Přejít na výpis diskuzí

Michael Emerson

OSOBNOST 2.1.2007 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On je uplně nejvíc roztomilej *14* ! Vážně jako ... nejhezcí je podle mě asi v Saw a ještě v the inside ... ale upřímně řečeno... on je dokonalý absolutně všude <3
  • nejdokonalejší *14* miluju ho *14*
  • .

    ja som si myslela ze len ja ho milujem a ze ja som cvok ked sa mi paci 55 rocny chlap ale ked on je taky skvely on je naj. herec na svete ...:)
  • dancik.cz

    Re: Re: Re: fotka

    Tak každýmu se líbí "někdo", raději nechtěj vědět, co tají mamka xD
  • michael

    ty jeho oči poznám kdekoliv *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: fotka

    no tam jsem ho skoro nepoznala
  • Re: Re: Re: Re: fotka

    když já jsem s tím už otravná, jak pořád říkám že je hezkej. A naní nafoukanej, že je slavný. No, i když moc dobrých rolí si moc nezahrál. Já osobně jsem ho viděla akorát v Zorrovi *9*
  • Re: Re: Re: fotka

    přesně, já bych mu taky víc netipovala...jak on to dělá, že vypadá tak brzvadně...jako myš-tak to je dobrý.:-D
  • Re: Re: fotka

    prosímtě, já bych mu tipovala tak na 40 a ne na 54. Máma a všichni si myslí, že jsem cvok, když se mi líbí. Když on má fakt hezkej kukuč a vždycky se dívá jak vyoraná myš :D a vypadá jako když ho kopnul el. proud. *1*
  • Re: fotka

    taky viď? je nádhernej...a přitom je starší než můj táta. *8*
  • fotka

    Když mu to sluší pořád, je to hrozně težký.....tak mě napadla teda ta první v prvním řádku :)
  • Fotka

    mě se líbí první a poslední v prvním řádku...je k sežrání.:-)
  • Re: Re: Re: Re: Mike

    mě se líbí ta první v druhém řádku od nějaké mrmkev nebo tak nějak :)
  • Re: Re: Re: Mike

    no mohly bysme hlasovat...
  • Re: Re: Mike

    ale jak už tu byl nápad na to, abychom hlasovali pro nějakou fotku aby byla v top 5 ? *1*
  • Re: Mike

    jo to máš pravdu.:-)
  • Mike

    Ale jak jsem se dívala, je v Lostu celkem oblíbený, ale tedy míň než James, Kate nebo Jack, ale má za sebou víc zkušeností s hraním a herec v divadle je pro mě víc herec než v televizi, protože v té to můžeš zkazit a napravit to, ale v divadle jedeš "naostro" *4* *5* *15*
  • Re: Re: Re: Re: Re: nejlepší scéna

    to taky nechápu, ale ať kdo chce co chce myslí....:-)) my víme svoje...:-)) pro nás je úžasnej.
  • Re: Re: Re: Re: nejlepší scéna

    ale nechápu, jak někdo o něm může říct že je nějakej třetí nejhnusnější herec ve filmové kinematografii....nejde o fyzickou krásu (ake on ji má) ale spíš co je uvnitř (nemyslím střeva nebo žaludek:)
  • Re: Re: Re: nejlepší scéna

    Přesně tak, říkala jsem si tak maximálně 40, je na něm cosi přitažlivýho a možná i sexy, vůbec to neumím popsat.:-))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit