Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Michal

    On je tak krásnej!!! A ten hlásek prostě Je úžasnej!!!
  • kulíšek k sežrání

    je uplne nejlepsi zadnej samer na nej nema tohle je proste koren jak ma bejt a ten jeho hlasek no proste hmmmmmmmmmmm!
  • Mišánek

    Je k sežráni a ten jeho chraplavý hlásek....hm.......miluju ho!!!!!e
  • misak

    misa je nejlepsi ma perfektni hlas a nejakel samer mu nesaha ani po koptniky je proste bezva kdyz jsem ho poprvi uvidela hned jsem vedela ze vyhraje a on vyhraje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Michalek

    Michalek je uzasny!!Umi krasne zpivat,je sympaticky,mily,hezky on je proste nejlepsi!!Doufam ze se stane novou českou superstar2,protoze on na to ucite ma!
  • mm

    emisa jee
  • k sežrání...

    Podle mě Míša není jenom krásnej, simpatickej a roztomilej,ale je to i vynikající zpěvák s úžasným neokoukaným hláskem... Je prostě k sežrání... Jojo,kdyby takovejch bylo víc... :-)
  • mišáček foret

    je úžasnej
  • Míšáneček...

    Pro mě je Míša opravdový zpěvák. Zpívá moc hezky, je velmi krásný...až moc sexy a určitě se umístí velice dobře. Budu mu držet palečky a posílat hlasy, ať už dopadne jakkoliv. A jaký na něho máte názor vy??? Díky za odpovědi...Nina :)
  • míšánek

    Míša Foret se mi ze začátku moc nelíbil, ale teď je všechno jinak. Je úžesnej a ten jeho chraplák je nádhernej. Doufám,že se dostane co nejdál. držím mu palečky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit