Přejít na výpis diskuzí

Michael Clifford

OSOBNOST 23.3.2014 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hele ty naillerko jestli budeš prudit 5SOS tak si to vyřídíme
    *16*
    • jo ty mi chš vyhrožovat a jak mně vypudíš
      • CliffBara
        Najdu si tě a svléknu tě z kůže *6* *5*
  • Niallerko už k 5SOS nic nepiš. Uděláš nám tím radost :)
    • 1si můžu chodit kam chci
      2naka kra** mi nebuse neco řîkat
      35sou ffffffffffffffffffffuj
      • Hej tak ty musíš být jiná **** jde vidět že nemáš co lepšího na práci, možná že kdyby jsi si šla hrát na pískoviště bylo by to lepší
      • co znamená nebuse? :D
        • Nebude kravo
        • Me spec slovo
  • *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* I Love Micky forever <3
  • ♥.♥ jen díky jemu fandím 5SOS .... nebýt ho tak si jich ani nevšimnu.... on je takový zlatíčko ! *14* *14* ty jeho vlasy jsou totálně boží :3 nechápu ty lidi co sem příjdou a napíšou něco hnusnýho a pak sledujou na reakce ostatních... to je tak dětinské *12* *12* já taky popravdě nemusím moc Justina Biebera ale nechodím na stránky o něm a nepíšu něco ve stylu : nic nedokázal, je teplouš ( to bych asi nikdy vživotě nenapsala protože mám gaye ráda).... nechcu se tu rozepisovat proto to zakončím takhle : pokud by jste úrp mě hledaly hezčího kluka tak nenajdete (možná tak Daniel Sahyounie ikdyž oni jsou tak nějak nastejno :*)... jo a zamysletese nad sebou ....snad nechcete aby jste vypadaly jako děcka co nemaj nic jinýho na práci ... :3 mějte se skvěle :*
    • pravda:33 líp bych to nenapsala♡♡
      • DÍKY ♥♥ *3*
  • directinerko niallerko prosím už přestaň já snad na 1D nádavám že jsou ubohí.NOPE!!!!! *16* *16* *16* *16* Jdi si otravovat jinam třeba na Justina Biebera ale 5sos nech na pokoji zničili ti nějak život *10* *10* *10* 5SOS JSOU NEJJJJJJJJJJJJJ!!!!! *1* *1*
  • Zase to tady komentovala diectionka Niallerka.Nwm proc komentuje 5SOS kdyz ma rada 1D.Komentovala i u Ashtona Irwina takovy nesmysli a nadavky -,- ;)
  • hele fanynky 1D děte si psát na jejejich stránku a nepište sem já respektuju že máte svůj názor ale my taky tak nás i 5SOS nechte na pokoji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16*
    • a co když někdo fandí 1D i 5SOS ? :o :D
    • přesně tak!!♡♡
  • Akoo... Prezerám si komenty a nechápem. Ako už niektoré dievčatá písali, je každého vec čo/koho počúva. Mám kamarátku , ktorá počúva rap a spevákov, ktorých ja z duše neznášam, ale je mi to niekde.
    Sosáci(ak niekto nepochopil 5sos) sú aspoň u nás asi taký známi, ako beatles alebo queen. Ok, viem, že tie skupiny sú doteraz známe, ale mám spolužiakov, ktorý nevedia povedať jednu skupinu( asi 5 z 20 su taky, ktory poznaju skupiny. medzi nimi spm aj ja) .
    Ale musím sa priznať, aj ja som mala asi ako 8 ročná rada 1D a doteraz mi nerobí problém vypočuť si niečo od nich.
    Tiez mi moc niesu niektory sympaticky, ale proste sa hned do nich nenarazam....

    Uprimne aj ja som si pomyslela najprv co to o jeho vlasoch,ale teraz som lrn rada, lebo ho to robi niekym inym.

    Taktiez aj Mellanie Martinez, A Nia s Renou Lovelis.
  • Zblaznili ste se holky!? Ted se budete hadat ktora skupina je lepsi? Som sice Directionerka, ale nemam nic proti 5SOS a je uplne normalni ze kazdy ma rad neco jiny... Talk se uz prosim nehadejte!!!
  • directionko niallerko nebo jak se to píše sví sem ti už řekla(napsala)u Lukea a mám toho plný zuby nesnášim tě víc než jednoho kluka od nás ze školy menuje se M(nebudu psát jeho méno)je to takovej píííííííííííííp von mi říká pííííííííííp a já jemu PAKOUŠ FAKOUŠ(fakuju ho pokaždý když ho potkám)EMOUŠ a jeho dvojče mi říká GORGONO to je z řecký mytologie jestli to nevíš a já si do tý doby než sem poznala tebe myslela že nikdo horší než tyhle 2 není!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ikdyž já tě chápu já taky poslouchala 1D když mi bylo asi tak 5(to byla urážka kdyby si to nepochopila)
    a popravdě osobně neznám nikoho kdo by měl rád 1D mí kámošky A.A.A.A.K.E.I.maji rádi 5SOS A 1 HOLKA Z 9 MÁ RÁDA TV(The Vamps)a 1 taky 5SOS a taky zbytek školy u nás to poslouchaj i kluci
    já sem měla 1D docela ráda ale ty si mi je naprosto znechutila a musim ti říct že mí kámošky tě nesnáší ještě víc než já *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *12* *12* *11* *11* *11* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *7* *7* *7* *7* *7* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    jo a fakt bych ráda věděla kolik ti je
    • Nejseš sama já jí taky tak nenávidim a u nás ve třídě taky všechny holky poslouchaj 5SOS!!!
    • Utikej za maminkou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit