. *3*
  • prosim vás lidi. za 1) je mu 18 tak nepište že je to kluk. je plnoletej a muze si deat co chce. 2)jeho skupina hraje punk-rock a pop-rock takže si on JENOM barví vlasy zatím co ostatní skupiny si malujou cerny linky a mají bílý ksichty(proti tomu noc nemám na to nenaražim ale uvědomte si to) *16* nenarážejte na celebritu která to dotáhla tak daleko vlastní silou a s pomocí jeho skupiny. děkuji. a příště trochu úcty :)))) jeho zná snad víc než polovina světa...ted ruku na srdce... kdo zná vás? celý vaše město? to tleskám
  • ty jeho vlasy souuu boziii!!! miho pritele hodne inspirovaly !! *1* *1* *14* a ti co maj na nej blby keci, at si strcej hlavy do pr**le svoji mami a drzej klapacku. (renata ) *16* ... si moje druha laska Michael Clifford
  • U nás ve třídě poslouchají 1D 2 moje spolužačky a já sem asi jediná ze třídy co poslouchá 5SOS.A moje spolužačka mi říkala že 5SOS kopírujou 1D ale to není pravda.A ještě moje kámoška si oblíbila 5SOS. *3* *4* *16*
    • A jak je kopírujou Niallerko?
      • Normalne
        • Přestaň prudit a jdi si za těmi svými chcípáky. *1* *1*
          • Hmmmm di si poslouchat ty svoje ubozaky
            • A musis tady porad neco psat? Jako ja nepisu ze nemuzes ale nemusis tady porad nadavat na 5SOS kdyz se ti nelibi
              • Reakce na příspěvek:

                Jo musim
    • Ale jw kopiruji je
  • skajler545
    možná že to neni ten nej kluk na světě ale vsadim se že je hesčí než ty!!!
    *16* *12* *10*
    • ty krav** nevydavej se za,mne na,1D
  • On je proste naj miluju ho aj jak všetkých 5SOS on je boži *14*
    • ANO!♡♡♡
  • Niallerko 1D se ti uz pomalu rozpada odchazi Zayn

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit