Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Míšo

    Ahoj Míšo nic si z toho nedelej,že jsi vypadl pro mě jsi stejne SUPER STAR
  • Chat Michala Foreta

    Lidišky a nechcete mi s tím pomoc když už mu tak fandíte:-) Ahojky
  • Lidi

    Kam jste dali uši??? Je děsnej a v SS byl jenom kvůli vzhledu jinak nic neumí a ten zpěv byl taky děsnej. Papapa
  • Míšan:-)

    Tak lidi, co říkáte na Míšu..já si myslím, že je docela dobrej, doufám, že si to nezkazí a přeju mu moc, moc, moc,...úspěchů v dalších kolech..co vy??
  • I love You MICHAL

    moc moc moc moc ti fandim a moc moc moc moc tě miluju si prostě tak sladkej jako gumový medvídci,který maš tak rád....ty máš rád je..a já zase tebe ty můj medvídku rozkošnej měj se mooooooooooooooc krásně pa posílám ti sladkou,velkou pusu
  • Myšáneček

    Michal musí prostě vyhrát českou superstar!!!:)
  • DOPIS PRO MIŠU

    AHOJKY Mišo ikdyž už jsi vypad tak si pro mě vlastně první a ajsi jednička vím že mi asi nenapíšeš ale jsi fakt fajn kluk a vůbec nejsi namyšlený a nafoukaný atd..... jak se píše na netu a tak doufám že nás překvapíš tím tajemstvím které vydáš a doufám že to bude bombaááááááááááááá tak papapapapapapapapapapa Míša
  • A kdo jiný???

    Dokud budu mít kredit,tak Míša dostane tolik eSeMeSek,že postoupí,i kdyby nechtěl(a to asi chce,jinak by do Superstar nechodil,ne?)
  • Míšo držím ti pěstičky!At se ti daří!
  • Michael

    Michael Foret to vyhraje!a ta kráva Zanková vypadne,a jeste pozdravuju Vlastíka Horvátha!ps:miluju te Michaeli!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit