Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Míša

    Ahojte všichni Michael je proste nejlepsi myslim ze bude 2 protoze Gaba je taky dobra ale Míša je pěknej a skvělej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • gg

    ahoj mišo jak se máš.:::::::::::MOJE ČISLO JE 608947400
  • Myslíta že to Míša vyhraje? Já myslím že určitě jo protože je úplně skvělej a suprovej a má nádherný oči a hlas
  • seš nejlepší a nejhezší kluk nas světě
  • Nazdár

    Jak se máš? a co jinak jak na tebe ta změna pusobí? jak se cítíš?
  • Pozdrav

    Čauky Míšo jak se máš??? Líbí se mi jak si zpíval a nejvíc se mi líbila tvoje píseň Something about the way last tonight(sory napsala sem to špatně:) Nechtěl bys jí mít i na svym cédu? Je fakt boží.
  • Michalek

    Miluju Michala je skvělej a strašně sladkej Míšo jedu do Karlína a počkám si tam na tebe,papapapapapa K.
  • pozdrav

    čau michale jsem tvoje fanynka pokaždé jsem ti posílala 10hlasů dokud jsi nevypadl trochu jsem brečela a když jsem ti posílala ty hlasy mohl bys mi za to poslat tvoje tel. číslo?bud tak hodný nikomu ho nedám slibuji ahoj tvoje fanynka verča
  • pozdrav

    Ahoj Michale,mohl bys my prosim tě poslat 2 podepsané fotky s podpisem s věnováním pro Lenku,Báru.Prosim tě pošly to poštou na tuto adresu:Lenka Mašková Manětínská 174 Kralovice 33141 Posly to prosím co nejdříve.Predem díky!!!!!!!!!!!!!!!PS:Moc ti fandim
  • Divoká karta

    Čau. Michala si vybrala porota na divokou kartu a teď se všichni nad ním rozplíváte. Když ho tak milujete tak proč jste mu neposílaly hlasy v semifinále co? Já proti němu nic nemám dokonce si myslím že zpívá solidně ale na Superstar to není. Jenom hezký obličej není vše.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit