Přejít na výpis diskuzí

Michael J. Fox

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan herec

    Pan Fox je dobrý herec.Je i sympatický a pracovitý.Sehnal jsem jeho fotku s podpisem.Líbil se mi například ve filmu Návrat do budoucnosti.
  • ??

    Je to moc dobry herec ale já sem ted nahodou zjistila jeho jmeno ty filmy Navrat do budoucnosti a do minulosti ty mama strasne moc rada ale jakou ma nemoc?? Ja o nem nic nevim tak proto se ptam? *7*
  • Doktor Hollywood

    Michaela J. Foxe prostě miluju a velmi obdivuju.V návratech do budoucnosti je dokonalý.V ostatních svých filmech samozřejmě také.Držím mu palce v boji s jeho chorobou.Jsem velmi pyšná na to,že jsem se narodila ve stejný den jako on - 9. 6. 1961!
  • hammi

    Michael J.Fox

    Je to nejlepšía nejúžasnější muž
    • sisi6

      Re: Michael J.Fox

      jo!souhlasím...michael j.fox je vážně skvělej,a nádhernej:-)
  • mitricka

    :-)

    Marty McFly!!! *14* Prostě BEST 4EVER!!! *14*
  • Michael J. Fox

    Pan Fox je velice sympatický, pracovitý herec,který si své profese vážil !
    Je mi moc líto,jaký ho potkal osud.
    Držíme packy ! *14* *14* *14* *3*
  • rose198

    Marty McFly

    Je nej nej nej na světě!:) *3* *3* *14*
  • mjfox

    je buznicka. *3* *14*
    • Re: mjfox

      Ty jsi naprostý arogantní mamlas. Co si sakra myslíš? Chtěla bych vidět tebe v jeho kůži. Sotva bys vstal z postele ty neuctivý kreténe! *16* *16* *16*
    • hammi

      Re: mjfox

      ty jsi buznička
  • kuddel

    MJ

    JE TO TEN NEJUZASNEJSI KANADSKY HEREC. JE VELKA SKODA, ZE JE NEMOCNY. MOC BYCH MU PRALA, ABY SE UZDRAVIL. JE PROSTE UZASNY A TAKY JE TO CELKEM KUS CHLAPA *4*
  • Můj oblíbený herec

    Michael J. Fox patří mezi mé oblíbené herce. Do svých rolí se umí vžít a vdechnout jim opravdovou osobnost. Smekám před jeho hereckými výkony. Moc mě mrzí, že kvůli nemoci musel opustit poslední seriál ve kterém hrál Starostovi muže, protože bez něj to ztratilo jiskru a šarm. Přeji mu, aby se uzdravil, protože takhle zákeřnou nemoc si nezaslouží nikdo a on už vůbec ne. I se svými 164 cm je to pro mne velký muž a vždy si ho budu vážit. Michael je skvělý sympaťák a já vždy budu patřit mezi jeho fanoušky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit