Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mišák je supéééééééééééér

    Míšánku jsi nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej a nšjaká Al-Dhába na tebe nemá jsi superstar!!!!!!!!!! I LOVE YOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Je nejlepší

    Míšo,jsi nejlepší máš nádhernej hlas a jsi hrozně sexy.Moc ti fandím a doufám,že vyhraješ.
  • Miláček

    Míšánek je fakt sledkej k sežrání!!! Je krásnej, roztomilej, prostě sexi!!!
  • Ty si ten nejlepší. Pošlete mu všichni hlesy!!!! Hodně hodně hlasů!!!! Já ti jich taky pošlu hodně moc!!! Ty seš nejkrásnější kluk, kterýho jsem zatím viděla!!!! Pusu T
  • Zezačátku ses mi fakt líbil, ale teď co ti dali image alá Sámer(no prostě ten na kterýho letěj 13) tak mě začínáš štvát....sice zpíváš hezky ale dybys ses furt tolik neusmíval a tak.....ještě si začni olizovat rty a je to....jinak ti ale furt fandim tak se snaž si tu iamge změnit....pa
  • mišička

    michaůe jsi nejlepší na světě budu ti posílat strrááášně mooooc hlasů papa nikitka
  • Je pravda že na něj letěj puberťandy ale nadruhou stranu se snad může líbit i starším lidem ne?třeba mě.Má pěknej hlas ale je tedy takový fintil,to ano....to by nemusel býti...jinak je to ok...
  • .

    Před Superstar jsem říkala: nikomu nepošlu ani jednu SMS, ale u tebe udělám pravidelnou vyjímku
  • holky holky holky:/ dyt to snad ani neni mozny, vy z nej delate uplnyho boha! tak to zase neprehanejte, mne prijde az moooooc sladkej..fuj:-(
  • Jsi prostě namachrovanej hlupák, co si myslí, že jen on je idolem všech holek, mamin a babiček...... A udělej něco se stylem svýho oblíkámí...Jsi fakt HNUSNEJ!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit