Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, Já si myslím že Michal je opravdu krásný kluk a skvělí hlas který má od Boha ale i přes to na sobě bude muset makat. A hlavně by nebylo vůbec dobrý kdyby "spichl" Jednoduše řečeno je úžasný a pokaždé když začne zpívat tak mnou projede neuvěřitelné vzrušení.-)
  • Míša je úžasnej

    Míša je úžasnej,má krásnej hlas.Doufám že bryo nevypadne.Posílejte mu hlasy.Miluju ho.Když sem ho viděla poprvé hned sem se zabouchla.:)
  • super

    Jsi fakt nejhezci kluk ze superstr prvni i druhe rady.Moc ti fandim a libi se mi jak zpivas i kdyz se to nekdy nepovede.
  • Míša je NEJLEPŠÍ a neni žádnej blb
  • Zpěv :o(((

    No lidi, můj názor je takovej: Foret má jasně kozí a bezpohlavní hlasový výraz a vzhledem k tomu , že pro tlačenku se dá využít pouze divoká karta, tak díky L. Nopevé to pro Foreta nebyl žádný problém, protože je to její žáček. Kdyby ho totiž volili lidi, tak by se ten večer a ani celou soutež nikam nedostal a shořel by jako papír. Je to jasná tlačenka !..Jinak to není možné.
  • Mišáček Foret je nejlepší!

    Míšánek je nejlepší,nejhezčí a všechno to dohromady je prostě nej nej nej!!e
  • m.f.je nejlepsi a od ted plati nnovy heslo na chatu.kdo bude m.f. nadavat tak je to on a 2.skupina je opravdova.fan
  • Odepiš

    Ajhojky Mišáku...Ty jsi tu???Jsi úžasnej krásnej boží a prostě skvěle.....=o)Máš nádhernej hlas a jis lepší než Sámer to rozhodně máš mail???
  • Tak jak je?Hrozně moc ti fandím a není to jenom kvůli tomu že si moc hezkej.ale máš moc hezkej hlas a opravdu umíš zpívat.a chtěla bych tě někdy slyšet na živo. tak čauky a můžeš napsat.Kaččíkkk
  • bžle

    To byl zkrat tak čau...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit