Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Míša je úplně úžasnej!!!
  • Bez názvu

    Je to škoda, že jsi vypad....až tak pozdě! Respektive že jsi se vůbec dostal do 12 Ty a ne třeba Naďa Válová!!!
  • foret

    Jsi bezvadnej a moc ti fandím a také posílám hodně SMS zpráv. Jsi nejlepší ale táko je nejlepší Vlasta Horvát a Ali Amiri ale ty jsi lepší než oni.... pa posílám pusinku Věrka
  • Forítek

    Míšo napiš na můj e-mail prosím jsi nejlepší tak pápápá posílám slaďoučkou pusu Věrka
  • Míša

    Míšo, seš Super! A já doufám, že i když si ze SuperStar vypadl, budeš nadále pokračovat ve zpěvu, protože moooooooooooc krásně zpíváš!!! Tak se zatím měj krásně. Jo, a ať už si brzo můžu koupit tvoje CD! :) Čauky Wefka
  • míša

    ahoj míšo jak se máš
  • :-)

    vauuuu, dost najivních dívek
  • Mišááánečkovi

    Ahoj Míšo!!já jsem tak strašně brečela když řekli tvoje jméno že jsi vypadl!!0( to je strašný ale stejně jsi NEJ NEJ NEJ NEJ NEJLEPŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ pa a napiš na:Akecka@seznam.cz!!!!!proisíím a díkyx nikomu tvuj mail nedám pa a napiš!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • michale ses moje zlaticko doufam ze si to nekdy prectes p,lotoze te mooocc miluju ses jenom muj lowíííííkkk muj eimal je lvicice zavinac centrum.cz pa a dekuju si nejlepsiiii
  • =)

    ahojky prosím tě mohl by jsi mi napsat jestli jsi byl na tábořa na Pastvinách s ddm Svitavy pač mi moje sestra HANKA říká ,že jsi tam byl byla tam i dominika stolárová máš ségru a jmenuje se Eliška. PROSÍM NAPIŠ PAČ JÁ SI NEJSEM JISTÁ JESTLI TO JSI TY NEBO NE JO A NEZAPOMEN DÍK iVČA P.S. MĚLA JSEM PŘEZDÍVKU PÍSKLE TAK ČAU A OZVI SE=)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit