Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SLADKEJ FORET
  • Stejně je Míša Foret nej nej SuperSter
  • :)

    Že je úplně sladkej naproti Alimu baba Amirimu to je hnusnej slizoun!!!!Ale zato Michal je sluníčko!!!Katka- Praha
  • Míša je nej
  • tohle je děsný

    ....tím ale nemyslím Michala!je hrozný,jak miliony "malejch" pubertálních holčin ječí,brečí a vzlyká jen když se řekne jméno Michal Foret!!!!Uznávám:Michal je děsně sexy,když zpívá tím svým chrapláčkem tak mi naskáče husina,když se usměje do kamery tak se musím taky usmát.Jo,je milej až roztomilej...100%sympaťák.Ale nemyslíte,že by se moh tak trošku vyděsit,když mu tady x-tisíc holek napíše,jak moc ho milujou????Dejte bacha,aby se fakt nezačal bát,zalezl by do ulity a měly byste po idolovi.Nechte ho dejchat...Míšo,jinak držím palečky:)
  • Ahojky zdravím, že je Míša Foretek úžasnej????Fakt mu fandím snad bude SuperStar!!!!Posílám hlasy pa
  • MILUJU TĚ MÍŠÁNKU!!!!;))))
  • Jsi nejhezčí
  • Michal je nejlepší!!!

    Hodně lidí si myslí, že Michala maj rádi jen holky a ještě k tomu jenom proto, že dobře vypadá. Mě osobně se taky líbí, ale taky se mi moc líbí jak zpívá. Ma jedinečnej chraplavej hlas. A vim, že ne všechno se mu povedlo, ale skoro všechny jeho výkony byly skvělý. A ja prostě nejvíc ,,fanduju" jemu. Já ho prostě žeru!!!
  • Foretek

    FORETEK JE STRAŠNĚ KRÁSNEEEEEEJ A UMÍ PERFEKTNĚ ZPÍVAT

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit