Přejít na výpis diskuzí

Michael Clifford

OSOBNOST 23.3.2014 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Liwie mas neuveritelnu pravdu,ale aj tak 5sos len nespievaju su proste TOP.
  • *14*
    • Cože? Ty ses taky zbláznil/a?! *8*
      • Ne ty, ale rovnou posral*
  • bože .....tak se tady uklidníme ano ? proboha holky jestli se vám nelibí tak proč sem lezete ??? běžte si otravovat život někomu jinýmu (třeba svým rodičům to už je jedno ... :D ) pak se všechny directioners diví proč jim ostatní říkaj že jsou mokré 13ky.... -_- mě se taky niall moc nelíbí ... já taky nechodím na jeho fanpage a nepíšu že je "fůůůj" jen proto že není můj typ ... *12*
  • dneska ráno sem si na óčku přečetla ,že boural doufám ,že se mu nic nestalo ale byl blbej nápad za řízení čumět do mobilu
  • Je to deb*l neni vůbec hezkej je hnusnej nevim jak ho můžete mít rádi možná ho máte rádi protože jste pitomí a krá*y a pí*i a vůbec nejste hezké já jsem nejhezčí na světě na celé planetě a na vás by se nepodívala ani fretka *1*
    • tak to je konec *1* aaaa někdo je tady asi strašně fame hehe fame možná tak jako *12* jen tak dál krasavice *11* *6*
    • Čau nejhezčí holko na světě!! *1* *1* Docela ráda bych viděla tvojí fotku, když si myslíš, že jsi nej. holka na světě!!!! Nechápu jak nás můžeš urážet. Vůbec nás neznáš?? A navážet se do Mikeyho?? *16* *16*
      Kolik tě může znít lidí 200?? jeho znají v Austrálii, Asii, Americe a v Evropě!!! *1* *15* Uvědom si co vůbec říkáš a píšeš!! *16* *1* A poslední dotaz kolik ti je???? *4* *8*
    • holka ty seš výhul ... xDD
    • tak to jako vážněěě??tak to bych tě chtěla vidět :D ;) potom si něco povíme.....
      • lol já tebe ne:'OO bych ještě byla neplodná:'((:'DDDDD
    • Bože vy jste trapky. on je úžasnej♡♡ daleko lepší než ti vaši teploušský zmrdi z gay erection, no fuj je mi nějak teplo:'OOOOO x'dddd
    • přesně
    • ty si teda blbka *4*
      • pardon nechtěla jsem říct přesně souhlasím s niallerkou
        • diky
    • Co si jako o sobě myslíš?????? *12* *12* *12*
      • bla bla bla
    • Moje řeč
  • Michael Gordon Clifford není 20. Listopadu ale 20. Prosince!! :) prosím autora/rku, aby to opravil/a!! :))
    • Mike je 22.11 :') ne prosinc;)
    • Bože. Je 20.11. Argh. Kde si zjistila že je v prosinci prosímtě?
  • adasek.horaki
    jsem moc moc moc ráda že ho znám *14* *14*
  • Tak se jich zeptej jo aha ti je neznáš
  • Áááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!! POMOC!!!! Jsem ve zvláštním světě!!
    • Víš, je to snad jeho věc jestli si barví vlasy nebo ne. Nyní jsou jeho vlasy zelené a zbořil se snad z toho svět? Má svůj styl, je prostě jiný než ostatní. Když se rozhlídneš kolem sebe, taky narazíš na někoho kdo má hlavu na modro, má svůj punk/rock styl a nebo je to nějaká ta růžová barbie. Myslím, že tebe taky nikdo neuráží. Jak vypadáš, jaké máš vlasy nebo jaký je tvůj obličej. Nikdo si nezaslouží to, aby ho někdo odsuzoval. Vždyť jsme přeci jen lidi tak trochu ucta k druhým ne? Bože tahle země je tak zakomplexovaná až to bolí.
  • he tak hnusný
    • Prvně se podívej na sebe, než začneš kritizovat ostatní :)
      • Mně kluci říkaj že sem hezká
        • tak to tě nechci vidět"DDD bych se zeblila._.xDDDDDD
        • to by mohl napsat každej
    • je

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit