Přejít na výpis diskuzí

Michael Flatley

OSOBNOST 3.2.2008 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super

    vydel jsem FEET OF FLAMES je to fakt skvela podivana. jsem nadsenej. opravdu umi.
  • Michal 4rever!!!

    No takže vám to řelknu takhle Michal je můj vzor díkdy němu sem se dala na irský tance!!ale bohužel sem toho nechala!!ale řikám vám to je borec!!ty jeho vystoupení a ty jeho choreografie!!uplně užáááásný!!!tedka du na lordy takže se moc těším ale škoda že tam nebude bych mu začala líbat ty jeho šikovný nožičky:Dné to zas přeháním ale tak fakt super..a na to kolik mu je vypadá fat užasně!!!!ON 4REVER! *14* *14* *1*
  • kituscha

    Borec!

    Panebože vždyť za těch 10 let co dělá Lord of the dance zestárnul o 20!!! Hodně se na něm podepsal stres a vyčerpávající tempo...obdivuju ho za to, že dokáže žít tak hektický život a všechno co teď má si poctivě vydřel hektolitry potu.
  • Michael

    michael je super vždyt to sami vidíte na něj nemá nikdo ve stepu *3*
  • nej ne nej:):):)

    Ahojte:):):)jj misa je uplne nej nej:):):)a cely lord of the dance a irské tance jsou nej..myslim ze se mnou souhlasite:)
    • Re: nej ne nej:):):)

      já stebou určitě souhlasím máš naprostou pravdu *3*
      • adelushka

        Re: Re: nej ne nej:):):)

        jj ja s vama taky souhlasim!=) ja to miluju!! a uz se nemuzu dockat na 1.3. jdu na Lord of the dance!:-)
  • jaaaaaaaaaaasněěěěěěěěěě

    Máte všichni pravdu je nejlepší stepař kterého znám setkala jsem se s ním ve Skotsku a dal mi autogram moc syppatycký pán a na nic si nehraje *14*
  • ale jo ujde

    ale jo celkem se dá mám rád jeho stepování je to super chlap potkal sem ho v Anglii na koncerně před 4rokama suprově se sním báví a je příjemný.a to je hlavní sice vypadá tvdě ale je mílumilovný a ochotný *4*

    To je asi vše co k němu dodat
  • supeeeeeeeeeeeeer

    michael Flatley je super chlap nejlepší tanečník a má krásné očička prostě je nejlepší *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: supeeeeeeeeeeeeer

      joooooooooooooooooooo máš pravdu je to krásněj chap taky se mooooooooooc líbí jako tanečník nejpěknější je když hraje na tu flétnu *14* *14* *14* *14* *4* *14* *14* *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit