Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • IDIOT TEN BLBEJ FORET TO JO
  • misak

    misa je nejlepsi ma perfektni hlas a nejakel samer mu nesaha ani po koptniky je proste bezva kdyz jsem ho poprvi uvidela hned jsem vedela ze vyhraje a on vyhraje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • FITNESS TYRAN

    Dobrý den ! Chtěli bychom Vám nabídnout trochu relaxu a aktivního odpočinku v našem novém sportovním wellness centru ,,FITNESS TYRAN", v centru města BEROUN. Nabízíme komplexní služby na špičkové úrovni v atraktivním prostředí s moderním vybavením, klid a osobní přístup a zasvětíme Vás do oblasti WELLNESS. Máteli o naše služby zájem neváhejte nás kontaktovat! Více info na www.tyran.cz, nebo tel. 602 33 05 05, Pavel Vrána. Děkujeme a mějte se krásně ! Přeje team FITNESS TYRAN
  • Mišánek

    Je k sežráni a ten jeho chraplavý hlásek....hm.......miluju ho!!!!!e
  • Hey

    Hele vy magoři!Míša není žádnej blb! Moc dobře ho znám, je můj kámoš už dlouho,a narozdíl od Sámera není namyšlenej!Takže prosím aby jste ho přestali označovat jako druhýho Sámera protože takovej není! Barhsusa*
  • Jeste neco Misaku:-)

    Nechtel bys pro me pracovat v mym nocnim klubu, zpival bys a tancoval, plus jeste neco navic, proste by si bavil lidi a slusne by sis vydelal, tak si to nech projit hlavou, jasan?!
  • Míša Foret byl bezkonkurenčně nejlepší zpěvák obou dvou ročníků Superstar. I Karel Gott řekl že v něm vidí velký talent a komkurenci. Ještě byl dobrej Filda Jankovič ti dva měli být ve finále a ne nějakej cigán a ropucha Bende. Jinak kromě Míšánka a Fífy to byly samí antitalenti a neumětelové. Janina 32 let Brno-Bohunice invalidní důchodkyně
  • Michal

    On je tak krásnej!!! A ten hlásek prostě Je úžasnej!!!
  • Ahojky dáme pokec?

    Ahoj lidičkové !!! Můžu vás ubezpečit že zítra budu zpívat jen pro vás a dám to od srdíčka tak jako vždy. Tak mi držte palce a posílejte hlasy. A jestli budete mít čas tak se podívejte na tyhle stránky. www.pervers.cz To jsou moje oblíbené a vždycky když sem na síti tak se tam kouknu. Ahojky lidičky.
  • I LOVE

    MILUJI TĚ Prosím napiš jsi krásnej!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit