Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Míša je jednička

    Hned jak sem ho videla poprve, zdal se mi uzasnej a je to tak doted. V prvnim finale ode me dostal 50 hlasu a tak to taky zustane. Jestli vypadne pristi tyden tak narod ztraci zajem o prekrasny chraplaky nalezeny v SuperStar. Jak Peta Polacek tak i Misa Foret jsou skveli kluci a jejich hlas i vizas /obzvlast u Misi/ to jenom a jenom dokazuji!!!!! P.S.: Miso, moc Ti fandim a nezapomen ze si musis hlavne verit! Miluju Te
  • jsi ten nejkrásnější KLUK na světě!!!!
  • MIŠUTKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JSI NEJLEPŠI A JE MI MOOOOOOC LITO,ŽE JSI VYPADL.ALE I TAK JSI MOJE SUPERSTAR*MAM TE MOOOOOOOOOOOOC RADA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • milacek

    Miluju,miluju Michálka Foreta je to nejkrasnejsi kluk na celym svete ja ho miluju a ma nejkrasnejsi hlasek...... no proste,co vic si muzeme prat!!!!!!!
  • JSI KRASNEJ !!!!!!!!!!!!!!!A ROZTOMILEJ!!!!!!!!!!!! JE MI MOOOOOOOOOOOC LITO, ŽE JSI VYPADL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TY JSI TO MĚL VYHRAT!!!!!!!!!!!!TY JSI MA SUPERSTAR. 737444939 iVETKA
  • PENIZE

    DEKUJI ZA POCHOPENI
  • MILACEK

    MUJ NEJVETSI MILACEK MICAL FORETIK
  • Míííííša

    milujeme te
  • a

    ahoj co dělá mamaka ?kdysi jsem ji šoustal byla bezva
  • Míííííša

    MÁŠ KRÁSNÝ OČÍČKA A PUSINKU A OUŠKA A NOSÍK A VLÁSKY A TO TĚLO!!!!!!!!!!!! PROSTĚ SI CELÝ DOKONALÝ A ZPÍVÁŠ JAK BŮH... MOC TI FANDÍME. WE LOVE YOU!!!=)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit