Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • seš SUPER!!

    Ahoojky všichni, Michael Foret je bombastickej, fakt Míšo to musíš vyhrát moc moc moc ti fandím tak do toho šlapni, to dáš...=0)))
  • Havlovi nacisti vezni okupuji/rozkradli,,,,

    Aco Vladimir Hucin,,,,,--- A co říkáte 10 mld korun z kapes poplatníků za Vladimíra Železného a jeho TV Nova ?? "Prase, svine" nejsou vulgarni vyrazy, nybrz spisovna slova, pri jejichz vysloveni se mi alespon sbihaji sliny na jazyku. Pri slove "komunista" mi vsak naskakuji zimomriavky, jak rikaji slovaci a je mi na zvraceni. Vzdy si vzpomenu na desitky milionu nevinne zavrazdenych. Myslim si, ze v roce 1989 meli komuniste viset. Opravdu si to myslim. Pri predem domluvenem predani moci Vaclavem Havlem jsme to ovsem totalne prosvihli. Bohuzel Ivo Rohan -----stydim se za narod hlupaku ktery se necha krmit zvratky a vykaly Vaclava Havla kteri si nechaji bestrestne rozkradat nejen rodnou vlast nechaji si rozkradat a okupovat privatni majetky atd atd atd do zbrane zlikvidujem havluv nacizmus,havlovi nacisti okupuji /rozkradli 60000 ceskym obcanum privatni majetky .Bez vykradení, vytunelování nebo jinak zašantročení státního, tedy našeho majetku by se naše země vůbec nemusela potýkat s takovými problémy jaké dnes máme. -bylo ukradeno, vytunelováno, zpronevěřeno a zašantročeno naše jmění v hodnotě dnes přesahující 3 BILIONY Kč. Započítáme-li státní dluhopisy tak je to cca 4-5 Bilionů korun .To znamená, že každý občan byl okraden,vytunelován a zadlužen částkou do 500 000 Kč.!!!!! -byli vykradeny, vytunelovány banky, kampeličky, fondy lidmi úzce spojenými s ODS,ODA,DEU,KDU a US. Viz senátoři-bývalí bankéři za ODS z vykradených bank. Nikdo není zavřený, nikomu není zabaven majetek, nikdo o ničem neví, ale peníze jsou fuč. To je co? -pozemkové fondy jak ukazuje tisk mají máslo na hlavě, když nejsou peníze vykrádány z bank tak se pokračuje přes pozemky -o daňových podvodech, korupci úředníků, krácení daní a jinak obcházení daňových zákonů ani nemluvě -vytopené metro bratru za 10 miliard-nikdo za nic není odpovědný, nikdo o ničem neví a aby se neřeklo tak bývalý primátor získá teplé koryto v Bruselu. Kdo zaplatil těch 10 miliard? Celý národ ! Proč, na co a z jakého důvodu? Když si metro nechali Pražané vytopit svojí blbostí, neodpovědností, lhostejností a samolibostí nech si to zaplatí ze své kapsy. Ty peníze by se velice hodili VŠ, zdravotnictví a učitelům nebo také jako začátek důchodové reformy !!! Proč Pražané volí taková neodpovědná hovada , že by jim to bylo jedno? Oni to blbci z celé republiky zaplatí? Myslím si, že je na čase říct dost.Co si Pražané zničí
  • Míšáneček

    Je naprosto úžasnej a skvělej a strašně mu fandim... :-)) A držim palce aby to dotáhl co nejdál a zůstal tak v pohodě jako Zlatuška!!! Jsou oba úžasní :-)))
  • Michal má výjmečný hlas a moc mu fandím prostě ho miluju
  • Míííííša

    Ahojky Míšo!!!! Moc Ti fandím!!! Jsi super!!! Přeji ti aby jsi vyhrál!!! Máš krásnej hlásek kterej bych mohla poslouchat pořád!!! Pápá pusu Werča p.s. DRŽ SE!!!!!!!!
  • je jak kozel,s tim jeho hlasem,ale je to dobry :)
  • jseš dobrý zpěvák

    myslim ze jsi fakt dost dobrý a hodně ti fandím.Nevím co si o tobě myslí ostatní,ale pro mě jsi skvělý a krásný kluk.Je to pro tebe určitě velká změna.Já bych se nikdy neodvážila.Už budu končit papapapa...
  • Pozdrav

    Ahoj Michale,nic si nedělej s toho že si vypadl!!!
  • Mišáček Foret

    Mišáčku jsi prostě sladkej,milej,nádherneej no prostě jsi úžasnej pa Michaela
  • MICHAEL FORET

    Ahoj míšo pošli mi prosimtě foto s potpisem?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit