Přejít na výpis diskuzí

Michael Jackson

OSOBNOST31.12.2006 0:58
53733 příspěvků

Michael Joseph Jackson byl americký popový zpěvák, skladatel, choreograf, tanečník, producent a mecenáš afroamerického původu. Jeho desky Thriller a Bad patří mezi nejvýznamnější v oblasti pop music. Album Thriller zůstává dodnes s výrazným rozdílem nejprodávanějším albem všech dob.[1] Obecně je označován za Krále popu a za nejslavnější popovou hvězdu 20. století. Byl zástupcem konvenčního popu a taneční hudby, vycházející ze soulu. Kromě svého charakteristicky vysokého hlasu, rytmického cítění a tanečních schopností byl znám i jako velký ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nika1991
    *14* *14* *14* *14*
  • me se tak moc libi je hezkej a velmi sexy......... kdyz bylo v te dobe Bad
  • ja ho tak moc miluju
  • pet.matysek
    já jsem až v roce 2016 že zemřel
  • Nobody replace him!! He will forever be King of Music! Forever in my heart ❤. RIP. ILY ❣
  • Je mi ho strašně líto a psala bych mu od ráno do noci!!!! navždy zůstaneš v mém srdci *14* *14* *9* *9* *9*
  • luciNKA lank maš pravdu ale je my to moc lito že tu snama neni ale kdyby tu byl tak by sem mu psala každy den jemy to fakt moc lito.hhhhhhhhh *9* *9* *9* *9*
  • jestli se podivate na youtube tak je tam spoustu videii o tom ze jeho smrt byla fake a ze se jenom skryva a je tam take pravda o nem proc zemrel vedel prilis mnoho STALE ZIJES V MEM SRDCI
    • Možna ale na těch videa s youtube opravdu něco bude ja bych tomu i věřila
  • mam ho strasne moc rada odpocivej v pokoji pro me zijes navzdy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit