Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby sis měl vybrat mezi hudbou a sexem co by sis vybral?Odepiš prosím.Dík Katka
  • michal foret je hezkej ale prijde mi trosku nafoukanej(mozna ze neni a jenom se mi to zda)ale ali amiri neni moc hezkej ale je sympatak...zkratka chci rict,nekoukejte jenom na to jak kdo vypada...jo,a michal zpival jakztakz ale vetsina ostatnich byli lepsi...
  • Je super jeho nakřáplej hlas , chování , je to krasavec
  • je sladkej
  • dodatek

    nechápu, co dělá na stránkach osobností. Osobnost a Foret? Nikomu neberu, že se někomu může líbit, ale na tyto stránky opravdu nepatří. Za rok po něm neštěkne ani pes.
  • Ahojky lidi!!!! asi jsem blázen, ale tenhle chlapák je naprosto okouzlující,to jak zpívá je podle mě naprosto supééér a jak vypadá - to je taky dobrý... tak pokud někdo souhlasí,tak se určitě ozvěte,pa pa
  • sameček Mišáček

    Jestli si někdo myslí, že Mišáčka Supersamečka Foreta žerou jenom naivní puberťačky, tak je na omylu. Mě táhne na 30 a upřímně, dost mě dostává. Sálá z něj tolik sex-appealu, že bych ho nejradši provedla světem nadpozemských slastí. A až mu vyjde CD, nezaváhám ani vteřinu a budu si nechávat denně hladit ouška jeho rajcovním hláskem!
  • míšánek

    Míša Foret se mi ze začátku moc nelíbil, ale teď je všechno jinak. Je úžesnej a ten jeho chraplák je nádhernej. Doufám,že se dostane co nejdál. držím mu palečky
  • míša je super, ale gába je taky dobrá těm dvou fantim :o))))
  • miluju te,Míšo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit