Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Michal je hezkej a simpatickej.
  • Miška

    Michal Foret je fakt super a jestli mu nebudete posílat hlas tak si mně nepřejte!!!!
  • miluju tě Míšo...vlastně ne,miluju svího kluka ale držím ti palečky...je mi třináct let,a su trochu divná osoba,ale myslím že pokecat se se mnou dá.Nechtěl bys mi odepsat na e-mail?jseš super,nejlepší na tobě je,že jsi ještě hezčí než Sámer,ale přitom upřímější,milejší,seš prostě super!Co tě baví?čemu jsi se věnoval,než jsi šel do superstar? P.S.:nevadí,že ti říkám MÍŠO?
  • Kdsyž se směje vypadá jak kdyby byl z ústavu pro duševně choré!!!!!!
  • SuperStar

    Čauky kdo zdílí stejný názor jako já že Michal Foret je SuperStar tak neváhejte a napište na můj e-mail.Mimiy@seznam.czMějte se dobře a posílejte hlasy MICHALU FORETOVI!!!!:-)
  • míšovi mému idolovi
  • miluju te,miso!
  • Vy všichni co nenávidíte Míšu Foreta-nej krypla na světě jste Good a ne jako ty přiblblý puberťačky co se poserou pokaždý když ho uviděj!!!
  • ja proti nemu nic nemam ale neni tak dobrej jak rikate...ale je hezkej,to je fakt!
  • Je dobrej!!!!!

    Achojky Michal je vážn skvlej... Hezky zpívá a má krásnej úsmv!!! Byla sem mooc ráda, že postoupil na druhou šanci, ale taky sem fandila Michnovi a toho mi bylo trochu líto!!!! Takže mu držím pale ky aby se dostal daleko!! Páá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit