Přejít na výpis diskuzí

Michael Flatley

OSOBNOST 3.2.2008 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Strašně moc mu s tátou fandíme!!!
    Je opravdu Jednička v tom co dělá a jak to dělá!
    Přejeme hlavně zdraví a samozřejmě stále vyprodané sály a haly!
    Moc bych si přála,aby zase brzy přijeli do Brna!!!
    věrná fanynka
    Hanka *14* *4* *3*
  • Viděli jsem Michaela F, s manželkou živě při vystoupení,fantast. zážitek této legendy-NÁRODNÍ POKLAD.Děkujem HELENA a Milan Trutnov.
  • Všechno nejlepší k narozeninám :) jsi jednička *3*
  • Všechno nejlepší a děkuji že jste mě inspiroval ted už stepuju 5 roků
  • Michael Flatley je pro mě někdo,kdo má opravdové charizma a je vidět jak svou práci-tanec miluje!!!Strašně moc ho obdivuji a přeji si ho vidět aspoň jednou na živo-na jevišti,ikdyž chápu,že je to nesmírně
    vyčerpávající a ůnavné!Ale jeho představení jsou nádherná,ůžasná podívaná a já za to moc děkuji!!!Dík za to že jste Michael F.
    Pevné zdraví a vitalitu vám přeje vaše obdivovatelka z Brna
  • Všechno nejlepší k narozeninám Michael (Happy birthday Michael ) :) *14*
  • Michael se vrátil chtělo by to aby zavítal i do české republiky viděla byla jsem už 3 na Lord of The Dance ale nikdy tam nebyl a ted když se vrátil a pořád mu to sekne a a co jsem viděla ukízky z vystoupení na Youtube je pořád vynikající ...Je to muj největší sen ho vidět naživo je úžasnej *14* *14* *3*
  • bounty

    Lord of the Dance v Olomouci

    Lord of the Dance vystoupí 25.10. v Olomouci.
    Vstupenky lze zakoupit na adrese:http://vstupenky.ticket-art. cz.
    Já na 100% jdu *3*
  • pán tance

    on není jen pán, ale bůh tance
  • MICHAEL V HYDE PARKU

    Měla jsem to potěšení moci shlédnout tuto nádhernou šou osobně. Samozřejmě jsem si koupila i nahrávku tohoto koncertu a pouštím jí dosti často vnoučátkům. Nyní mi došel mail podbarvený jednou z melodií tohoto nádherného představení a vnouček hned volal: babi, to je Majkl Flitli!!! znovu jsme si DVD promítli a věřte, že to je stále stejné, nádhera, nádhera *3* *3* *3*
    • Re: MICHAEL V HYDE PARKU

      já byla na koncertu 8.3.2011 v C.Budějovicích v Budvar Aréně...a jsem zklamaná,Michael F. tam nebyl a soubor čítal cca 23 tanečníků...o vstupném nemluvím....Alena Tábor
      • Re: Re: MICHAEL V HYDE PARKU

        A to jste vážně čekala, že tam bude? je mi to líto vidět naživo MF je můj největší životní sen..
      • Re: Re: MICHAEL V HYDE PARKU

        to asi bude tím že Michael už tam není odešel od nich a na to kolik mu je let toho dokázal hodně já byla před 2.lety v Praze a nelituju toho doufám že budu mít možnost to opět naživo zkouknout =) *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit