Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • M.Foret

    Doufám že vyhraješ.Jsi nejlepší a proto jsem ti poslala hlas.
  • Pro Míšánka

    Miluji tě,miluji tě,miluji,miluji,miluji.Jsi moje hězdička na nebi
  • bože...

    Ahoj lidičky,já teda nemůžu tvrdit,že by se mi Michalův zpěv nelíbil,jeho hlas je opravdu úžasnej a dokáže s nim zázraky!!Ale jak tu tak čtu ty veše vzkazy tak u některejch se fakt musim smát..jak tady polovina holek může psát,že ho miluje,vždyť ho proboha vůůůbec neznáte!tyhle pomatený faninky opravdu nechápu,do televize se dostane jeden pěknej kluk a všechny holky ho hned milujou... Přitom faninku nedělá faninkou to,že toho dotýčnýho miluje,ne?? Tak se nezlobte za můj názor,ale berte ho trochu jako člověka a ne jako někoho,do koho se prostě musíte zamilovat jen proto,že je prostě v televizi!!=)
  • cauky miso

    cau miso!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moc ti fandim a preju ti at se dostanes co nejdal!jsi nejlepsi doufam ze to vyhrajes drzime ti palce
  • l

    Miluju tě. MIŠO!!!
  • Míša je nejlepší

    ahoj míšo F.strašně moc ti fandíme a doufáme ze se dostaneš co nejdál:ty si uplně nádhernej,řeknu ti-můj typ. počítej s tím že za tebou přijedem protože když tě neuvidíme tak se zblázníme a to do slova.Miso prosím napis a počítej s mojí podporou:)pa
  • miláček

    Ahoj Míšo. Moc se mi líbíš a asi tě miluju. V SuperStar jsem ti moc fandila. Ale stejně jsi byl jeden z nejlepších soutěžících. Tvůj úsměv přímo miluju. Vím, že jsi byl letos na zlínském festivalu. Chtěla jsem tě vidět, ale nemohla jsem za tebou přijet. Chtěla jsem ti říct, že bych tě chtěla moc a moc vidět. Tak ahoj. MILUJU TĚ!!!
  • ahojky mišičko

    Ahoj Míšo! jsi nejlepší a se svým talentem to dotahneš daleko. jsi nejkrasnější kluk na svetě. ja si tě najdu. odepiš Tvuje Evik
  • Můj milovaný Míšánek

    Ahoj Míšo,když jsi vypadl hrozně jsem brečela protože mi to bylo hrozně líto,ale hra je hra.Moc jsem ti fandila a posílala hlasy,ale i holky od nás ze třídy bylo to hrooooooozně super!!! S pozdravem Tvá Fanynka Andrea Kubišová
  • pro toho odpůrce

    skus si jít do superstar ty chtela bych te slyset jak tam mutuješ.míša Foret má krásnej hlas a muže byt na sebe hrdy!zato ty?boože.prosímtě nebud trapný!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit