Přejít na výpis diskuzí

Michael Emerson

OSOBNOST 2.1.2007 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sladký...:-))

    řekli byste že už mu ji 54 let???
  • nejlepší scéna

    Ahojky, v jaké scéně z Lostu se vám nejvíce líbil??
    • Re: nejlepší scéna

      tady to teda žije.......
      mě se teda třeba líbil ve scéně, jak se přesunul do pouště, dostal se do hotelu v Tunisku a baví se s recepčí... Zeptá se jí co je za den a rok, ona mu odpoví a on se pak tak roztomile usměje... To se mi fakt líbí...
      A co vám?
  • Michael

    to beru *4*
  • nejlepší scéna

    já mu poslala dopis na Havaj s fotkou (tu kterou má v profilu) a on mi ji poslal vlastnoručně podepsanou *14*
    • Re: nejlepší scéna

      Aha, to je hezký........:-) řekla by si že už je mu tolik let? vypadá celkem mladě
      • Re: Re: nejlepší scéna

        vypadá tak na 40, ale pořád vypadá hezky a přitažlivě, nejlepší postava v LOSTu :D Kam se hrabe nějakej Josh Holloway *1*
        • Re: Re: Re: nejlepší scéna

          Přesně tak, říkala jsem si tak maximálně 40, je na něm cosi přitažlivýho a možná i sexy, vůbec to neumím popsat.:-))
          • Re: Re: Re: Re: nejlepší scéna

            ale nechápu, jak někdo o něm může říct že je nějakej třetí nejhnusnější herec ve filmové kinematografii....nejde o fyzickou krásu (ake on ji má) ale spíš co je uvnitř (nemyslím střeva nebo žaludek:)
            • Re: Re: Re: Re: Re: nejlepší scéna

              to taky nechápu, ale ať kdo chce co chce myslí....:-)) my víme svoje...:-)) pro nás je úžasnej.
  • Michael

    tady chcíp pes lidi *9*
  • Hmmm

    Hmm, docela sympaťák....... *3*
  • michael

    ty jeho oči poznám kdekoliv *3*
  • Mike

    Ale jak jsem se dívala, je v Lostu celkem oblíbený, ale tedy míň než James, Kate nebo Jack, ale má za sebou víc zkušeností s hraním a herec v divadle je pro mě víc herec než v televizi, protože v té to můžeš zkazit a napravit to, ale v divadle jedeš "naostro" *4* *5* *15*
    • Re: Mike

      jo to máš pravdu.:-)
      • Re: Re: Mike

        ale jak už tu byl nápad na to, abychom hlasovali pro nějakou fotku aby byla v top 5 ? *1*
        • Re: Re: Re: Mike

          no mohly bysme hlasovat...
          • Re: Re: Re: Re: Mike

            mě se líbí ta první v druhém řádku od nějaké mrmkev nebo tak nějak :)
  • nejdokonalejší *14* miluju ho *14*
  • Ahojky

    Ahojky co kdyby jsme se domluvily a hlasovaly pro nějakou fotku aby byla v první 5!! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit