Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda řekl bych že ten kdo michaela uráží je fakt pěkný vydlabaný rajče!!!!! já jsem kluk a i přes to mu fakt fandím je dobrej!!
  • on je docela hezkej, nechci vás urazit ale zpívat moc neumí.
  • Užasnej, rozkošnej a vynikající zpěvák. Když to nezvládl Sámer, on určitě vyhraje, držím palečky...
  • míšánek je nej!!

    Míšánek je prostě nej! A jestli to vidíš Míšo, tak ti držím palečky ať se dostaneš co jedál...třeba budeš naše 2 SuperStar!! :-)
  • myslím si,že vůbec nezpíval špatně a to že se mu něco nevydařilo,tak co,bože za to ho hned nemůžou odsoudit.podivejte se na Aliho,vypada jako teplouš kterej spolkl pravitko a zaseklo se mu v puse,ale věřte,mysli to uprimně a myslim ze jeho nejlepsi kamarad muze byt Stanik Gross,ten to taky mysli uprimne,ne???!!!
  • miláček

    Je krasný skoro jako Sámir no prostě skvělíííí!!!!!!!!!!!!!!!!!milačer kundak slatký!!!!!!!!
  • www.michael-foret.mysteria.cz ...spousta fotek, videa, atd......
  • pro OMARA

    sice nevím kdo jsi a co jsi zač,ale stačí si přečíst co si napsal a tvé IQ je venku.Nikdo po vás nechce aby jste mu tady skládali ovace,ale tohle je přehnané!Vůbec ho nikdo nezná a už ho odsoudí?Jak ubohé!!!a ty jsi takový primitiv že jsem toho zažila celkem dost,ale tohle?!Vážně se jdi spláchnout a neznečisŤuj ovzduší,takových smradů je tu až až.A nebo buĎ frajer a napiš k tomu svůj názor,ale to by si neměl mít ten hnědej proužek v tvých posrávačkách!!!tady ale fakt něco smrdí......počkej joo to jsi ty!!!papa vaše Luciferka
  • pusinka

    Michal je nejlepsi,nejhezcí,nejlip zpiva a ma ten nejkrasnejsi usmev,jakej jen muze byt proste je SUPER(za par mesicu mozna i SuPeRsTaR) co myslite??? Nemam snad pravdu????????????? PS:moc mu fandim pac a pusu na cumak !!!!!!!!!!!!!!!
  • www.michael-foret.mysteria .cz ...spousta fotek, videa, fan-club, atd.........

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit