Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vuuuubeeeec

    neumí zpívat,neumí zpívat,neumí zpívat,neumí zpívat,neumí zpívat,neumí zpívat,neumí zpívat,neumí zpívat,neumí zpívat,neumí zpívat,neumí zpívat,neumí zpívat,neumí zpívat,a navíc je škaredý :oP
  • MICHAL

  • :))))))))
  • ..........nevim

    Ahojky! JSi opravdu moc moc moc supr zpěvák a jistě víš že máš v soutěži velkou konkurenci, ale mě jsi prostě něčím zaujel a proto máš u mě mooooc velký plus :)))) Jen tak dál. Držím ti všechny palce co mám (škoda že mám jen 4 :))))
  • Zbožnuju tě

    Jsi prostě nejlepší !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chtěla bych pusinku, co mám pro to udělat?
  • domaci mazlik ala Superstar ;-)

    ahojda koceny, kdyz si tak ctu vase ody na Michaela, tak me napada, jestli jste se uz nekdy stacily kouknout kolem sebe...prece je tolik sympataku kolem nas....staci jim jen venovat trosinku nekritickyho obdivu ;-) a muzete mit doma Superstar....a jenom vasi :-)
  • pravda

    kdybych ho neznal tak bych nic netvrdil,ale to je takovej krivak, ze to neni mozny. lidi co ho hlasujete tak uvididte jak se vam to vymsti. spis nam vsem je jeden s tech Sameru a savku. Je to proste ostuda Prostejova
  • Ses vázne super a fandim jenom tobe.
  • si jednička

    mišo ty si skvělej a velice pěkný.Fandim ti si pro mě druha Ceská SUPER STAR. Získal sis mojë srdce jako nikdo jiný.
  • Foretík

    Miško!! Moc Ti fandím a držím palce,abys ten kolotoč jménem Superstar ustál a pokud možno i vyhrál. Hlavně zůstaň sám sebou -to je moc důležitý.Viz odstrašující případ Sámer Issa,kterej neumí nic jiného než pomlouvat kdekoho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit